2018/2019 Standen

1e Stand

5e klasse B

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ternaard 1 22 18 1 3 55 84 28
2 Arum 1 22 14 2 6 44 61 39
3 Beetgum 1 22 12 7 3 43 58 32
4 SSS'68 1 22 11 5 6 38 48 38
5 Ouwe Syl 1 22 10 5 7 35 60 43
6 CVO 1 22 9 2 11 29 47 45
7 Blija 1 22 8 4 10 28 42 56
8 Mulier 1 22 7 6 9 27 45 37
9 Tzummarum 1 22 8 3 11 27 41 47
10 Holwerd 1 22 6 2 14 20 34 73
11 WWS 1 22 4 4 14 16 34 67
12 Wardy 1 22 4 1 17 13 26 75
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

1e Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Arum 1 Tzummarum 1 0 - 5 2019-05-25
Holwerd 1 Blija 1 2 - 0 2019-05-25
Ouwe Syl 1 CVO 1 3 - 1 2019-05-25
Ternaard 1 SSS'68 1 1 - 2 2019-05-25
Wardy 1 Beetgum 1 1 - 2 2019-05-25
WWS 1 Mulier 1 2 - 1 2019-05-25
Ternaard 1 CVO 1 6 - 1 2019-05-21
Beetgum 1 Ternaard 1 0 - 4 2019-05-18
Blija 1 Arum 1 1 - 4 2019-05-18
CVO 1 Holwerd 1 2 - 3 2019-05-18
Mulier 1 Ouwe Syl 1 1 - 1 2019-05-18
SSS'68 1 Wardy 1 4 - 3 2019-05-18
Tzummarum 1 WWS 1 3 - 0 2019-05-18
Arum 1 Beetgum 1 0 - 3 2019-05-11
Holwerd 1 WWS 1 5 - 2 2019-05-11
Ouwe Syl 1 Tzummarum 1 3 - 4 2019-05-11
SSS'68 1 Blija 1 1 - 1 2019-05-11
Wardy 1 Mulier 1 2 - 1 2019-05-11
Beetgum 1 SSS'68 1 2 - 2 2019-05-04
Blija 1 Ternaard 1 0 - 5 2019-05-04
CVO 1 Arum 1 4 - 0 2019-05-04
Mulier 1 Holwerd 1 7 - 0 2019-05-04
Tzummarum 1 Wardy 1 5 - 1 2019-05-04
WWS 1 Ouwe Syl 1 1 - 4 2019-05-04
Arum 1 WWS 1 2 - 2 2019-04-13
Beetgum 1 Mulier 1 3 - 1 2019-04-13
Holwerd 1 Ouwe Syl 1 2 - 1 2019-04-13
SSS'68 1 CVO 1 1 - 2 2019-04-13
Ternaard 1 Tzummarum 1 4 - 1 2019-04-13
Wardy 1 Blija 1 1 - 3 2019-04-13
Blija 1 Beetgum 1 1 - 2 2019-04-06
CVO 1 Wardy 1 4 - 0 2019-04-06
Mulier 1 Ternaard 1 2 - 2 2019-04-06
Ouwe Syl 1 Arum 1 0 - 2 2019-04-06
Tzummarum 1 Holwerd 1 1 - 0 2019-04-06
WWS 1 SSS'68 1 1 - 1 2019-04-06
CVO 1 Beetgum 1 2 - 3 2019-03-30
Holwerd 1 SSS'68 1 3 - 4 2019-03-30
Ouwe Syl 1 Blija 1 3 - 2 2019-03-30
Wardy 1 Arum 1 3 - 0 2019-03-30
Arum 1 Mulier 1 3 - 2 2019-03-23
Beetgum 1 WWS 1 6 - 1 2019-03-23
Blija 1 CVO 1 3 - 4 2019-03-23
SSS'68 1 Tzummarum 1 2 - 1 2019-03-23
Ternaard 1 Ouwe Syl 1 5 - 3 2019-03-23
Wardy 1 Holwerd 1 0 - 0 2019-03-23
Tzummarum 1 Mulier 1 2 - 2 2019-03-16
WWS 1 Ternaard 1 0 - 1 2019-03-16
Arum 1 Holwerd 1 5 - 0 2019-03-09
Beetgum 1 Tzummarum 1 1 - 1 2019-03-09
Blija 1 WWS 1 2 - 1 2019-03-09
Mulier 1 CVO 1 3 - 2 2019-03-09
SSS'68 1 Ouwe Syl 1 2 - 3 2019-03-09
Ternaard 1 Wardy 1 2 - 0 2019-03-09
Blija 1 Tzummarum 1 3 - 1 2019-03-02
CVO 1 WWS 1 3 - 0 2019-03-02
Wardy 1 Ouwe Syl 1 0 - 2 2019-03-02
Arum 1 SSS'68 1 3 - 1 2019-02-16
Holwerd 1 Ternaard 1 0 - 10 2019-02-16
Mulier 1 Blija 1 1 - 3 2019-02-16
Ouwe Syl 1 Beetgum 1 2 - 2 2019-02-16
Tzummarum 1 CVO 1 2 - 1 2019-02-16
WWS 1 Wardy 1 2 - 3 2019-02-16
Beetgum 1 Holwerd 1 1 - 1 2019-02-09
Blija 1 Tzummarum 1 GST 2019-02-09
SSS'68 1 Mulier 1 0 - 1 2019-02-09
Ternaard 1 Arum 1 2 - 4 2019-02-09
Blija 1 Wardy 1 3 - 2 2018-12-15
CVO 1 SSS'68 1 2 - 3 2018-12-08
Mulier 1 Beetgum 1 0 - 4 2018-12-08
Ouwe Syl 1 Holwerd 1 7 - 2 2018-12-08
Tzummarum 1 Ternaard 1 2 - 4 2018-12-08
WWS 1 Arum 1 0 - 2 2018-12-08
Arum 1 Ouwe Syl 1 4 - 3 2018-12-01
Beetgum 1 Blija 1 0 - 0 2018-12-01
Holwerd 1 Tzummarum 1 1 - 2 2018-12-01
SSS'68 1 WWS 1 4 - 2 2018-12-01
Ternaard 1 Mulier 1 2 - 1 2018-12-01
Wardy 1 CVO 1 1 - 4 2018-12-01
CVO 1 Blija 1 0 - 2 2018-11-24
Holwerd 1 Wardy 1 2 - 3 2018-11-24
Mulier 1 Arum 1 2 - 3 2018-11-24
Ouwe Syl 1 Ternaard 1 0 - 4 2018-11-24
Tzummarum 1 SSS'68 1 0 - 3 2018-11-24
WWS 1 Beetgum 1 1 - 7 2018-11-24
Arum 1 Wardy 1 8 - 0 2018-11-17
Beetgum 1 CVO 1 5 - 2 2018-11-17
Blija 1 Ouwe Syl 1 5 - 4 2018-11-17
Mulier 1 Tzummarum 1 4 - 1 2018-11-17
SSS'68 1 Holwerd 1 5 - 1 2018-11-17
Ternaard 1 WWS 1 8 - 2 2018-11-17
CVO 1 Mulier 1 0 - 1 2018-11-10
Holwerd 1 Arum 1 1 - 3 2018-11-10
Ouwe Syl 1 SSS'68 1 2 - 0 2018-11-10
Tzummarum 1 Beetgum 1 1 - 4 2018-11-10
Wardy 1 Ternaard 1 0 - 3 2018-11-10
WWS 1 Blija 1 4 - 2 2018-11-10
Beetgum 1 Arum 1 3 - 2 2018-11-03
Blija 1 SSS'68 1 2 - 2 2018-11-03
CVO 1 Ternaard 1 0 - 3 2018-11-03
Mulier 1 Wardy 1 8 - 1 2018-11-03
Tzummarum 1 Ouwe Syl 1 0 - 2 2018-11-03
WWS 1 Holwerd 1 5 - 1 2018-11-03
Arum 1 CVO 1 1 - 1 2018-10-27
Holwerd 1 Mulier 1 0 - 3 2018-10-27
Ouwe Syl 1 WWS 1 6 - 0 2018-10-27
SSS'68 1 Beetgum 1 1 - 1 2018-10-27
Ternaard 1 Blija 1 4 - 3 2018-10-27
Wardy 1 Tzummarum 1 1 - 3 2018-10-27
Beetgum 1 Wardy 1 5 - 0 2018-10-20
Tzummarum 1 Blija 1 2 - 3 2018-10-20
Beetgum 1 Wardy 1 GST 2018-10-13
Blija 1 Holwerd 1 1 - 5 2018-10-13
CVO 1 Ouwe Syl 1 2 - 2 2018-10-13
Mulier 1 WWS 1 1 - 1 2018-10-13
SSS'68 1 Ternaard 1 2 - 4 2018-10-13
Tzummarum 1 Arum 1 0 - 3 2018-10-13
Arum 1 Blija 1 7 - 1 2018-10-06
Holwerd 1 CVO 1 0 - 5 2018-10-06
Ouwe Syl 1 Mulier 1 2 - 2 2018-10-06
Ternaard 1 Beetgum 1 5 - 1 2018-10-06
Wardy 1 SSS'68 1 1 - 3 2018-10-06
WWS 1 Tzummarum 1 2 - 2 2018-10-06
Beetgum 1 Ouwe Syl 1 0 - 0 2018-09-29
Blija 1 Mulier 1 1 - 1 2018-09-29
CVO 1 Tzummarum 1 3 - 2 2018-09-29
SSS'68 1 Arum 1 3 - 2 2018-09-29
Ternaard 1 Holwerd 1 3 - 1 2018-09-29
Wardy 1 WWS 1 1 - 4 2018-09-29
Arum 1 Ternaard 1 3 - 2 2018-09-22
Holwerd 1 Beetgum 1 4 - 3 2018-09-22
Mulier 1 SSS'68 1 0 - 2 2018-09-22
Ouwe Syl 1 Wardy 1 7 - 2 2018-09-22
WWS 1 CVO 1 1 - 2 2018-09-22

2e Stand

5e klasse E

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Wykels Hallum 4 17 14 0 3 42 63 22
2 Leeuwarder Zwaluwen 6 15 11 2 2 35 59 31
3 AVC 3 17 11 1 5 34 53 41
4 Ouwe Syl 2 18 9 1 8 28 48 48
5 WWS 2 15 8 3 4 27 36 25
6 SC Franeker 3 17 6 4 7 22 33 38
7 Wardy 2 18 6 3 9 21 36 48
8 Leovardia 6 18 4 3 11 15 39 56
9 Beetgum 2 17 4 0 13 12 31 57
10 Minnertsga 3 18 2 3 13 9 30 62
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

2e Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Ouwe Syl 2 Leovardia 6 4 - 0 2019-05-25
Wardy 2 AVC 3 1 - 2 2019-05-25
Wykels Hallum 4 Beetgum 2 6 - 3 2019-05-23
Leeuwarder Zwaluwen 6 AVC 3 6 - 0 2019-05-22
AVC 3 Minnertsga 3 3 - 1 2019-05-18
Leovardia 6 Wykels Hallum 4 1 - 5 2019-05-18
Beetgum 2 Wardy 2 2 - 3 2019-05-16
Wykels Hallum 4 Minnertsga 3 3 - 0 2019-05-14
Leeuwarder Zwaluwen 6 Leovardia 6 4 - 2 2019-05-11
Ouwe Syl 2 AVC 3 3 - 0 2019-05-11
Wardy 2 SC Franeker 3 1 - 1 2019-05-11
WWS 2 Beetgum 2 AFG 2019-05-11
Minnertsga 3 Leeuwarder Zwaluwen 6 3 - 6 2019-05-09
Wykels Hallum 4 Ouwe Syl 2 1 - 2 2019-05-07
Beetgum 2 Leeuwarder Zwaluwen 6 1 - 4 2019-05-04
Leovardia 6 Wardy 2 2 - 3 2019-05-04
Minnertsga 3 Ouwe Syl 2 1 - 7 2019-05-04
SC Franeker 3 WWS 2 0 - 2 2019-05-04
Ouwe Syl 2 Beetgum 2 6 - 1 2019-05-02
Leovardia 6 SC Franeker 3 3 - 3 2019-04-30
SC Franeker 3 AVC 3 2 - 3 2019-04-20
WWS 2 Ouwe Syl 2 4 - 1 2019-04-20
Wardy 2 Minnertsga 3 3 - 2 2019-04-13
WWS 2 Leovardia 6 4 - 1 2019-04-13
AVC 3 Wykels Hallum 4 2 - 4 2019-04-06
Beetgum 2 SC Franeker 3 0 - 1 2019-04-06
Ouwe Syl 2 Wardy 2 2 - 1 2019-04-06
Minnertsga 3 WWS 2 2 - 3 2019-04-04
Leeuwarder Zwaluwen 6 SC Franeker 3 1 - 0 2019-03-30
Wykels Hallum 4 WWS 2 4 - 0 2019-03-30
Beetgum 2 Minnertsga 3 2 - 4 2019-03-28
Beetgum 2 Leovardia 6 5 - 2 2019-03-23
Leeuwarder Zwaluwen 6 Ouwe Syl 2 7 - 4 2019-03-23
SC Franeker 3 Minnertsga 3 4 - 1 2019-03-23
Lions'66 3 Leovardia 6 2 - 6 2019-03-09
Wardy 2 Wykels Hallum 4 1 - 3 2019-03-09
Ouwe Syl 2 Leeuwarder Zwaluwen 6 0 - 5 2019-03-02
SC Franeker 3 Wykels Hallum 4 2 - 4 2019-03-02
AVC 3 WWS 2 3 - 3 2019-02-23
Leovardia 6 Leeuwarder Zwaluwen 6 6 - 3 2019-02-23
Ouwe Syl 2 Wykels Hallum 4 0 - 1 2019-02-23
AVC 3 Leovardia 6 3 - 2 2019-02-16
Lions'66 3 Beetgum 2 3 - 3 2019-02-16
Ouwe Syl 2 SC Franeker 3 2 - 2 2019-02-16
Wardy 2 WWS 2 3 - 2 2019-02-16
Beetgum 2 AVC 3 2 - 8 2019-02-09
Leeuwarder Zwaluwen 6 Wardy 2 4 - 4 2019-02-09
Leovardia 6 Minnertsga 3 1 - 1 2019-02-09
AVC 3 Ouwe Syl 2 9 - 3 2019-01-19
SC Franeker 3 Beetgum 2 5 - 1 2019-01-19
AVC 3 Leeuwarder Zwaluwen 6 5 - 2 2018-12-15
Leovardia 6 Ouwe Syl 2 2 - 5 2018-12-15
AVC 3 Leeuwarder Zwaluwen 6 AFG 2018-12-08
Leovardia 6 WWS 2 1 - 1 2018-12-08
Lions'66 3 SC Franeker 3 0 - 6 2018-12-08
Minnertsga 3 Wardy 2 2 - 2 2018-12-08
Leeuwarder Zwaluwen 6 Lions'66 3 1 - 3 2018-12-01
Marrum 3 Leovardia 6 0 - 3 2018-12-01
SC Franeker 3 Beetgum 2 - 2018-12-01
Wardy 2 Ouwe Syl 2 7 - 3 2018-12-01
WWS 2 Minnertsga 3 2 - 1 2018-12-01
Wykels Hallum 4 AVC 3 3 - 1 2018-12-01
SC Franeker 3 Leovardia 6 2 - 4 2018-11-28
Leovardia 6 Beetgum 2 3 - 2 2018-11-24
Lions'66 3 Wardy 2 1 - 4 2018-11-24
Minnertsga 3 SC Franeker 3 1 - 1 2018-11-24
Beetgum 2 Ouwe Syl 2 3 - 1 2018-11-17
Leeuwarder Zwaluwen 6 Minnertsga 3 3 - 2 2018-11-17
Lions'66 3 AVC 3 2 - 4 2018-11-17
Wardy 2 Marrum 3 2 - 1 2018-11-17
WWS 2 Wykels Hallum 4 2 - 1 2018-11-17
AVC 3 SC Franeker 3 3 - 2 2018-11-10
Leovardia 6 Lions'66 3 1 - 0 2018-11-10
Marrum 3 Leeuwarder Zwaluwen 6 0 - 2 2018-11-10
Minnertsga 3 Beetgum 2 2 - 5 2018-11-10
Ouwe Syl 2 WWS 2 3 - 2 2018-11-10
Wykels Hallum 4 Wardy 2 4 - 0 2018-11-10
Beetgum 2 WWS 2 1 - 3 2018-11-03
Minnertsga 3 Wykels Hallum 4 0 - 9 2018-11-03
SC Franeker 3 Wardy 2 4 - 3 2018-11-03
Leeuwarder Zwaluwen 6 Beetgum 2 5 - 1 2018-10-27
Marrum 3 AVC 3 AFG 2018-10-27
Ouwe Syl 2 Minnertsga 3 2 - 1 2018-10-27
Wardy 2 Leovardia 6 3 - 2 2018-10-27
WWS 2 SC Franeker 3 1 - 2 2018-10-27
Wykels Hallum 4 Lions'66 3 14 - 1 2018-10-27
Wardy 2 Beetgum 2 0 - 1 2018-10-25
AVC 3 Beetgum 2 2 - 1 2018-10-20
Lions'66 3 Minnertsga 3 1 - 2 2018-10-20
Ouwe Syl 2 Marrum 3 4 - 9 2018-10-20
AVC 3 Wardy 2 3 - 0 2018-10-13
Beetgum 2 Wykels Hallum 4 0 - 2 2018-10-13
WWS 2 Leeuwarder Zwaluwen 6 1 - 1 2018-10-13
Marrum 3 WWS 2 3 - 4 2018-10-06
Minnertsga 3 AVC 3 3 - 4 2018-10-06
Ouwe Syl 2 Lions'66 3 1 - 0 2018-10-06
Wykels Hallum 4 Leovardia 6 3 - 2 2018-10-06
Beetgum 2 Lions'66 3 2 - 4 2018-09-29
Leeuwarder Zwaluwen 6 Wykels Hallum 4 5 - 2 2018-09-29
Leovardia 6 AVC 3 3 - 2 2018-09-29
Marrum 3 Minnertsga 3 1 - 3 2018-09-29
SC Franeker 3 Ouwe Syl 2 1 - 0 2018-09-29
WWS 2 Wardy 2 6 - 1 2018-09-29
Lions'66 3 WWS 2 6 - 1 2018-09-22
Minnertsga 3 Leovardia 6 3 - 2 2018-09-22
Wardy 2 Leeuwarder Zwaluwen 6 0 - 3 2018-09-22
Wykels Hallum 4 SC Franeker 3 8 - 1 2018-09-22

3e Stand

6e klasse I

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Blauw Wit '34 8 21 21 0 0 63 113 24
2 Be Quick D 8 20 18 1 1 55 135 19
3 Broekster Boys 4 21 12 1 8 37 74 71
4 SSS'68 2 22 10 4 8 34 73 69
5 Wardy 3 21 9 4 8 31 55 48
6 Ouwe Syl 3 20 8 5 7 29 51 47
7 S.C. Stiens 5 20 7 5 8 26 58 62
8 VIOD 3 21 7 3 11 24 76 107
9 Leeuwarder Zwaluwen 8 20 5 2 13 17 60 98
10 CVO 2 21 4 3 14 15 43 93
11 De Walden 2 21 4 2 15 14 37 89
12 Leovardia 7 20 3 2 15 11 35 83
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

3e Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
CVO 2 Wardy 3 4 - 7 2019-05-25
De Walden 2 Leovardia 7 1 - 5 2019-05-25
S.C. Stiens 5 Broekster Boys 4 0 - 1 2019-05-25
SSS'68 2 Leeuwarder Zwaluwen 8 5 - 5 2019-05-25
VIOD 3 Ouwe Syl 3 2 - 1 2019-05-25
Leovardia 7 Be Quick D 8 1 - 4 2019-05-23
De Walden 2 Wardy 3 1 - 1 2019-05-22
Leeuwarder Zwaluwen 8 S.C. Stiens 5 5 - 1 2019-05-22
VIOD 3 CVO 2 2 - 2 2019-05-21
Blauw Wit '34 8 CVO 2 5 - 2 2019-05-18
Broekster Boys 4 VIOD 3 11 - 7 2019-05-18
Leeuwarder Zwaluwen 8 De Walden 2 5 - 2 2019-05-18
Ouwe Syl 3 S.C. Stiens 5 0 - 0 2019-05-18
Wardy 3 SSS'68 2 3 - 1 2019-05-18
Wardy 3 Leeuwarder Zwaluwen 8 4 - 1 2019-05-16
De Walden 2 CVO 2 3 - 2 2019-05-15
Be Quick D 8 SSS'68 2 7 - 1 2019-05-11
Broekster Boys 4 Blauw Wit '34 8 1 - 11 2019-05-11
S.C. Stiens 5 Leovardia 7 AFG 2019-05-11
VIOD 3 Leeuwarder Zwaluwen 8 4 - 4 2019-05-11
SSS'68 2 S.C. Stiens 5 1 - 1 2019-05-07
Blauw Wit '34 8 S.C. Stiens 5 5 - 3 2019-05-04
Leovardia 7 CVO 2 1 - 2 2019-05-04
Ouwe Syl 3 Broekster Boys 4 2 - 5 2019-05-04
SSS'68 2 De Walden 2 6 - 0 2019-05-04
Ouwe Syl 3 SSS'68 2 3 - 3 2019-04-30
Be Quick D 8 Broekster Boys 4 4 - 1 2019-04-24
Ouwe Syl 3 Be Quick D 8 0 - 4 2019-04-20
Wardy 3 Be Quick D 8 0 - 2 2019-04-18
VIOD 3 Leovardia 7 2 - 0 2019-04-17
Be Quick D 8 De Walden 2 6 - 1 2019-04-13
CVO 2 SSS'68 2 2 - 4 2019-04-13
S.C. Stiens 5 Wardy 3 3 - 1 2019-04-13
VIOD 3 Blauw Wit '34 8 0 - 3 2019-04-13
Blauw Wit '34 8 Ouwe Syl 3 3 - 0 2019-04-06
Leovardia 7 VIOD 3 6 - 2 2019-04-06
SSS'68 2 Broekster Boys 4 3 - 6 2019-04-06
Be Quick D 8 Wardy 3 5 - 1 2019-03-30
CVO 2 De Walden 2 5 - 2 2019-03-30
Ouwe Syl 3 Blauw Wit '34 8 0 - 7 2019-03-30
Blauw Wit '34 8 Leovardia 7 6 - 2 2019-03-23
Broekster Boys 4 Wardy 3 4 - 0 2019-03-23
CVO 2 Leeuwarder Zwaluwen 8 4 - 2 2019-03-23
Ouwe Syl 3 SSS'68 2 AFG 2019-03-23
VIOD 3 Be Quick D 8 1 - 12 2019-03-23
Wardy 3 Leovardia 7 1 - 1 2019-03-21
De Walden 2 Blauw Wit '34 8 0 - 3 2019-03-16
Leovardia 7 Ouwe Syl 3 1 - 4 2019-03-16
Blauw Wit '34 8 SSS'68 2 5 - 0 2019-03-09
Broekster Boys 4 De Walden 2 4 - 0 2019-03-09
CVO 2 Be Quick D 8 2 - 10 2019-03-09
Leeuwarder Zwaluwen 8 Leovardia 7 7 - 5 2019-03-09
Ouwe Syl 3 Wardy 3 3 - 1 2019-03-09
S.C. Stiens 5 VIOD 3 3 - 2 2019-03-09
Be Quick D 8 VIOD 3 9 - 0 2019-03-02
Blauw Wit '34 8 De Walden 2 3 - 0 2019-03-02
Leeuwarder Zwaluwen 8 Wardy 3 0 - 4 2019-03-02
Leovardia 7 Broekster Boys 4 0 - 6 2019-03-02
Blauw Wit '34 8 Broekster Boys 4 11 - 1 2019-02-23
De Walden 2 Be Quick D 8 0 - 7 2019-02-23
Leeuwarder Zwaluwen 8 VIOD 3 3 - 5 2019-02-23
Ouwe Syl 3 Leovardia 7 5 - 3 2019-02-23
Wardy 3 S.C. Stiens 5 2 - 2 2019-02-23
Be Quick D 8 S.C. Stiens 5 16 - 1 2019-02-16
CVO 2 Broekster Boys 4 1 - 3 2019-02-16
De Walden 2 Ouwe Syl 3 1 - 0 2019-02-16
Leeuwarder Zwaluwen 8 Blauw Wit '34 8 2 - 8 2019-02-16
SSS'68 2 VIOD 3 4 - 0 2019-02-16
Blauw Wit '34 8 Wardy 3 4 - 3 2019-02-09
Broekster Boys 4 Leeuwarder Zwaluwen 8 6 - 4 2019-02-09
Leovardia 7 SSS'68 2 0 - 2 2019-02-09
S.C. Stiens 5 CVO 2 6 - 2 2019-02-09
VIOD 3 De Walden 2 11 - 2 2019-02-09
Blauw Wit '34 8 Be Quick D 8 2 - 0 2019-02-02
Ouwe Syl 3 De Walden 2 1 - 0 2019-02-02
Be Quick D 8 VIOD 3 AFG 2019-01-19
Broekster Boys 4 SSS'68 2 6 - 3 2019-01-19
Leeuwarder Zwaluwen 8 CVO 2 4 - 5 2019-01-12
Leeuwarder Zwaluwen 8 Broekster Boys 4 2 - 1 2018-12-15
VIOD 3 SSS'68 2 4 - 9 2018-12-15
Wardy 3 Blauw Wit '34 8 1 - 4 2018-12-15
De Walden 2 Leeuwarder Zwaluwen 8 11 - 2 2018-12-12
Blauw Wit '34 8 VIOD 3 6 - 0 2018-12-08
Leeuwarder Zwaluwen 8 Ouwe Syl 3 3 - 7 2018-12-08
SSS'68 2 CVO 2 2 - 0 2018-12-08
S.C. Stiens 5 Leeuwarder Zwaluwen 8 6 - 2 2018-12-01
De Walden 2 S.C. Stiens 5 0 - 7 2018-11-24
Leovardia 7 Blauw Wit '34 8 4 - 6 2018-11-24
SSS'68 2 Ouwe Syl 3 3 - 3 2018-11-24
Wardy 3 Broekster Boys 4 2 - 0 2018-11-24
Broekster Boys 4 Be Quick D 8 1 - 6 2018-11-17
CVO 2 VIOD 3 6 - 8 2018-11-17
Ouwe Syl 3 Leovardia 7 AFG 2018-11-17
S.C. Stiens 5 SSS'68 2 7 - 0 2018-11-17
Be Quick D 8 CVO 2 7 - 2 2018-11-10
De Walden 2 Broekster Boys 4 5 - 0 2018-11-10
Leovardia 7 Leeuwarder Zwaluwen 8 1 - 4 2018-11-10
SSS'68 2 Blauw Wit '34 8 2 - 3 2018-11-10
VIOD 3 S.C. Stiens 5 9 - 5 2018-11-10
Wardy 3 Ouwe Syl 3 1 - 1 2018-11-10
Blauw Wit '34 8 Broekster Boys 4 AFG 2018-11-03
Leovardia 7 S.C. Stiens 5 1 - 6 2018-11-03
Ouwe Syl 3 CVO 2 8 - 0 2018-11-03
SSS'68 2 Be Quick D 8 0 - 8 2018-11-03
Wardy 3 De Walden 2 4 - 1 2018-11-03
Be Quick D 8 Leeuwarder Zwaluwen 8 10 - 1 2018-10-27
Broekster Boys 4 Ouwe Syl 3 2 - 2 2018-10-27
CVO 2 Leovardia 7 0 - 0 2018-10-27
De Walden 2 SSS'68 2 0 - 9 2018-10-27
S.C. Stiens 5 Blauw Wit '34 8 1 - 5 2018-10-27
VIOD 3 Wardy 3 4 - 7 2018-10-27
Blauw Wit '34 8 Be Quick D 8 AFG 2018-10-23
De Walden 2 VIOD 3 5 - 5 2018-10-20
Leovardia 7 Wardy 3 1 - 5 2018-10-20
S.C. Stiens 5 Ouwe Syl 3 2 - 3 2018-10-20
Wardy 3 CVO 2 3 - 0 2018-10-18
Broekster Boys 4 S.C. Stiens 5 4 - 1 2018-10-13
Leeuwarder Zwaluwen 8 SSS'68 2 2 - 3 2018-10-13
Leovardia 7 De Walden 2 3 - 2 2018-10-13
Ouwe Syl 3 VIOD 3 6 - 2 2018-10-13
Be Quick D 8 Leovardia 7 12 - 0 2018-10-06
CVO 2 Blauw Wit '34 8 0 - 7 2018-10-06
SSS'68 2 Wardy 3 6 - 4 2018-10-06
VIOD 3 Broekster Boys 4 6 - 3 2018-10-06
Blauw Wit '34 8 Leeuwarder Zwaluwen 8 6 - 2 2018-09-29
Broekster Boys 4 CVO 2 8 - 1 2018-09-29
S.C. Stiens 5 Be Quick D 8 2 - 2 2018-09-29
Be Quick D 8 Ouwe Syl 3 4 - 2 2018-09-22
CVO 2 S.C. Stiens 5 1 - 1 2018-09-22
SSS'68 2 Leovardia 7 6 - 0 2018-09-22

35+ Stand

1e klasse 47 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Friesland 35+1 20 15 2 3 47 52 15
2 Ouwe Syl 35+1 20 11 4 5 37 40 20
3 St. Jacob 35+1 20 7 6 7 27 22 28
4 Wardy 35+1 19 6 2 11 20 21 33
5 Leovardia 35+1 19 3 0 16 9 15 54
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

35+ Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Friesland 35+1 Leovardia 35+1 2 - 0 2019-05-24
Friesland 35+1 St. Jacob 35+1 3 - 0 2019-05-24
Leovardia 35+1 Ouwe Syl 35+1 1 - 5 2019-05-24
Ouwe Syl 35+1 Friesland 35+1 0 - 1 2019-05-24
Ouwe Syl 35+1 St. Jacob 35+1 3 - 0 2019-05-24
St. Jacob 35+1 Leovardia 35+1 0 - 3 2019-05-24
St. Jacob 35+1 Wardy 35+1 0 - 3 2019-05-24
Wardy 35+1 Friesland 35+1 2 - 3 2019-05-24
Wardy 35+1 Ouwe Syl 35+1 0 - 2 2019-05-24
Friesland 35+1 Leovardia 35+1 4 - 1 2019-05-10
Friesland 35+1 St. Jacob 35+1 0 - 1 2019-05-10
Leovardia 35+1 Ouwe Syl 35+1 1 - 6 2019-05-10
Leovardia 35+1 St. Jacob 35+1 1 - 2 2019-05-10
Ouwe Syl 35+1 Friesland 35+1 2 - 2 2019-05-10
Ouwe Syl 35+1 Wardy 35+1 3 - 0 2019-05-10
St. Jacob 35+1 Ouwe Syl 35+1 1 - 1 2019-05-10
St. Jacob 35+1 Wardy 35+1 3 - 0 2019-05-10
St. Jacob 35+1 Wardy 35+1 AFG 2019-05-10
Wardy 35+1 Friesland 35+1 0 - 3 2019-05-10
Wardy 35+1 Leovardia 35+1 0 - 3 2019-05-10
Friesland 35+1 Ouwe Syl 35+1 3 - 0 2019-04-26
Friesland 35+1 St. Jacob 35+1 1 - 1 2019-04-26
Leovardia 35+1 Friesland 35+1 0 - 3 2019-04-26
Leovardia 35+1 Wardy 35+1 0 - 3 2019-04-26
Ouwe Syl 35+1 Leovardia 35+1 3 - 0 2019-04-26
Ouwe Syl 35+1 Wardy 35+1 1 - 2 2019-04-26
St. Jacob 35+1 Leovardia 35+1 3 - 0 2019-04-26
St. Jacob 35+1 Leovardia 35+1 AFG 2019-04-26
St. Jacob 35+1 Ouwe Syl 35+1 0 - 0 2019-04-26
Wardy 35+1 Friesland 35+1 0 - 2 2019-04-26
Wardy 35+1 St. Jacob 35+1 0 - 0 2019-04-26
Friesland 35+1 Leovardia 35+1 2 - 1 2019-04-12
Friesland 35+1 Ouwe Syl 35+1 0 - 2 2019-04-12
Leovardia 35+1 Ouwe Syl 35+1 0 - 2 2019-04-12
Leovardia 35+1 Wardy 35+1 0 - 2 2019-04-12
Ouwe Syl 35+1 St. Jacob 35+1 1 - 1 2019-04-12
Ouwe Syl 35+1 Wardy 35+1 2 - 1 2019-04-12
St. Jacob 35+1 Friesland 35+1 0 - 5 2019-04-12
St. Jacob 35+1 Leovardia 35+1 2 - 0 2019-04-12
Wardy 35+1 Friesland 35+1 3 - 1 2019-04-12
Wardy 35+1 St. Jacob 35+1 2 - 0 2019-04-12
Friesland 35+1 Ouwe Syl 35+1 3 - 0 2019-03-29
Friesland 35+1 St. Jacob 35+1 4 - 1 2019-03-29
Leovardia 35+1 Friesland 35+1 0 - 4 2019-03-29
Leovardia 35+1 St. Jacob 35+1 1 - 5 2019-03-29
Ouwe Syl 35+1 Leovardia 35+1 5 - 1 2019-03-29
Ouwe Syl 35+1 Wardy 35+1 2 - 1 2019-03-29
St. Jacob 35+1 Ouwe Syl 35+1 2 - 0 2019-03-29
St. Jacob 35+1 Wardy 35+1 0 - 0 2019-03-29
Wardy 35+1 Friesland 35+1 1 - 6 2019-03-29
Wardy 35+1 Leovardia 35+1 1 - 2 2019-03-29