Welkom

Geel shirt Zwarte broekWelkom op de website van de V.V. Ouwe Syl.
De meest noordelijke voetbalclub van de gemeente het Bildt.
V.V. Ouwe Syl is opgericht in 1967 en speelt in de kleuren Geel en Zwart.
                   
 

Ouwe Syl JO15-1 vs SC Stiens JO15-2

Op een regenachtige zaterdagochtend verscheen de C1 van Ouwe Syl weer op het voetbalveld. Voorafgaande van de wedstrijd stond Ouwe Syl 2e in de competitie en SC Stiens 5e dus het beloofde een zeer spannende wedstrijd te worden en dit werd het ook zeker.SC Stiens trapt af en gelijk word duidelijk wie de baas is op het veld door een paar mooie acties is het in de 1e minuut al raak door een kanonskogel van Nick.

Update van dorpsbelang...8 november

Met ook een stukje over de sportvisie. Via onderstaande link te lezen.

http://ouwe-syl.nl//p/meerNieuws/ouwesyl%7C841a2a49-b700-4e38-83cb-fbd6d...

 

 

 

 

Vandaag 1 jaar terug....Verloterij trekking

'Het is een jaar geleden dat de trekking van de verloterij was. Het is ook precies een half jaar geleden dat de aanvraag voor de realisatie van de Sportvisie Ouwe-Syl bij gemeente Waadhoeke is ingediend. Tot nu is er nog geen groen licht, maar we gaan er zeker vanuit dat vanuit de gemeente en de politieke partijen binnenkort een positief en constructief antwoord komt'

 

Ouwe Syl 2 - WWS 2

De zaterdag begon regenachtig, maar eindigde zonnig voor de mannen van Ouwe Syl 2 op sportpark Ouwe Syl.

Het 2e wint van WWS 2

Voorafgaand aan deze wedstrijd stond het 2e keurig in de middenmoot met 6 uit 4. Tegenstander WWS stond iets hoger met 10 uit 6. Het 2e heeft 2 overwinningen behaald op het veelbesproken Lions en op Minnertsga, maar verloren van Franeker en Marrum. WWS kon daar vergelijkbare resultaten tegenover zetten. Bij Ouwe Syl 2 stond er een prima selectie, al was de voorbereiding op de wedstrijd rommelig vanwege haperende communicatie, waar de leiding volledig buiten stond. De mail met daarin de selectie was donderdagavond bij bijna het gehele team in de spambox beland, echt nog nooit voorgekomen.

 

 

 

 

Clubuitslagen van 10 november 2018

 
ThuisUitUitslag
Ouwe Syl JO15-1S.C. Stiens JO15-21 - 1
Ouwe Syl 1SSS'68 12 - 0
St. Jacob JO13-1Ouwe Syl JO13-12 - 6
Blauw Wit '34 MO13-1Ouwe Syl MO13-11 - 1
Wardy 3Ouwe Syl 31 - 1
 
...kijk voor standen en meer uitslagen bij de teams. 

Programma van 10 november 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:20Ouwe Syl JO7-1S.C. Stiens JO7-1Locatie: Stiens
12:15Ouwe Syl 2WWS 2Niels Smit
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00FVC JO8-2Ouwe Syl JO8-1
10:15Wykels Hallum JO11-2Ouwe Syl JO11-1
 

Programma van 17 november 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO8-1LAC Frisia 1883 JO8-2Remco Kooistra
09:00Ouwe Syl JO11-1St.Annaparochie JO11-2Jorn Ids Heins
09:20Ouwe Syl JO7-1Wykels Hallum JO7-2Locatie: Hallum
10:00ST Ouwe Syl/CVO JO17-1VIOD JO17-1GBerry Mollema
10:15Ouwe Syl JO13-1Suameer JO13-1GNick van Geemert
11:30Ouwe Syl MO13-1Leovardia MO13-2Jenne Talsma
14:30Ouwe Syl 3Leovardia 7
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00S.C. Stiens JO7-1Ouwe Syl JO7-1
09:40Wykels Hallum JO7-1Ouwe Syl JO7-1
10:00ST SDS/Nijland JO15-2Ouwe Syl JO15-1
14:30Blija 1Ouwe Syl 1
14:30Beetgum 2Ouwe Syl 2
 

Programma van 24 november 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO7-1Wykels Hallum JO7-1
09:40Ouwe Syl JO7-1Wykels Hallum JO7-2
10:30Ouwe Syl JO15-1Blauw Wit '34 JO15-4Rick Rolleman
12:15Ouwe Syl 2Leeuwarder Zwaluwen 6Eppie van der Veer
14:30Ouwe Syl 1Ternaard 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:30Zeerobben MO13-1Ouwe Syl MO13-1
09:00Noordbergum JO13-1Ouwe Syl JO13-1
09:20S.C. Stiens JO7-1Ouwe Syl JO7-1
10:00SDS JO8-1Ouwe Syl JO8-1
10:15Rottevalle JO17-1ST Ouwe Syl/CVO JO17-1
10:30DTD JO11-1Ouwe Syl JO11-1
12:15SSS'68 2Ouwe Syl 3
 

Programma van 1 december 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:45Ouwe Syl JO8-1MKV'29 JO8-1Dylan van der Feen
08:45Ouwe Syl JO11-1GAVC JO11-1G
09:20Ouwe Syl JO7-1Wykels Hallum JO7-1
10:00Ouwe Syl JO13-1Drogeham JO13-1Tiemen Helfferich
11:30Ouwe Syl MO13-1Tzummarum MO13-1Taeke Zijlstra
12:00ST Ouwe Syl/CVO JO17-1V en V'68 JO17-1
14:30Ouwe Syl 3Blauw Wit '34 8
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Wykels Hallum JO7-2Ouwe Syl JO7-1
09:40S.C. Stiens JO7-1Ouwe Syl JO7-1
11:30Zeerobben JO15-3Ouwe Syl JO15-1
14:30Wardy 2Ouwe Syl 2
14:45Arum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 8 december 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:30Ouwe Syl JO15-1SC Franeker JO15-3Auke Heidinga
12:15Ouwe Syl 2Wykels Hallum 4
14:30Ouwe Syl 1Holwerd 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Zwaagwesteinde JO17-2ST Ouwe Syl/CVO JO17-1
09:00St. Jacob JO11-1Ouwe Syl JO11-1
10:00SJO Warga WWS JO8-1GOuwe Syl JO8-1
10:00Minnertsga JO13-1Ouwe Syl JO13-1
15:15Leeuwarder Zwaluwen 8Ouwe Syl 3
 

Programma van 15 december 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl MO13-1Zeerobben MO13-1
09:00Ouwe Syl JO8-1Zeerobben JO8-2
11:30ST Ouwe Syl/CVO JO17-1SJO Broekster Walden JO17-3
14:30Ouwe Syl 3De Walden 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Minnertsga JO11-1GOuwe Syl JO11-1
09:30Eastermar JO13-1GOuwe Syl JO13-1
15:15Leovardia 6Ouwe Syl 2
 

Programma van 22 december 2018

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:30Be Quick D JO17-4ST Ouwe Syl/CVO JO17-1
14:00AVC 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 9 februari 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3Be Quick D 8
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Wardy 1Ouwe Syl 1
14:30Marrum 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 16 februari 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2SC Franeker 3
14:30Ouwe Syl 1Beetgum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30De Walden 2Ouwe Syl 3
 

Programma van 9 maart 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3Wardy 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30WWS 2Ouwe Syl 2
14:30SSS'68 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 16 maart 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Beetgum 2
14:30Ouwe Syl 1Blija 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00Leovardia 7Ouwe Syl 3
 

Programma van 23 maart 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3SSS'68 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ternaard 1Ouwe Syl 1
18:00Leeuwarder Zwaluwen 6Ouwe Syl 2
 

Programma van 6 april 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Wardy 2
14:30Ouwe Syl 1Arum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
16:15Blauw Wit '34 8Ouwe Syl 3
 

Programma van 13 april 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3Leeuwarder Zwaluwen 8
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Wykels Hallum 4Ouwe Syl 2
14:30Holwerd 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 4 mei 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3Broekster Boys 4
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30WWS 1Ouwe Syl 1
14:30Minnertsga 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 11 mei 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2AVC 3
14:30Ouwe Syl 1Tzummarum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30CVO 2Ouwe Syl 3
 

Programma van 18 mei 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3S.C. Stiens 5
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:00Lions'66 3Ouwe Syl 2
14:30Mulier 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 25 mei 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Leovardia 6
14:30Ouwe Syl 1CVO 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30VIOD 3Ouwe Syl 3