Welkom

Geel shirt Zwarte broekWelkom op de website van de V.V. Ouwe Syl.
De meest noordelijke voetbalclub van het Bildt.
V.V. Ouwe Syl is opgericht in 1967 en speelt in de kleuren Geel en Zwart.
                   
 

Pupil van de week zaterdag 19 oktober 2019: Jasper Tjepkema

Pupil van de week bij de wedstrijd Ouwe Syl 1 - Beetgum 1: Jasper Tjepkema

Datum: zaterdag 19 oktober

Aanvang: 14.30 uur

Ouwe Syl overklast door Frisia

Zaterdag 12 oktober was het aan de mannen van Richard en Rein, om het op te nemen tegen het ongeslagen Frisia. Dit bleek vooraf een lastige opgave omdat de Leeuwarders maar 1 tegendoelpunt tegen hadden.

 

Algemene ledenvergadering V.V. Ouwe Syl maandag 14-10

Algemene ledenvergadering V.V. Ouwe Syl

Datum: 14-10-19

Aanvang: 20.00 uur

Locatie: kantine

Alle thuiswedstrijden afgelast

Alle thuiswedstrijden voor zaterdag 12 oktober zijn afgelast. 

Ouwe Syl wint met overtuiging van Arum

Zaterdag 5 oktober was het aan de mannen van Richard en Rein om aan te treden tegen het altijd lastige Arum. De Arumers spraken zelf na 2 wedstrijden gevoetbald te hebben, over de topper in 5B. Dit klopte ook wel als men naar de ranglijst keek. Met prima voetbalweer en best wat publiek, floot de jonge scheidsrechter voor het begin van de wedstrijd.

 

 

 

 

Programma van 12 oktober 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
Ouwe Syl JO11-1Zwaagwesteinde JO11-1Afgelast
Ouwe Syl JO10-1FC Burgum JO10-3Afgelast
Ouwe Syl 3Wardy 3Afgelast
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
SC Berlikum JO13-1Ouwe Syl JO13-1Afgelast
Nicator JO16-1Ouwe Syl JO16-1Afgelast
 

Programma van 18 oktober 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
20:30Ouwe Syl 35+1Marrum 35+1Locatie: Ferwert
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
19:30Wardy 35+1Ouwe Syl 35+1Locatie: Ferwert
20:00Blija 35+1Ouwe Syl 35+1Locatie: Ferwert
 

Programma van 19 oktober 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:00Ouwe Syl JO9-1ODV JO9-1Matthijs Helfferich
12:15Ouwe Syl 3S.C. Stiens 5R. Theodore
14:30Ouwe Syl 1Beetgum 1R. Nijemcevic
 

Programma van 26 oktober 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO11-1ST Stiens/DTD JO11-2Tiemen Helfferich
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:00Leovardia JO13-2Ouwe Syl JO13-1
10:00Blauw Wit '34 JO10-6Ouwe Syl JO10-1
14:30Tzummarum 1Ouwe Syl 1
14:30Jistrum 1Ouwe Syl 2
 

Programma van 2 november 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:50Ouwe Syl JO10-1Grootegast Fc. JO10-2G
09:00Ouwe Syl JO9-1Wykels Hallum JO9-1Theunis Jensma
10:00Ouwe Syl JO13-1Wykels Hallum JO13-1Peter Wassenaar
11:15Ouwe Syl JO16-1Beetgum JO16-1Berry Mollema
13:00Ouwe Syl 2Leeuwarder Zwaluwen 9Eppie van der Veer
15:00Ouwe Syl 1Holwerd 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:45SJO Warga WWS JO11-1Ouwe Syl JO11-1
12:30ST Blija/Holwerd 2Ouwe Syl 3
 

Programma van 9 november 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1Buitenpost JO9-2Friso Regnerus
09:00Ouwe Syl JO11-1Leeuwarder Zwaluwen JO11-2Jorn Ids Heins
09:00Ouwe Syl JO10-1VVT JO10-2G
10:30Ouwe Syl JO16-1Marrum JO16-1Tjeerd Polstra
14:30Ouwe Syl 2Be Quick D 7Gerrit van der Wal
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00GAVC JO13-1Ouwe Syl JO13-1
13:50Blauw Wit '34 7Ouwe Syl 3
14:30Marrum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 16 november 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:30Ouwe Syl JO13-1fc Harlingen JO13-1Sytse Zijlstra
14:30Ouwe Syl 3SC Veenwouden 4Ids Grond
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:30WTOC JO10-2GOuwe Syl JO10-1
10:40Anjum JO11-1Ouwe Syl JO11-1
11:00Geel Wit JO9-1Ouwe Syl JO9-1
11:30Tzummarum JO16-1Ouwe Syl JO16-1
12:30WWS 2Ouwe Syl 2
 

Programma van 23 november 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1Kollum JO9-1Jeroen Torensma
10:00Ouwe Syl JO16-1SC Franeker JO16-1Ytzen van der Meij
14:30Ouwe Syl 2Friese Boys 3Rosemond Theodore
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00ST Blija/Holwerd JO13-1Ouwe Syl JO13-1
09:00Ropta Boys JO11-1Ouwe Syl JO11-1
09:45FC Burgum JO10-3Ouwe Syl JO10-1
14:30Lions'66 1Ouwe Syl 1
15:00FC Birdaard 3Ouwe Syl 3
 

Programma van 30 november 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1Zwaagwesteinde JO9-1Daniel Wouters
09:00Ouwe Syl JO10-1WTOC JO10-2G
10:30Ouwe Syl JO16-1Nicator JO16-1Johan van der Zee
12:15Ouwe Syl 2Eastermar 2Eppie van der Veer
14:30Ouwe Syl 1SSS'68 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:30Leovardia JO11-2Ouwe Syl JO11-1
14:30CVO 2Ouwe Syl 3
 

Programma van 7 december 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO11-1ONB JO11-1
12:15Ouwe Syl 3FC Burgum 4Gerrit van der Wal
14:30Ouwe Syl 1Blija 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00SJO DFC JO13-1Ouwe Syl JO13-1
09:00Buitenpost JO9-2Ouwe Syl JO9-1
11:25Marrum JO16-1Ouwe Syl JO16-1
13:30Suameer 2Ouwe Syl 2
 

Programma van 14 december 2019

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1Geel Wit JO9-1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Wardy 1Ouwe Syl 1
Lions'66 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 25 januari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1WWS 1
 

Programma van 1 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Blauw Wit '34 6
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30S.C. Stiens 5Ouwe Syl 3
14:30Mulier 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 8 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Tzummarum 1
16:20Ouwe Syl 3ST Blija/Holwerd 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Leeuwarder Zwaluwen 9Ouwe Syl 2
 

Programma van 15 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:45Arum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 29 februari 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2WWS 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Wardy 3Ouwe Syl 3
 

Programma van 7 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1CVO 1
16:20Ouwe Syl 3Ternaard 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30V en V'68 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 14 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Lions'66 1
16:20Ouwe Syl 3FC Birdaard 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00Friese Boys 3Ouwe Syl 2
 

Programma van 21 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00Holwerd 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 28 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Suameer 2
14:30Ouwe Syl 1LAC Frisia 1883 1
 

Programma van 4 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3CVO 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
13:30Eastermar 2Ouwe Syl 2
14:30SSS'68 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 18 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Lions'66 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30SC Veenwouden 4Ouwe Syl 3
14:30Beetgum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 25 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Marrum 1
 

Programma van 9 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 3Hardegarijp 5
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
15:00WWS 1Ouwe Syl 1
16:15Leeuwarder Zwaluwen 6Ouwe Syl 2
 

Programma van 16 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Ouwe Syl 1Wardy 1
16:20Ouwe Syl 3Blauw Wit '34 7
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:30Be Quick D 7Ouwe Syl 2
 

Programma van 23 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2Jistrum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:00FC Burgum 4Ouwe Syl 3
14:30Blija 1Ouwe Syl 1
 

Clubuitslagen van 12 oktober 2019

 
ThuisUitUitslag
Ouwe Syl JO11-1Zwaagwesteinde JO11-1Afgelast
Ouwe Syl 3Wardy 3Afgelast
SC Berlikum JO13-1Ouwe Syl JO13-1Afgelast
Nicator JO16-1Ouwe Syl JO16-1Afgelast
LAC Frisia 1883 1Ouwe Syl 14 - 0
 
...kijk voor standen en meer uitslagen bij de teams.