Welkom

Geel shirt Zwarte broekWelkom op de website van de V.V. Ouwe Syl.
De meest noordelijke voetbalclub van het Bildt.
V.V. Ouwe Syl is opgericht in 1967 en speelt in de kleuren Geel en Zwart.
                   
 

Zaterdag 1 Februari ING Pokertoernooi bij V.V. Ouwe Syl‏

VV Ouwe Syl organiseert op zaterdag 1 februari aanvang 19.30 uur het ING Pokertoernooi

Zowel Leden als niet-leden zijn van harte welkom op dit evenement.

Met mooie prijzen en natuurlijk de felbegeerde wisselbeker als hoofdprijs!

Aanvang: 19.30 uur      locatie: kantine VV Ouwe Syl

Inleg: 5 euro 

Opgave bij: Wiebe Tjepkema

Telefoonnummer: 06-13522677

Foto's winteractiviteiten V.V. Ouwe Syl

De afgelopen 4 weken vonden er diverse activiteiten plaats bij V.V. Ouwe Syl.

Ouwe Syl uitgeschakeld op OFK

Afgelopen dinsdag tradt Ouwe Syl aan op het OFK in Franeker. Helaas werd de volgende ronde niet gehaald.

Stand + uitslagen Poule H12

 

Ouwe Syl op dinsdag 7 januari op OFK in actie

Dinsdag 7 januari komt Ouwe Syl in actie op het OFK in Franeker.

Poule-indeling:

 

Huldiging kampioenen op nieuwjaarsreceptie

Op de nieuwjaarsreceptie werden de kampioenen van de najaarsreeks gehuldigd.????

 

 

 

 

 

Clubuitslagen van 18 januari 2020

 
Geen uitslagen beschikbaar. 
...kijk voor standen en meer uitslagen bij de teams. 

Programma van 25 januari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:30Ouwe Syl 3SC Veenwouden 4
14:30Ouwe Syl 1WWS 1
 

Programma van 1 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Blauw Wit '34 6
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30S.C. Stiens 5Ouwe Syl 3
14:30Mulier 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 8 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Tzummarum 1
16:20Ouwe Syl 3ST Blija/Holwerd 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Leeuwarder Zwaluwen 9Ouwe Syl 2
 

Programma van 15 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:45Arum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 22 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3FC Burgum 4
 

Programma van 29 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2WWS 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Wardy 3Ouwe Syl 3
 

Programma van 7 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1CVO 1
16:20Ouwe Syl 3Ternaard 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30V en V'68 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 14 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Lions'66 1
16:20Ouwe Syl 3FC Birdaard 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00Friese Boys 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 21 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00Holwerd 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 28 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Suameer 2
14:30Ouwe Syl 1LAC Frisia 1883 1
 

Programma van 4 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3CVO 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
13:30Eastermar 2Ouwe Syl 2
14:30SSS'68 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 18 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Lions'66 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30SC Veenwouden 4Ouwe Syl 3
14:30Beetgum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 25 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Marrum 1
 

Programma van 9 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3Hardegarijp 5
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00WWS 1Ouwe Syl 1
16:15Leeuwarder Zwaluwen 6Ouwe Syl 2
 

Programma van 16 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Wardy 1
16:20Ouwe Syl 3Blauw Wit '34 7
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:30Be Quick D 7Ouwe Syl 2
 

Programma van 23 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Jistrum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:00FC Burgum 4Ouwe Syl 3
14:30Blija 1Ouwe Syl 1