2011 Najaar

 

C1 Stand

4e klasse 16

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ouwe Syl C1 9 9 0 0 27 83 5
2 V en V'68 C1 10 7 0 3 21 49 31
3 Amelandia C1 8 6 1 1 19 37 21
4 Anjum C1G 10 6 1 3 19 53 47
5 Holwerd C1 9 4 2 3 14 25 29
6 VIOD C1 10 4 2 4 14 39 43
7 Irnsum C1 9 4 0 5 12 24 32
8 Blija C1G 10 3 1 6 10 30 45
9 Eastermar C1G 9 2 1 6 7 25 47
10 Wykels Hallum C1 10 1 1 8 4 24 55
11 Jacob St. C1 10 1 1 8 4 19 53
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

C1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-12-17 Ouwe Syl C1 - Amelandia C1 -
2011-12-10 Eastermar C1G - Holwerd C1 -
2011-11-26 Anjum C1G - Wykels Hallum C1 7 - 3
2011-11-26 Blija C1G - Amelandia C1 0 - 2
2011-11-26 Ouwe Syl C1 - VIOD C1 8 - 0
2011-11-26 V en V'68 C1 - Jacob St. C1 2 - 1
2011-11-22 Wykels Hallum C1 - Blija C1G 1 - 5
2011-11-19 Amelandia C1 - Anjum C1G 6 - 4
2011-11-19 Holwerd C1 - V en V'68 C1 3 - 1
2011-11-19 Jacob St. C1 - Blija C1G 3 - 5
2011-11-19 Ouwe Syl C1 - Irnsum C1 10 - 0
2011-11-19 VIOD C1 - Wykels Hallum C1 4 - 2
2011-11-15 Wykels Hallum C1 - Ouwe Syl C1 0 - 11
2011-11-12 Anjum C1G - Jacob St. C1 8 - 2
2011-11-12 Blija C1G - Holwerd C1 1 - 1
2011-11-12 Eastermar C1G - Ouwe Syl C1 1 - 11
2011-11-12 Irnsum C1 - VIOD C1 3 - 1
2011-11-12 Wykels Hallum C1 - Amelandia C1 3 - 5
2011-11-05 Amelandia C1 - VIOD C1 2 - 2
2011-11-05 Holwerd C1 - Anjum C1G 5 - 5
2011-11-05 Irnsum C1 - Eastermar C1G 3 - 0
2011-11-05 Jacob St. C1 - Wykels Hallum C1 5 - 3
2011-11-05 Ouwe Syl C1 - V en V'68 C1 7 - 2
2011-10-29 Amelandia C1 - Jacob St. C1 10 - 2
2011-10-29 Blija C1G - Ouwe Syl C1 0 - 9
2011-10-29 V en V'68 C1 - Irnsum C1 5 - 4
2011-10-29 VIOD C1 - Eastermar C1G 9 - 3
2011-10-29 Wykels Hallum C1 - Holwerd C1 1 - 3
2011-10-22 Anjum C1G - Irnsum C1 4 - 1
2011-10-15 Eastermar C1G - V en V'68 C1 2 - 6
2011-10-15 Holwerd C1 - Amelandia C1 3 - 5
2011-10-15 Irnsum C1 - Blija C1G 3 - 2
2011-10-15 Jacob St. C1 - VIOD C1 3 - 3
2011-10-15 Ouwe Syl C1 - Anjum C1G 15 - 2
2011-10-08 Blija C1G - Eastermar C1G 5 - 2
2011-10-08 Jacob St. C1 - Holwerd C1 2 - 4
2011-10-08 VIOD C1 - V en V'68 C1 4 - 6
2011-10-01 Eastermar C1G - Anjum C1G 3 - 5
2011-10-01 Holwerd C1 - VIOD C1 1 - 5
2011-10-01 Irnsum C1 - Wykels Hallum C1 0 - 4
2011-10-01 V en V'68 C1 - Blija C1G 9 - 3
2011-09-24 Anjum C1G - V en V'68 C1 1 - 5
2011-09-24 Jacob St. C1 - Ouwe Syl C1 0 - 5
2011-09-24 VIOD C1 - Blija C1G 7 - 6
2011-09-24 Wykels Hallum C1 - Eastermar C1G 5 - 5
2011-09-17 Blija C1G - Anjum C1G 3 - 8
2011-09-17 Eastermar C1G - Amelandia C1 4 - 3
2011-09-17 Irnsum C1 - Jacob St. C1 8 - 1
2011-09-17 Ouwe Syl C1 - Holwerd C1 7 - 0
2011-09-17 V en V'68 C1 - Wykels Hallum C1 10 - 2
2011-09-10 Amelandia C1 - V en V'68 C1 4 - 3
2011-09-10 Holwerd C1 - Irnsum C1 5 - 2
2011-09-10 Jacob St. C1 - Eastermar C1G 0 - 5
2011-09-10 VIOD C1 - Anjum C1G 4 - 9

D1 Stand

3e klasse 10

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Oostergo D1G 10 10 0 0 30 69 12
2 VCR D1G 10 7 1 2 22 52 22
3 Ropta Boys D2 10 7 0 3 21 47 24
4 Dokkum D1G 10 6 2 2 20 68 14
5 Minnertsga D1 9 6 1 2 19 42 23
6 Ouwe Syl D1 10 6 0 4 18 64 29
7 Beetgum D2 10 3 1 6 10 35 44
8 Blauw Wit '34 D6 10 3 1 6 10 26 46
9 Marrum D2 9 1 0 8 3 23 66
10 Be Quick D D4 10 1 0 9 3 32 83
11 VC Trynwalden D3 8 0 0 8 0 0 95
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-12-10 Marrum D2 - VC Trynwalden D3 -
2011-12-03 VC Trynwalden D3 - Be Quick D D4 0 - 5
2011-12-03 VCR D1G - Beetgum D2 8 - 4
2011-11-26 Be Quick D D4 - Minnertsga D1 4 - 10
2011-11-26 Marrum D2 - Ouwe Syl D1 4 - 5
2011-11-26 Oostergo D1G - Blauw Wit '34 D6 8 - 0
2011-11-26 Ropta Boys D2 - Dokkum D1G 3 - 1
2011-11-19 Beetgum D2 - Oostergo D1G 1 - 6
2011-11-19 Dokkum D1G - Blauw Wit '34 D6 9 - 0
2011-11-19 Ouwe Syl D1 - Be Quick D D4 10 - 4
2011-11-19 Ropta Boys D2 - Marrum D2 8 - 3
2011-11-19 VC Trynwalden D3 - VCR D1G 0 - 8
2011-11-12 Be Quick D D4 - Ropta Boys D2 4 - 10
2011-11-12 Blauw Wit '34 D6 - Beetgum D2 3 - 3
2011-11-12 Marrum D2 - Dokkum D1G 1 - 16
2011-11-12 Oostergo D1G - VC Trynwalden D3 12 - 0
2011-11-12 VCR D1G - Minnertsga D1 7 - 3
2011-11-05 Beetgum D2 - Dokkum D1G 0 - 5
2011-11-05 Marrum D2 - Be Quick D D4 7 - 5
2011-11-05 Minnertsga D1 - Oostergo D1G 1 - 3
2011-11-05 Ouwe Syl D1 - VCR D1G 4 - 6
2011-11-05 VC Trynwalden D3 - Blauw Wit '34 D6 0 - 7
2011-10-29 Beetgum D2 - VC Trynwalden D3 15 - 0
2011-10-29 Blauw Wit '34 D6 - Minnertsga D1 1 - 5
2011-10-29 Dokkum D1G - Be Quick D D4 14 - 0
2011-10-29 Oostergo D1G - Ouwe Syl D1 6 - 1
2011-10-29 VCR D1G - Ropta Boys D2 2 - 3
2011-10-15 Marrum D2 - VCR D1G 2 - 8
2011-10-15 Minnertsga D1 - Beetgum D2 10 - 1
2011-10-15 Ouwe Syl D1 - Blauw Wit '34 D6 6 - 1
2011-10-15 Ropta Boys D2 - Oostergo D1G 2 - 4
2011-10-15 VC Trynwalden D3 - Dokkum D1G 0 - 14
2011-10-08 Beetgum D2 - Ouwe Syl D1 1 - 5
2011-10-08 Blauw Wit '34 D6 - Ropta Boys D2 0 - 4
2011-10-08 Oostergo D1G - Marrum D2 9 - 1
2011-10-08 VCR D1G - Be Quick D D4 7 - 0
2011-10-01 Be Quick D D4 - Oostergo D1G 3 - 12
2011-10-01 Marrum D2 - Blauw Wit '34 D6 3 - 6
2011-10-01 Minnertsga D1 - Dokkum D1G 1 - 1
2011-10-01 Ouwe Syl D1 - VC Trynwalden D3 24 - 0
2011-10-01 Ropta Boys D2 - Beetgum D2 4 - 1
2011-09-24 Beetgum D2 - Marrum D2 4 - 0
2011-09-24 Blauw Wit '34 D6 - Be Quick D D4 8 - 4
2011-09-24 Dokkum D1G - VCR D1G 2 - 2
2011-09-24 Minnertsga D1 - Ouwe Syl D1 3 - 2
2011-09-24 VC Trynwalden D3 - Ropta Boys D2 0 - 10
2011-09-17 Be Quick D D4 - Beetgum D2 3 - 5
2011-09-17 Ouwe Syl D1 - Dokkum D1G 2 - 3
2011-09-17 Ropta Boys D2 - Minnertsga D1 2 - 4
2011-09-17 VCR D1G - Oostergo D1G 0 - 4
2011-09-10 Blauw Wit '34 D6 - VCR D1G 0 - 4
2011-09-10 Dokkum D1G - Oostergo D1G 3 - 5
2011-09-10 Minnertsga D1 - Marrum D2 5 - 2
2011-09-10 Ouwe Syl D1 - Ropta Boys D2 5 - 1

E1 Stand

3e klasse 04

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 FVC E3 9 9 0 0 27 89 11
2 Jacob St. E1 10 9 0 1 27 83 19
3 Minnertsga E2 9 6 1 2 19 45 25
4 Blauw Wit '34 E9 10 6 1 3 19 59 31
5 Friesland E1 9 5 1 3 16 55 25
6 Terschelling E2 10 5 0 5 15 41 41
7 Stormvogels'64 E1 10 4 1 5 13 39 48
8 Harlingen E2 9 4 0 5 12 43 42
9 Frisia E10 10 1 1 8 4 3 77
10 WWS E2G 10 1 0 9 3 19 85
11 Ouwe Syl E1 10 0 1 9 1 15 87
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-12-03 Blauw Wit '34 E9 - FVC E3 2 - 6
2011-12-03 Friesland E1 - Harlingen E2 -
2011-12-03 Frisia E10 - Jacob St. E1 0 - 13
2011-12-03 Terschelling E2 - Stormvogels'64 E1 9 - 0
2011-12-03 WWS E2G - Minnertsga E2 0 - 9
2011-11-26 FVC E3 - Terschelling E2 8 - 1
2011-11-26 Harlingen E2 - WWS E2G 5 - 1
2011-11-26 Jacob St. E1 - Blauw Wit '34 E9 9 - 1
2011-11-26 Minnertsga E2 - Frisia E10 8 - 1
2011-11-26 Stormvogels'64 E1 - Ouwe Syl E1 7 - 1
2011-11-19 Blauw Wit '34 E9 - Minnertsga E2 1 - 3
2011-11-19 Friesland E1 - WWS E2G 14 - 1
2011-11-19 Frisia E10 - Harlingen E2 0 - 8
2011-11-19 Ouwe Syl E1 - FVC E3 1 - 16
2011-11-19 Terschelling E2 - Jacob St. E1 1 - 7
2011-11-12 Harlingen E2 - Blauw Wit '34 E9 3 - 5
2011-11-12 Jacob St. E1 - Ouwe Syl E1 8 - 1
2011-11-12 Minnertsga E2 - Terschelling E2 4 - 1
2011-11-12 Stormvogels'64 E1 - Friesland E1 3 - 4
2011-11-12 WWS E2G - Frisia E10 0 - 1
2011-11-05 Blauw Wit '34 E9 - WWS E2G 6 - 1
2011-11-05 Frisia E10 - Friesland E1 0 - 9
2011-11-05 Ouwe Syl E1 - Minnertsga E2 4 - 6
2011-11-05 Stormvogels'64 E1 - FVC E3 1 - 9
2011-11-05 Terschelling E2 - Harlingen E2 2 - 5
2011-10-29 Friesland E1 - FVC E3 2 - 7
2011-10-29 Frisia E10 - Blauw Wit '34 E9 0 - 11
2011-10-29 Harlingen E2 - Ouwe Syl E1 10 - 2
2011-10-29 Jacob St. E1 - Stormvogels'64 E1 9 - 2
2011-10-29 WWS E2G - Terschelling E2 1 - 7
2011-10-22 Terschelling E2 - Frisia E10 9 - 0
2011-10-15 Blauw Wit '34 E9 - Friesland E1 4 - 4
2011-10-15 FVC E3 - Jacob St. E1 3 - 2
2011-10-15 Ouwe Syl E1 - WWS E2G 0 - 12
2011-10-15 Stormvogels'64 E1 - Minnertsga E2 4 - 4
2011-10-08 Blauw Wit '34 E9 - Terschelling E2 14 - 0
2011-10-08 Friesland E1 - Jacob St. E1 3 - 4
2011-10-08 Frisia E10 - Ouwe Syl E1 1 - 1
2011-10-08 Harlingen E2 - Stormvogels'64 E1 5 - 8
2011-10-01 FVC E3 - Harlingen E2 10 - 1
2011-10-01 Jacob St. E1 - Minnertsga E2 5 - 4
2011-10-01 Ouwe Syl E1 - Blauw Wit '34 E9 3 - 10
2011-10-01 Stormvogels'64 E1 - WWS E2G 8 - 2
2011-10-01 Terschelling E2 - Friesland E1 5 - 1
2011-09-24 Friesland E1 - Minnertsga E2 7 - 0
2011-09-24 Frisia E10 - Stormvogels'64 E1 0 - 4
2011-09-24 Harlingen E2 - Jacob St. E1 4 - 7
2011-09-24 Terschelling E2 - Ouwe Syl E1 6 - 1
2011-09-24 WWS E2G - FVC E3 1 - 16
2011-09-17 FVC E3 - Frisia E10 14 - 0
2011-09-17 Jacob St. E1 - WWS E2G 19 - 0
2011-09-17 Minnertsga E2 - Harlingen E2 7 - 2
2011-09-17 Ouwe Syl E1 - Friesland E1 1 - 11
2011-09-17 Stormvogels'64 E1 - Blauw Wit '34 E9 2 - 5

F1 Stand

2e klasse 05

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 VC Trynwalden F2 10 7 2 1 23 58 10
2 Robur F1G 10 7 2 1 23 43 12
3 Ouwe Syl F1 11 7 2 2 23 68 35
4 Annaparochie St. F2 9 6 2 1 20 44 11
5 St.Jacob F1G 11 5 4 2 19 37 24
6 Arum F1 11 6 0 5 18 63 39
7 Franeker SC F4 11 4 3 4 15 50 26
8 Frisia F7 10 4 2 4 14 48 36
9 Blauw Wit '34 F5 11 3 1 7 10 37 49
10 Warga F2 11 3 0 8 9 29 50
11 HRC F2 9 1 0 8 3 15 68
12 Dronrijp F3 10 0 0 10 0 1 133
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-12-10 HRC F2 - VC Trynwalden F2 -
2011-12-10 Warga F2 - Arum F1 2 - 5
2011-12-03 Arum F1 - Ouwe Syl F1 5 - 7
2011-12-03 Blauw Wit '34 F5 - Dronrijp F3 18 - 0
2011-12-03 Franeker SC F4 - Frisia F7 2 - 2
2011-12-03 Robur F1G - HRC F2 -
2011-12-03 St.Jacob F1G - Warga F2 1 - 0
2011-12-03 VC Trynwalden F2 - Annaparochie St. F2 0 - 0
2011-11-26 Annaparochie St. F2 - Robur F1G 1 - 1
2011-11-26 Dronrijp F3 - St.Jacob F1G 0 - 9
2011-11-26 Frisia F7 - VC Trynwalden F2 1 - 6
2011-11-26 HRC F2 - Blauw Wit '34 F5 2 - 5
2011-11-26 Ouwe Syl F1 - Franeker SC F4 4 - 4
2011-11-19 Arum F1 - Dronrijp F3 17 - 0
2011-11-19 Blauw Wit '34 F5 - Annaparochie St. F2 0 - 7
2011-11-19 Franeker SC F4 - VC Trynwalden F2 1 - 4
2011-11-19 Ouwe Syl F1 - Warga F2 7 - 1
2011-11-19 Robur F1G - Frisia F7 4 - 2
2011-11-19 St.Jacob F1G - HRC F2 10 - 0
2011-11-12 Annaparochie St. F2 - St.Jacob F1G 6 - 1
2011-11-12 Dronrijp F3 - Ouwe Syl F1 1 - 7
2011-11-12 Frisia F7 - Blauw Wit '34 F5 3 - 4
2011-11-12 HRC F2 - Arum F1 0 - 9
2011-11-12 VC Trynwalden F2 - Robur F1G 0 - 1
2011-11-12 Warga F2 - Franeker SC F4 2 - 6
2011-11-05 Arum F1 - Annaparochie St. F2 3 - 2
2011-11-05 Blauw Wit '34 F5 - VC Trynwalden F2 1 - 6
2011-11-05 Ouwe Syl F1 - HRC F2 8 - 0
2011-11-05 Robur F1G - Franeker SC F4 3 - 0
2011-11-05 St.Jacob F1G - Frisia F7 3 - 3
2011-11-05 Warga F2 - Dronrijp F3 10 - 0
2011-10-29 Annaparochie St. F2 - Ouwe Syl F1 7 - 4
2011-10-29 Franeker SC F4 - Dronrijp F3 15 - 0
2011-10-29 Frisia F7 - Arum F1 6 - 5
2011-10-29 HRC F2 - Warga F2 3 - 7
2011-10-29 Robur F1G - Blauw Wit '34 F5 3 - 0
2011-10-29 VC Trynwalden F2 - St.Jacob F1G 1 - 1
2011-10-15 Arum F1 - VC Trynwalden F2 2 - 8
2011-10-15 Blauw Wit '34 F5 - Franeker SC F4 2 - 9
2011-10-15 Dronrijp F3 - HRC F2 0 - 10
2011-10-15 Ouwe Syl F1 - Frisia F7 11 - 2
2011-10-15 St.Jacob F1G - Robur F1G 2 - 1
2011-10-15 Warga F2 - Annaparochie St. F2 1 - 7
2011-10-08 Annaparochie St. F2 - Dronrijp F3 -
2011-10-08 Blauw Wit '34 F5 - St.Jacob F1G 1 - 1
2011-10-08 Franeker SC F4 - HRC F2 8 - 0
2011-10-08 Frisia F7 - Warga F2 9 - 1
2011-10-08 Robur F1G - Arum F1 7 - 2
2011-10-08 VC Trynwalden F2 - Ouwe Syl F1 4 - 2
2011-10-01 Arum F1 - Blauw Wit '34 F5 8 - 1
2011-10-01 Dronrijp F3 - Frisia F7 0 - 10
2011-10-01 HRC F2 - Annaparochie St. F2 0 - 11
2011-10-01 Ouwe Syl F1 - Robur F1G 4 - 4
2011-10-01 St.Jacob F1G - Franeker SC F4 2 - 2
2011-10-01 Warga F2 - VC Trynwalden F2 1 - 6
2011-09-24 Blauw Wit '34 F5 - Ouwe Syl F1 4 - 7
2011-09-24 Franeker SC F4 - Annaparochie St. F2 1 - 3
2011-09-24 Frisia F7 - HRC F2 10 - 0
2011-09-24 Robur F1G - Warga F2 5 - 1
2011-09-24 St.Jacob F1G - Arum F1 4 - 3
2011-09-24 VC Trynwalden F2 - Dronrijp F3 23 - 0
2011-09-17 Annaparochie St. F2 - Frisia F7 -
2011-09-17 Arum F1 - Franeker SC F4 4 - 2
2011-09-17 Dronrijp F3 - Robur F1G 0 - 14
2011-09-17 Ouwe Syl F1 - St.Jacob F1G 7 - 3
2011-09-17 Warga F2 - Blauw Wit '34 F5 3 - 1

F2 Stand

2e klasse AO

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Tzummarum F2 10 9 0 1 27 88 13
2 Franeker SC F7 9 7 0 2 21 34 12
3 Minnertsga F2 8 5 0 3 15 24 30
4 Ouwe Syl F2 9 3 1 5 10 14 34
5 Beetgum F3 9 1 1 7 4 6 34
6 Wykels Hallum F3 9 0 2 7 2 6 49
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F2 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-12-10 Minnertsga F2 - Franeker SC F7 -
2011-12-03 Minnertsga F2 - Ouwe Syl F2 -
2011-12-03 Tzummarum F2 - Franeker SC F7 2 - 5
2011-12-03 Wykels Hallum F3 - Beetgum F3 -
2011-11-26 Beetgum F3 - Tzummarum F2 0 - 5
2011-11-26 Franeker SC F7 - Minnertsga F2 3 - 1
2011-11-26 Ouwe Syl F2 - Wykels Hallum F3 1 - 1
2011-11-19 Wykels Hallum F3 - Ouwe Syl F2 0 - 2
2011-11-12 Beetgum F3 - Franeker SC F7 0 - 6
2011-11-12 Ouwe Syl F2 - Tzummarum F2 0 - 9
2011-11-12 Wykels Hallum F3 - Minnertsga F2 0 - 2
2011-11-05 Franeker SC F7 - Ouwe Syl F2 2 - 1
2011-11-05 Minnertsga F2 - Beetgum F3 1 - 0
2011-11-05 Tzummarum F2 - Wykels Hallum F3 12 - 0
2011-10-29 Minnertsga F2 - Tzummarum F2 3 - 13
2011-10-29 Ouwe Syl F2 - Beetgum F3 4 - 2
2011-10-29 Wykels Hallum F3 - Franeker SC F7 1 - 3
2011-10-15 Beetgum F3 - Wykels Hallum F3 1 - 1
2011-10-15 Franeker SC F7 - Tzummarum F2 2 - 6
2011-10-15 Ouwe Syl F2 - Minnertsga F2 3 - 6
2011-10-08 Tzummarum F2 - Beetgum F3 9 - 0
2011-10-01 Franeker SC F7 - Beetgum F3 0 - 1
2011-10-01 Minnertsga F2 - Wykels Hallum F3 5 - 1
2011-10-01 Tzummarum F2 - Ouwe Syl F2 9 - 0
2011-09-24 Beetgum F3 - Minnertsga F2 1 - 5
2011-09-24 Ouwe Syl F2 - Franeker SC F7 0 - 4
2011-09-24 Wykels Hallum F3 - Tzummarum F2 2 - 14
2011-09-17 Beetgum F3 - Ouwe Syl F2 1 - 3
2011-09-17 Franeker SC F7 - Wykels Hallum F3 9 - 0
2011-09-17 Tzummarum F2 - Minnertsga F2 9 - 1

F3M Stand

4e klasse 04

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Sparta'59 F2 8 8 0 0 24 84 8
2 Berlikum SC F3 8 7 1 0 22 40 7
3 Birdaard FC F2 9 5 2 2 17 45 15
4 Blauw Wit '34 F9 9 5 1 3 16 43 28
5 HRC F3 8 4 2 2 14 31 22
6 St.Jacob F2G 9 4 1 4 13 36 37
7 Sparta'59 F3 8 3 1 4 10 28 43
8 Ouwe Syl F3M 9 1 1 7 4 10 61
9 Frisia F11 9 1 0 8 3 21 54
10 Franeker SC F8 9 0 1 8 1 3 66
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F3M Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-12-17 HRC F3 - Sparta'59 F3 -
2011-12-03 Berlikum SC F3 - Sparta'59 F2 -
2011-12-03 Franeker SC F8 - Blauw Wit '34 F9 0 - 6
2011-12-03 Frisia F11 - St.Jacob F2G 2 - 5
2011-11-30 HRC F3 - Birdaard FC F2 2 - 1
2011-11-26 Blauw Wit '34 F9 - HRC F3 1 - 1
2011-11-26 Ouwe Syl F3M - Frisia F11 3 - 2
2011-11-26 Sparta'59 F3 - Birdaard FC F2 4 - 4
2011-11-26 St.Jacob F2G - Franeker SC F8 6 - 0
2011-11-19 Berlikum SC F3 - Sparta'59 F3 5 - 0
2011-11-19 Birdaard FC F2 - Blauw Wit '34 F9 10 - 0
2011-11-19 Franeker SC F8 - Ouwe Syl F3M 0 - 0
2011-11-19 HRC F3 - St.Jacob F2G 2 - 2
2011-11-12 Blauw Wit '34 F9 - Berlikum SC F3 1 - 3
2011-11-12 Frisia F11 - Franeker SC F8 3 - 0
2011-11-12 Ouwe Syl F3M - HRC F3 0 - 10
2011-11-12 Sparta'59 F3 - Sparta'59 F2 4 - 5
2011-11-12 St.Jacob F2G - Birdaard FC F2 3 - 4
2011-11-05 Berlikum SC F3 - St.Jacob F2G 6 - 2
2011-11-05 Birdaard FC F2 - Ouwe Syl F3M 6 - 1
2011-11-05 HRC F3 - Frisia F11 7 - 4
2011-11-05 Sparta'59 F2 - Blauw Wit '34 F9 8 - 0
2011-10-29 Franeker SC F8 - HRC F3 1 - 6
2011-10-29 Frisia F11 - Birdaard FC F2 0 - 7
2011-10-29 Ouwe Syl F3M - Berlikum SC F3 0 - 8
2011-10-29 St.Jacob F2G - Sparta'59 F2 0 - 12
2011-10-22 Blauw Wit '34 F9 - Frisia F11 11 - 5
2011-10-15 Berlikum SC F3 - Frisia F11 6 - 2
2011-10-15 Birdaard FC F2 - Franeker SC F8 10 - 0
2011-10-15 Sparta'59 F2 - Ouwe Syl F3M 11 - 0
2011-10-15 Sparta'59 F3 - Blauw Wit '34 F9 0 - 13
2011-10-08 Franeker SC F8 - Berlikum SC F3 0 - 8
2011-10-08 Frisia F11 - Sparta'59 F2 0 - 11
2011-10-08 St.Jacob F2G - Sparta'59 F3 9 - 3
2011-10-01 Berlikum SC F3 - HRC F3 3 - 1
2011-10-01 Blauw Wit '34 F9 - St.Jacob F2G 4 - 1
2011-10-01 Sparta'59 F2 - Franeker SC F8 23 - 0
2011-10-01 Sparta'59 F3 - Ouwe Syl F3M 9 - 2
2011-09-24 Birdaard FC F2 - Berlikum SC F3 1 - 1
2011-09-24 Frisia F11 - Sparta'59 F3 3 - 4
2011-09-24 HRC F3 - Sparta'59 F2 2 - 10
2011-09-24 Ouwe Syl F3M - Blauw Wit '34 F9 0 - 7
2011-09-17 Sparta'59 F2 - Birdaard FC F2 4 - 2
2011-09-17 Sparta'59 F3 - Franeker SC F8 4 - 2
2011-09-17 St.Jacob F2G - Ouwe Syl F3M 8 - 4