2016/2017 Standen

1e Stand

5e klasse C

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 VCR 1 26 20 3 3 63 83 28
2 Marrum 1 26 19 1 6 58 79 35
3 Ouwe Syl 1 26 15 7 4 52 85 28
4 Noordbergum 1 26 14 4 8 46 48 39
5 Foarut 1 26 14 3 9 45 73 42
6 Tzummarum 1 26 13 2 11 41 90 63
7 Suameer 1 26 13 1 12 40 44 45
8 CVO 1 26 12 3 11 39 67 51
9 WWS 1 26 10 7 9 37 48 41
10 Holwerd 1 26 10 4 12 34 61 66
11 Blija 1 26 10 4 12 34 52 59
12 SSS'68 1 26 6 2 18 20 38 80
13 Suawoude 1 26 4 1 21 13 24 86
14 Wardy 1 26 1 0 25 3 17 146
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

1e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2017-05-13 Blija 1 - Suameer 1 1 - 2
2017-05-13 CVO 1 - SSS'68 1 7 - 1
2017-05-13 Marrum 1 - VCR 1 1 - 2
2017-05-13 Tzummarum 1 - Holwerd 1 10 - 0
2017-05-13 Wardy 1 - Suawoude 1 1 - 2
2017-05-13 WWS 1 - Foarut 1 1 - 2
2017-05-09 Noordbergum 1 - Ouwe Syl 1 1 - 4
2017-05-06 Foarut 1 - CVO 1 6 - 2
2017-05-06 Holwerd 1 - Marrum 1 0 - 3
2017-05-06 Ouwe Syl 1 - WWS 1 2 - 2
2017-05-06 SSS'68 1 - Wardy 1 6 - 1
2017-05-06 Suameer 1 - Noordbergum 1 1 - 3
2017-05-06 Suawoude 1 - Blija 1 0 - 1
2017-05-06 VCR 1 - Tzummarum 1 1 - 1
2017-04-29 CVO 1 - VCR 1 0 - 5
2017-04-29 Holwerd 1 - Foarut 1 1 - 4
2017-04-29 Marrum 1 - Ouwe Syl 1 2 - 1
2017-04-29 Noordbergum 1 - SSS'68 1 3 - 0
2017-04-29 Tzummarum 1 - Suawoude 1 6 - 0
2017-04-29 Wardy 1 - Suameer 1 1 - 2
2017-04-29 WWS 1 - Blija 1 2 - 0
2017-04-22 Blija 1 - Noordbergum 1 4 - 1
2017-04-22 Foarut 1 - Marrum 1 0 - 2
2017-04-22 Ouwe Syl 1 - Wardy 1 7 - 0
2017-04-22 SSS'68 1 - Holwerd 1 3 - 5
2017-04-22 Suameer 1 - Tzummarum 1 3 - 2
2017-04-22 Suawoude 1 - CVO 1 1 - 4
2017-04-22 VCR 1 - WWS 1 3 - 2
2017-04-18 Wardy 1 - VCR 1 1 - 6
2017-04-15 Ouwe Syl 1 - Tzummarum 1 2 - 1
2017-04-15 Suameer 1 - Foarut 1 1 - 3
2017-04-08 CVO 1 - Blija 1 1 - 1
2017-04-08 Foarut 1 - Wardy 1 9 - 0
2017-04-08 Holwerd 1 - Noordbergum 1 1 - 1
2017-04-08 Ouwe Syl 1 - Suawoude 1 6 - 0
2017-04-08 SSS'68 1 - Marrum 1 0 - 5
2017-04-08 Tzummarum 1 - WWS 1 0 - 1
2017-04-08 VCR 1 - Suameer 1 2 - 0
2017-04-06 Wardy 1 - Blija 1 1 - 0
2017-04-01 Blija 1 - SSS'68 1 2 - 5
2017-04-01 Marrum 1 - CVO 1 2 - 0
2017-04-01 Noordbergum 1 - Foarut 1 1 - 1
2017-04-01 Suameer 1 - Ouwe Syl 1 3 - 0
2017-04-01 Suawoude 1 - VCR 1 0 - 4
2017-04-01 Wardy 1 - Tzummarum 1 0 - 5
2017-04-01 WWS 1 - Holwerd 1 2 - 1
2017-03-25 CVO 1 - WWS 1 0 - 0
2017-03-25 Foarut 1 - Ouwe Syl 1 4 - 1
2017-03-25 Holwerd 1 - Suameer 1 4 - 1
2017-03-25 SSS'68 1 - Suawoude 1 6 - 0
2017-03-25 Tzummarum 1 - Noordbergum 1 3 - 1
2017-03-25 VCR 1 - Blija 1 2 - 0
2017-03-25 Wardy 1 - Marrum 1 0 - 3
2017-03-18 Blija 1 - Holwerd 1 1 - 1
2017-03-18 Marrum 1 - Tzummarum 1 5 - 2
2017-03-18 Noordbergum 1 - CVO 1 0 - 2
2017-03-18 Ouwe Syl 1 - VCR 1 2 - 2
2017-03-18 Suameer 1 - SSS'68 1 1 - 0
2017-03-18 Suawoude 1 - Foarut 1 1 - 7
2017-03-18 WWS 1 - Wardy 1 4 - 0
2017-03-11 CVO 1 - Suameer 1 2 - 0
2017-03-11 Holwerd 1 - Suawoude 1 5 - 1
2017-03-11 Marrum 1 - WWS 1 4 - 1
2017-03-11 SSS'68 1 - Ouwe Syl 1 0 - 3
2017-03-11 Tzummarum 1 - Blija 1 3 - 4
2017-03-11 VCR 1 - Foarut 1 5 - 1
2017-03-11 Wardy 1 - Noordbergum 1 0 - 3
2017-03-04 Blija 1 - Ouwe Syl 1 0 - 8
2017-03-04 CVO 1 - Holwerd 1 0 - 2
2017-03-04 Marrum 1 - Suameer 1 4 - 1
2017-03-04 Noordbergum 1 - Suawoude 1 2 - 1
2017-03-04 Tzummarum 1 - Foarut 1 4 - 5
2017-03-04 WWS 1 - SSS'68 1 4 - 1
2017-02-25 Holwerd 1 - Ouwe Syl 1 0 - 4
2017-02-25 Marrum 1 - Noordbergum 1 0 - 1
2017-02-25 SSS'68 1 - VCR 1 0 - 3
2017-02-25 Tzummarum 1 - CVO 1 2 - 6
2017-02-25 WWS 1 - Suawoude 1 3 - 0
2017-02-18 Blija 1 - Marrum 1 1 - 3
2017-02-18 CVO 1 - Wardy 1 13 - 1
2017-02-18 Foarut 1 - SSS'68 1 0 - 0
2017-02-18 Noordbergum 1 - WWS 1 1 - 1
2017-02-18 Suawoude 1 - Suameer 1 0 - 2
2017-02-18 VCR 1 - Holwerd 1 4 - 3
2017-02-04 Foarut 1 - Blija 1 1 - 2
2017-02-04 Holwerd 1 - Wardy 1 6 - 0
2017-02-04 Ouwe Syl 1 - CVO 1 2 - 0
2017-02-04 SSS'68 1 - Tzummarum 1 2 - 6
2017-02-04 Suameer 1 - WWS 1 4 - 1
2017-02-04 Suawoude 1 - Marrum 1 1 - 3
2017-02-04 VCR 1 - Noordbergum 1 4 - 2
2016-12-10 Foarut 1 - WWS 1 1 - 2
2016-12-10 Holwerd 1 - Tzummarum 1 3 - 5
2016-12-10 Ouwe Syl 1 - Noordbergum 1 0 - 0
2016-12-10 SSS'68 1 - CVO 1 1 - 3
2016-12-10 Suameer 1 - Blija 1 0 - 2
2016-12-10 Suawoude 1 - Wardy 1 3 - 1
2016-12-10 VCR 1 - Marrum 1 1 - 3
2016-12-03 Blija 1 - Suawoude 1 6 - 1
2016-12-03 CVO 1 - Foarut 1 4 - 1
2016-12-03 Marrum 1 - Holwerd 1 4 - 0
2016-12-03 Noordbergum 1 - Suameer 1 2 - 0
2016-12-03 Tzummarum 1 - VCR 1 4 - 2
2016-12-03 Wardy 1 - SSS'68 1 0 - 1
2016-12-03 WWS 1 - Ouwe Syl 1 0 - 2
2016-11-26 Blija 1 - WWS 1 2 - 4
2016-11-26 Foarut 1 - Holwerd 1 2 - 3
2016-11-26 Ouwe Syl 1 - Marrum 1 3 - 0
2016-11-26 SSS'68 1 - Noordbergum 1 1 - 2
2016-11-26 Suameer 1 - Wardy 1 5 - 0
2016-11-26 Suawoude 1 - Tzummarum 1 2 - 3
2016-11-26 VCR 1 - CVO 1 3 - 1
2016-11-19 VCR 1 - Suawoude 1 4 - 1
2016-11-12 CVO 1 - Suawoude 1 4 - 0
2016-11-12 Holwerd 1 - SSS'68 1 3 - 1
2016-11-12 Marrum 1 - Foarut 1 4 - 2
2016-11-12 Noordbergum 1 - Blija 1 5 - 1
2016-11-12 Tzummarum 1 - Suameer 1 2 - 3
2016-11-12 Wardy 1 - Ouwe Syl 1 0 - 11
2016-11-12 WWS 1 - VCR 1 1 - 2
2016-11-05 Blija 1 - Tzummarum 1 6 - 0
2016-11-05 Foarut 1 - VCR 1 1 - 0
2016-11-05 Noordbergum 1 - Wardy 1 4 - 0
2016-11-05 Ouwe Syl 1 - SSS'68 1 5 - 0
2016-11-05 Suameer 1 - CVO 1 3 - 2
2016-11-05 Suawoude 1 - Holwerd 1 3 - 2
2016-11-05 WWS 1 - Marrum 1 4 - 1
2016-10-29 CVO 1 - Marrum 1 5 - 0
2016-10-29 Foarut 1 - Noordbergum 1 0 - 1
2016-10-29 Holwerd 1 - WWS 1 1 - 1
2016-10-29 Ouwe Syl 1 - Suameer 1 4 - 0
2016-10-29 SSS'68 1 - Blija 1 2 - 3
2016-10-29 Tzummarum 1 - Wardy 1 4 - 0
2016-10-15 Blija 1 - CVO 1 1 - 1
2016-10-15 Marrum 1 - SSS'68 1 2 - 2
2016-10-15 Noordbergum 1 - Holwerd 1 1 - 2
2016-10-15 Suameer 1 - VCR 1 1 - 3
2016-10-15 Suawoude 1 - Ouwe Syl 1 3 - 6
2016-10-15 Wardy 1 - Foarut 1 2 - 7
2016-10-15 WWS 1 - Tzummarum 1 2 - 2
2016-10-08 CVO 1 - Noordbergum 1 1 - 2
2016-10-08 Foarut 1 - Suawoude 1 3 - 0
2016-10-08 Holwerd 1 - Blija 1 2 - 3
2016-10-08 SSS'68 1 - Suameer 1 0 - 1
2016-10-08 Tzummarum 1 - Marrum 1 3 - 7
2016-10-08 VCR 1 - Ouwe Syl 1 0 - 0
2016-10-08 Wardy 1 - WWS 1 2 - 5
2016-10-01 Blija 1 - VCR 1 0 - 2
2016-10-01 Marrum 1 - Wardy 1 8 - 0
2016-10-01 Noordbergum 1 - Tzummarum 1 4 - 3
2016-10-01 Ouwe Syl 1 - Foarut 1 0 - 0
2016-10-01 Suameer 1 - Holwerd 1 3 - 0
2016-10-01 Suawoude 1 - SSS'68 1 0 - 1
2016-10-01 WWS 1 - CVO 1 1 - 2
2016-09-24 Holwerd 1 - VCR 1 1 - 4
2016-09-24 Marrum 1 - Blija 1 6 - 1
2016-09-24 SSS'68 1 - Foarut 1 1 - 7
2016-09-24 Suameer 1 - Suawoude 1 0 - 1
2016-09-24 Tzummarum 1 - Ouwe Syl 1 4 - 2
2016-09-24 Wardy 1 - CVO 1 3 - 4
2016-09-24 WWS 1 - Noordbergum 1 1 - 3
2016-09-17 Blija 1 - Wardy 1 8 - 2
2016-09-17 CVO 1 - Tzummarum 1 1 - 5
2016-09-17 Foarut 1 - Suameer 1 3 - 2
2016-09-17 Noordbergum 1 - Marrum 1 0 - 3
2016-09-17 Ouwe Syl 1 - Holwerd 1 4 - 4
2016-09-17 Suawoude 1 - WWS 1 0 - 0
2016-09-17 VCR 1 - SSS'68 1 4 - 0
2016-09-10 Blija 1 - Foarut 1 1 - 3
2016-09-10 CVO 1 - Ouwe Syl 1 1 - 5
2016-09-10 Marrum 1 - Suawoude 1 3 - 1
2016-09-10 Noordbergum 1 - VCR 1 1 - 3
2016-09-10 Tzummarum 1 - SSS'68 1 9 - 1
2016-09-10 WWS 1 - Suameer 1 2 - 2
2016-09-08 Wardy 1 - Holwerd 1 0 - 8
2016-09-03 Foarut 1 - Tzummarum 1 0 - 1
2016-09-03 Holwerd 1 - CVO 1 3 - 1
2016-09-03 Ouwe Syl 1 - Blija 1 1 - 1
2016-09-03 SSS'68 1 - WWS 1 3 - 1
2016-09-03 Suameer 1 - Marrum 1 3 - 1
2016-09-03 Suawoude 1 - Noordbergum 1 2 - 3
2016-09-03 VCR 1 - Wardy 1 12 - 1

2e Stand

reserve 6e klasse J

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Veenwouden SC 4 18 12 2 4 38 74 59
2 Jistrum 2 17 10 4 3 34 68 39
3 Noordbergum 2 18 10 3 5 33 72 60
4 Frisia 1 18 9 3 6 30 58 36
5 Rijperkerk 3 18 7 3 8 24 49 49
6 Ternaard 3 18 6 3 9 21 46 67
7 Birdaard FC 3 18 6 2 10 20 49 58
8 Ouwe Syl 2 17 6 0 11 18 46 55
9 SSS'68 2 16 5 3 8 17 45 59
10 Ropta Boys 3 18 3 5 10 14 34 59
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

2e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2017-05-31 Ternaard 3 - Noordbergum 2 3 - 0
2017-05-27 Ternaard 3 - Veenwouden SC 4 4 - 7
2017-05-23 Noordbergum 2 - Birdaard FC 3 3 - 4
2017-05-20 Birdaard FC 3 - Ropta Boys 3 3 - 2
2017-05-20 Ouwe Syl 2 - Ternaard 3 4 - 1
2017-05-18 SSS'68 2 - Noordbergum 2 2 - 6
2017-05-16 Veenwouden SC 4 - Ternaard 3 8 - 3
2017-05-13 Frisia 1 - Birdaard FC 3 1 - 2
2017-05-13 Rijperkerk 3 - Ternaard 3 4 - 1
2017-05-13 Ropta Boys 3 - Veenwouden SC 4 1 - 5
2017-05-11 Rijperkerk 3 - Noordbergum 2 3 - 6
2017-05-06 Jistrum 2 - Ouwe Syl 2 5 - 3
2017-05-06 Ropta Boys 3 - Frisia 1 4 - 1
2017-05-04 Ouwe Syl 2 - SSS'68 2 -
2017-04-29 Frisia 1 - Rijperkerk 3 3 - 2
2017-04-22 Jistrum 2 - Veenwouden SC 4 4 - 5
2017-04-22 Ternaard 3 - Birdaard FC 3 6 - 2
2017-04-19 Frisia 1 - Jistrum 2 3 - 6
2017-04-15 Frisia 1 - Ouwe Syl 2 1 - 2
2017-04-15 Jistrum 2 - Noordbergum 2 8 - 2
2017-04-15 Rijperkerk 3 - Birdaard FC 3 1 - 1
2017-04-13 Ternaard 3 - SSS'68 2 7 - 2
2017-04-08 Jistrum 2 - Ternaard 3 6 - 0
2017-04-08 Noordbergum 2 - Ropta Boys 3 6 - 1
2017-04-08 SSS'68 2 - Frisia 1 2 - 1
2017-04-01 Birdaard FC 3 - Jistrum 2 0 - 7
2017-04-01 Frisia 1 - Noordbergum 2 7 - 1
2017-04-01 Ternaard 3 - Ouwe Syl 2 1 - 5
2017-03-25 Jistrum 2 - Ropta Boys 3 7 - 4
2017-03-25 SSS'68 2 - Birdaard FC 3 3 - 7
2017-03-25 Veenwouden SC 4 - Frisia 1 2 - 4
2017-03-18 Birdaard FC 3 - Ouwe Syl 2 7 - 1
2017-03-18 Noordbergum 2 - Veenwouden SC 4 2 - 6
2017-03-18 Ropta Boys 3 - Rijperkerk 3 0 - 5
2017-03-11 Ouwe Syl 2 - Frisia 1 2 - 5
2017-03-11 Rijperkerk 3 - Veenwouden SC 4 3 - 5
2017-03-11 SSS'68 2 - Ropta Boys 3 4 - 4
2017-03-09 Ternaard 3 - Frisia 1 1 - 3
2017-03-04 Noordbergum 2 - Jistrum 2 4 - 4
2017-03-04 Ouwe Syl 2 - Rijperkerk 3 1 - 4
2017-03-04 Veenwouden SC 4 - SSS'68 2 3 - 1
2017-02-25 Frisia 1 - Ropta Boys 3 2 - 2
2017-02-18 Frisia 1 - Ternaard 3 8 - 0
2017-02-18 Rijperkerk 3 - Jistrum 2 2 - 5
2017-02-18 Ropta Boys 3 - Ouwe Syl 2 3 - 1
2016-12-17 Frisia 1 - SSS'68 2 6 - 3
2016-12-17 Veenwouden SC 4 - Ouwe Syl 2 5 - 3
2016-12-10 Noordbergum 2 - Ouwe Syl 2 8 - 3
2016-12-10 Rijperkerk 3 - SSS'68 2 0 - 5
2016-12-10 Ropta Boys 3 - Ternaard 3 1 - 1
2016-12-10 Veenwouden SC 4 - Birdaard FC 3 4 - 3
2016-12-03 Birdaard FC 3 - Frisia 1 1 - 1
2016-12-03 Ouwe Syl 2 - Veenwouden SC 4 0 - 3
2016-12-03 SSS'68 2 - Jistrum 2 1 - 3
2016-12-03 Ternaard 3 - Rijperkerk 3 4 - 2
2016-11-26 Noordbergum 2 - Ternaard 3 4 - 4
2016-11-26 Rijperkerk 3 - Frisia 1 3 - 4
2016-11-26 Ropta Boys 3 - Birdaard FC 3 2 - 1
2016-11-26 SSS'68 2 - Ouwe Syl 2 2 - 1
2016-11-19 Ropta Boys 3 - Noordbergum 2 2 - 6
2016-11-12 Birdaard FC 3 - Noordbergum 2 2 - 5
2016-11-12 Ouwe Syl 2 - Jistrum 2 3 - 0
2016-11-05 Ropta Boys 3 - SSS'68 2 1 - 3
2016-11-05 Veenwouden SC 4 - Rijperkerk 3 2 - 2
2016-10-29 Jistrum 2 - Birdaard FC 3 2 - 1
2016-10-29 Noordbergum 2 - Frisia 1 1 - 0
2016-10-29 Veenwouden SC 4 - Ropta Boys 3 4 - 4
2016-10-22 Ouwe Syl 2 - Birdaard FC 3 7 - 0
2016-10-15 Birdaard FC 3 - Rijperkerk 3 0 - 3
2016-10-15 Ternaard 3 - Jistrum 2 0 - 3
2016-10-08 Jistrum 2 - Frisia 1 2 - 2
2016-10-08 Rijperkerk 3 - Ropta Boys 3 2 - 0
2016-10-08 SSS'68 2 - Ternaard 3 3 - 3
2016-10-08 Veenwouden SC 4 - Noordbergum 2 2 - 5
2016-10-01 Birdaard FC 3 - SSS'68 2 4 - 5
2016-10-01 Frisia 1 - Veenwouden SC 4 6 - 0
2016-10-01 Noordbergum 2 - Rijperkerk 3 6 - 3
2016-10-01 Ropta Boys 3 - Jistrum 2 1 - 1
2016-09-24 Jistrum 2 - Rijperkerk 3 2 - 2
2016-09-24 Ouwe Syl 2 - Ropta Boys 3 5 - 1
2016-09-24 SSS'68 2 - Veenwouden SC 4 4 - 7
2016-09-17 Birdaard FC 3 - Ternaard 3 4 - 5
2016-09-17 Noordbergum 2 - SSS'68 2 3 - 3
2016-09-17 Rijperkerk 3 - Ouwe Syl 2 5 - 2
2016-09-17 Veenwouden SC 4 - Jistrum 2 6 - 3
2016-09-14 Birdaard FC 3 - Veenwouden SC 4 7 - 0
2016-09-10 Ouwe Syl 2 - Noordbergum 2 3 - 4
2016-09-10 SSS'68 2 - Rijperkerk 3 2 - 3
2016-09-08 Ternaard 3 - Ropta Boys 3 2 - 1

35+ Stand

1e klasse 40

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SC Berlikum 35+1 12 9 2 1 29 27 7
2 Annaparochie St. 35+1 12 7 3 2 24 23 10
3 Ouwe Syl 35+1 12 4 1 7 13 11 21
4 Franeker SC 35+1 12 1 0 11 3 7 30
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

35+ Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2017-04-28 Ouwe Syl 35+1 - Annaparochie St. 35+1 2 - 1
2017-04-21 Franeker SC 35+1 - Ouwe Syl 35+1 0 - 3
2017-04-21 Ouwe Syl 35+1 - SC Berlikum 35+1 0 - 4
2017-03-31 Annaparochie St. 35+1 - SC Berlikum 35+1 0 - 0
2017-03-31 Franeker SC 35+1 - Annaparochie St. 35+1 0 - 3
2017-03-31 SC Berlikum 35+1 - Franeker SC 35+1 2 - 0
2017-03-03 Annaparochie St. 35+1 - Franeker SC 35+1 2 - 0
2017-03-03 Annaparochie St. 35+1 - Ouwe Syl 35+1 1 - 1
2017-03-03 Franeker SC 35+1 - SC Berlikum 35+1 1 - 3
2017-03-03 Ouwe Syl 35+1 - Franeker SC 35+1 2 - 1
2017-03-03 SC Berlikum 35+1 - Annaparochie St. 35+1 2 - 2
2017-03-03 SC Berlikum 35+1 - Ouwe Syl 35+1 2 - 0