Standen 2014 nj

 

MC1 Stand

1e klasse 3

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SC Berlikum MC1 8 8 0 0 24 67 6
2 Ouwe Syl MC1 7 6 0 1 18 29 21
3 SC Berlikum MC2 8 5 0 3 15 34 22
4 Oosterlittens MC1 7 4 1 2 13 48 18
5 LSC 1890 MC2 8 4 0 4 12 37 22
6 DTD MC1 8 3 2 3 11 29 26
7 Frisia MC1 8 1 1 6 4 13 53
8 Wardy MC1 8 1 0 7 3 19 49
9 Tzummarum MC1 8 1 0 7 3 11 70
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MC1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-12-20 Ouwe Syl MC1 - Oosterlittens MC1 -
2014-12-06 Frisia MC1 - DTD MC1 2 - 2
2014-12-06 SC Berlikum MC1 - LSC 1890 MC2 4 - 1
2014-12-06 SC Berlikum MC2 - Wardy MC1 4 - 2
2014-11-15 DTD MC1 - Ouwe Syl MC1 3 - 4
2014-11-15 Oosterlittens MC1 - LSC 1890 MC2 1 - 3
2014-11-15 SC Berlikum MC2 - Frisia MC1 9 - 0
2014-11-15 Tzummarum MC1 - Wardy MC1 3 - 5
2014-11-08 Tzummarum MC1 - SC Berlikum MC1 0 - 16
2014-11-08 Wardy MC1 - LSC 1890 MC2 1 - 4
2014-11-01 Frisia MC1 - Wardy MC1 7 - 3
2014-11-01 LSC 1890 MC2 - Tzummarum MC1 11 - 1
2014-11-01 Ouwe Syl MC1 - SC Berlikum MC2 5 - 2
2014-11-01 SC Berlikum MC1 - Oosterlittens MC1 9 - 0
2014-10-25 DTD MC1 - SC Berlikum MC1 2 - 7
2014-10-25 Frisia MC1 - Ouwe Syl MC1 2 - 5
2014-10-11 LSC 1890 MC2 - DTD MC1 3 - 4
2014-10-11 SC Berlikum MC1 - SC Berlikum MC2 6 - 1
2014-10-11 Tzummarum MC1 - Oosterlittens MC1 0 - 17
2014-10-11 Wardy MC1 - Ouwe Syl MC1 2 - 5
2014-10-04 DTD MC1 - Tzummarum MC1 8 - 0
2014-10-04 Frisia MC1 - SC Berlikum MC1 0 - 7
2014-10-04 Oosterlittens MC1 - Wardy MC1 11 - 1
2014-10-04 SC Berlikum MC2 - LSC 1890 MC2 7 - 2
2014-09-27 LSC 1890 MC2 - Frisia MC1 11 - 0
2014-09-27 Oosterlittens MC1 - DTD MC1 3 - 3
2014-09-27 SC Berlikum MC1 - Ouwe Syl MC1 9 - 1
2014-09-27 Tzummarum MC1 - SC Berlikum MC2 2 - 6
2014-09-20 DTD MC1 - Wardy MC1 6 - 4
2014-09-20 Frisia MC1 - Tzummarum MC1 2 - 4
2014-09-20 Ouwe Syl MC1 - LSC 1890 MC2 4 - 2
2014-09-20 SC Berlikum MC2 - Oosterlittens MC1 2 - 4
2014-09-18 Tzummarum MC1 - Ouwe Syl MC1 1 - 5
2014-09-13 DTD MC1 - SC Berlikum MC2 1 - 3
2014-09-13 Oosterlittens MC1 - Frisia MC1 12 - 0
2014-09-13 Wardy MC1 - SC Berlikum MC1 1 - 9

 

D1 Stand

3e klasse 16

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Jacob St. D1 11 10 1 0 31 100 13
2 DTD D1 11 10 0 1 30 125 11
3 SJO Warga WWS D2 11 9 0 2 27 71 24
4 AVC D1 11 8 1 2 25 68 21
5 SC Berlikum D2 11 7 0 4 21 46 29
6 Ouwe Syl D1 11 6 0 5 18 47 37
7 S.C. Stiens D4 11 4 0 7 12 15 59
8 Leeuwarder Zwaluwen D2 11 3 0 8 9 16 78
9 SJO Bergum BCV Combinatie D5 11 2 1 8 7 17 51
10 CVO D1 11 2 1 8 7 21 70
11 Annaparochie St. D3 11 2 0 9 6 10 51
12 Frisia D7 11 1 0 10 3 9 101
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-12-13 AVC D1 - S.C. Stiens D4 3 - 1
2014-12-06 AVC D1 - DTD D1 1 - 11
2014-12-06 Jacob St. D1 - SJO Bergum BCV Combinatie D5 5 - 0
2014-12-06 Leeuwarder Zwaluwen D2 - Frisia D7 8 - 0
2014-12-06 S.C. Stiens D4 - Annaparochie St. D3 1 - 0
2014-12-06 SC Berlikum D2 - Ouwe Syl D1 6 - 1
2014-12-06 SJO Warga WWS D2 - CVO D1 9 - 2
2014-11-29 Annaparochie St. D3 - SJO Warga WWS D2 0 - 5
2014-11-29 CVO D1 - Leeuwarder Zwaluwen D2 0 - 1
2014-11-29 Frisia D7 - Jacob St. D1 1 - 15
2014-11-29 Ouwe Syl D1 - DTD D1 1 - 7
2014-11-29 SC Berlikum D2 - S.C. Stiens D4 7 - 0
2014-11-29 SJO Bergum BCV Combinatie D5 - AVC D1 0 - 6
2014-11-22 AVC D1 - Frisia D7 15 - 0
2014-11-22 DTD D1 - SJO Bergum BCV Combinatie D5 9 - 0
2014-11-22 Jacob St. D1 - CVO D1 12 - 1
2014-11-22 Leeuwarder Zwaluwen D2 - Annaparochie St. D3 0 - 3
2014-11-22 S.C. Stiens D4 - Ouwe Syl D1 0 - 6
2014-11-22 SJO Warga WWS D2 - SC Berlikum D2 4 - 1
2014-11-15 SJO Bergum BCV Combinatie D5 - Leeuwarder Zwaluwen D2 6 - 0
2014-11-08 Annaparochie St. D3 - Jacob St. D1 0 - 7
2014-11-08 CVO D1 - AVC D1 2 - 6
2014-11-08 Frisia D7 - DTD D1 0 - 20
2014-11-08 S.C. Stiens D4 - SJO Warga WWS D2 0 - 6
2014-11-08 SC Berlikum D2 - Leeuwarder Zwaluwen D2 4 - 0
2014-11-08 SJO Bergum BCV Combinatie D5 - Ouwe Syl D1 1 - 5
2014-11-01 AVC D1 - Annaparochie St. D3 9 - 0
2014-11-01 DTD D1 - CVO D1 17 - 0
2014-11-01 Jacob St. D1 - SC Berlikum D2 9 - 1
2014-11-01 Leeuwarder Zwaluwen D2 - S.C. Stiens D4 4 - 1
2014-11-01 Ouwe Syl D1 - SJO Warga WWS D2 2 - 7
2014-11-01 SJO Bergum BCV Combinatie D5 - Frisia D7 3 - 1
2014-10-25 Annaparochie St. D3 - DTD D1 0 - 11
2014-10-25 CVO D1 - SJO Bergum BCV Combinatie D5 4 - 4
2014-10-25 Frisia D7 - Ouwe Syl D1 0 - 12
2014-10-25 S.C. Stiens D4 - Jacob St. D1 0 - 13
2014-10-25 SC Berlikum D2 - AVC D1 0 - 5
2014-10-25 SJO Warga WWS D2 - Leeuwarder Zwaluwen D2 13 - 0
2014-10-11 DTD D1 - SC Berlikum D2 7 - 1
2014-10-11 Frisia D7 - CVO D1 2 - 4
2014-10-11 Jacob St. D1 - SJO Warga WWS D2 7 - 4
2014-10-11 Ouwe Syl D1 - Leeuwarder Zwaluwen D2 4 - 2
2014-10-11 SJO Bergum BCV Combinatie D5 - Annaparochie St. D3 1 - 3
2014-10-04 Annaparochie St. D3 - Frisia D7 1 - 4
2014-10-04 CVO D1 - Ouwe Syl D1 1 - 7
2014-10-04 Leeuwarder Zwaluwen D2 - Jacob St. D1 1 - 14
2014-10-04 S.C. Stiens D4 - DTD D1 0 - 15
2014-10-04 SC Berlikum D2 - SJO Bergum BCV Combinatie D5 8 - 0
2014-10-04 SJO Warga WWS D2 - AVC D1 4 - 2
2014-09-27 AVC D1 - Leeuwarder Zwaluwen D2 15 - 0
2014-09-27 CVO D1 - Annaparochie St. D3 3 - 1
2014-09-27 DTD D1 - SJO Warga WWS D2 9 - 1
2014-09-27 Frisia D7 - SC Berlikum D2 0 - 9
2014-09-27 Ouwe Syl D1 - Jacob St. D1 2 - 9
2014-09-27 SJO Bergum BCV Combinatie D5 - S.C. Stiens D4 1 - 2
2014-09-23 Jacob St. D1 - AVC D1 2 - 2
2014-09-20 Annaparochie St. D3 - Ouwe Syl D1 0 - 6
2014-09-20 Leeuwarder Zwaluwen D2 - DTD D1 0 - 18
2014-09-20 S.C. Stiens D4 - Frisia D7 4 - 1
2014-09-20 SC Berlikum D2 - CVO D1 5 - 1
2014-09-20 SJO Warga WWS D2 - SJO Bergum BCV Combinatie D5 8 - 1
2014-09-13 Annaparochie St. D3 - SC Berlikum D2 2 - 4
2014-09-13 CVO D1 - S.C. Stiens D4 3 - 6
2014-09-13 DTD D1 - Jacob St. D1 1 - 7
2014-09-13 Frisia D7 - SJO Warga WWS D2 0 - 10
2014-09-13 Ouwe Syl D1 - AVC D1 1 - 4

 

D3 Stand

1e klasse 08

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Geel Wit D2 9 9 0 0 27 79 4
2 Ouwe Syl D3 10 7 1 2 22 49 28
3 Nicator D3 10 5 1 4 16 51 36
4 Wykels Hallum D2 10 5 0 5 15 18 38
5 DTD D2 9 2 0 7 6 27 44
6 SSS'68 D1 10 0 0 10 0 13 87
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D3 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-12-06 Ouwe Syl D3 - Nicator D3 3 - 3
2014-12-06 Wykels Hallum D2 - SSS'68 D1 4 - 1
2014-11-29 Geel Wit D2 - Nicator D3 4 - 1
2014-11-22 DTD D2 - Ouwe Syl D3 2 - 7
2014-11-22 SSS'68 D1 - Nicator D3 4 - 6
2014-11-22 Wykels Hallum D2 - Geel Wit D2 0 - 6
2014-11-15 DTD D2 - Wykels Hallum D2 1 - 2
2014-11-15 Geel Wit D2 - SSS'68 D1 15 - 1
2014-11-08 Nicator D3 - DTD D2 5 - 3
2014-11-08 Ouwe Syl D3 - Wykels Hallum D2 7 - 1
2014-11-08 SSS'68 D1 - Geel Wit D2 0 - 15
2014-11-01 Nicator D3 - Geel Wit D2 0 - 5
2014-11-01 SSS'68 D1 - Ouwe Syl D3 1 - 5
2014-11-01 Wykels Hallum D2 - DTD D2 3 - 2
2014-10-25 DTD D2 - SSS'68 D1 5 - 0
2014-10-25 Ouwe Syl D3 - Geel Wit D2 2 - 5
2014-10-25 Wykels Hallum D2 - Nicator D3 4 - 1
2014-10-18 Nicator D3 - Wykels Hallum D2 8 - 0
2014-10-11 Geel Wit D2 - DTD D2 11 - 0
2014-10-11 Nicator D3 - Ouwe Syl D3 3 - 4
2014-10-11 SSS'68 D1 - Wykels Hallum D2 0 - 2
2014-10-04 Geel Wit D2 - Wykels Hallum D2 8 - 0
2014-10-04 Nicator D3 - SSS'68 D1 17 - 3
2014-10-04 Ouwe Syl D3 - DTD D2 6 - 1
2014-09-27 DTD D2 - Nicator D3 6 - 7
2014-09-27 Wykels Hallum D2 - Ouwe Syl D3 2 - 4
2014-09-20 Ouwe Syl D3 - SSS'68 D1 11 - 0
2014-09-13 Geel Wit D2 - Ouwe Syl D3 10 - 0
2014-09-13 SSS'68 D1 - DTD D2 3 - 7

 

E1 Stand

2e klasse 11

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Hardegarijp E1 10 9 1 0 28 64 23
2 VC Trynwalden E2 10 7 1 2 22 41 19
3 Leeuwarder Zwaluwen E2 9 7 0 2 21 53 22
4 Leovardia E3 10 7 0 3 21 58 30
5 Minnertsga E1 9 5 0 4 15 24 23
6 Franeker SC E3 10 4 1 5 13 23 30
7 Blauw Wit '34 E4 10 4 0 6 12 34 48
8 Nicator E1 9 3 2 4 11 21 28
9 Frisia E6 10 2 1 7 7 28 64
10 MKV'29 E2 10 0 3 7 3 18 44
11 Ouwe Syl E1 9 0 1 8 1 11 44
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-12-06 Frisia E6 - Franeker SC E3 6 - 1
2014-12-06 Hardegarijp E1 - Leovardia E3 7 - 6
2014-12-06 VC Trynwalden E2 - MKV'29 E2 7 - 0
2014-11-29 Franeker SC E3 - Minnertsga E1 1 - 2
2014-11-29 Hardegarijp E1 - Frisia E6 12 - 1
2014-11-29 Leovardia E3 - Blauw Wit '34 E4 10 - 2
2014-11-29 MKV'29 E2 - Leeuwarder Zwaluwen E2 2 - 6
2014-11-29 Ouwe Syl E1 - VC Trynwalden E2 0 - 1
2014-11-22 Blauw Wit '34 E4 - Hardegarijp E1 3 - 6
2014-11-22 Leeuwarder Zwaluwen E2 - Ouwe Syl E1 6 - 0
2014-11-22 Nicator E1 - Franeker SC E3 3 - 1
2014-11-22 VC Trynwalden E2 - Leovardia E3 5 - 2
2014-11-15 Minnertsga E1 - MKV'29 E2 5 - 1
2014-11-08 Blauw Wit '34 E4 - Frisia E6 9 - 3
2014-11-08 Franeker SC E3 - MKV'29 E2 2 - 1
2014-11-08 Hardegarijp E1 - VC Trynwalden E2 4 - 1
2014-11-08 Leovardia E3 - Nicator E1 6 - 0
2014-11-08 MKV'29 E1 - Leeuwarder Zwaluwen E2 1 - 4
2014-11-08 Ouwe Syl E1 - Minnertsga E1 0 - 4
2014-11-01 Franeker SC E3 - MKV'29 E1 1 - 0
2014-11-01 Leeuwarder Zwaluwen E2 - Leovardia E3 7 - 3
2014-11-01 Minnertsga E1 - Frisia E6 6 - 4
2014-11-01 MKV'29 E2 - Ouwe Syl E1 3 - 3
2014-11-01 Nicator E1 - Hardegarijp E1 1 - 5
2014-11-01 VC Trynwalden E2 - Blauw Wit '34 E4 6 - 2
2014-10-25 Blauw Wit '34 E4 - Nicator E1 2 - 5
2014-10-25 Frisia E6 - VC Trynwalden E2 1 - 9
2014-10-25 Hardegarijp E1 - Leeuwarder Zwaluwen E2 6 - 4
2014-10-25 Leovardia E3 - Minnertsga E1 3 - 0
2014-10-25 Ouwe Syl E1 - Franeker SC E3 2 - 5
2014-10-11 Franeker SC E3 - Blauw Wit '34 E4 4 - 1
2014-10-11 Leeuwarder Zwaluwen E2 - Frisia E6 14 - 2
2014-10-11 MKV'29 E2 - Leovardia E3 3 - 5
2014-10-11 Nicator E1 - VC Trynwalden E2 3 - 3
2014-10-11 Ouwe Syl E1 - Hardegarijp E1 2 - 8
2014-10-04 Blauw Wit '34 E4 - MKV'29 E2 5 - 3
2014-10-04 Frisia E6 - Nicator E1 3 - 4
2014-10-04 Hardegarijp E1 - Minnertsga E1 7 - 2
2014-10-04 Leovardia E3 - Franeker SC E3 6 - 2
2014-10-04 VC Trynwalden E2 - Leeuwarder Zwaluwen E2 1 - 3
2014-09-27 Franeker SC E3 - Hardegarijp E1 2 - 2
2014-09-27 Leeuwarder Zwaluwen E2 - Blauw Wit '34 E4 7 - 3
2014-09-27 Minnertsga E1 - VC Trynwalden E2 1 - 2
2014-09-27 MKV'29 E2 - Nicator E1 1 - 1
2014-09-27 Ouwe Syl E1 - Frisia E6 1 - 2
2014-09-20 Blauw Wit '34 E4 - Minnertsga E1 4 - 2
2014-09-20 Frisia E6 - MKV'29 E2 3 - 3
2014-09-20 Leovardia E3 - Ouwe Syl E1 12 - 1
2014-09-20 Nicator E1 - Leeuwarder Zwaluwen E2 3 - 5
2014-09-20 VC Trynwalden E2 - Franeker SC E3 6 - 3
2014-09-13 Franeker SC E3 - Leeuwarder Zwaluwen E2 2 - 1
2014-09-13 Leovardia E3 - Frisia E6 5 - 3
2014-09-13 Minnertsga E1 - Nicator E1 2 - 1
2014-09-13 MKV'29 E2 - Hardegarijp E1 1 - 7
2014-09-13 Ouwe Syl E1 - Blauw Wit '34 E4 2 - 3

 

ME1 Stand

1e klasse 07

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Annaparochie St. ME1 9 9 0 0 27 45 13
2 SJO Dronrijp/Foarut ME1 10 7 1 2 22 60 21
3 SC Berlikum ME1 10 6 1 3 19 41 21
4 Zeerobben ME1 10 2 2 6 8 22 44
5 Ouwe Syl ME1 10 1 3 6 6 24 53
6 SC Bolsward ME4 9 0 1 8 1 6 46
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

ME1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-12-06 Annaparochie St. ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 5 - 0
2014-12-06 Ouwe Syl ME1 - SC Berlikum ME1 2 - 4
2014-12-06 Zeerobben ME1 - SC Bolsward ME4 5 - 1
2014-11-29 SC Berlikum ME1 - Ouwe Syl ME1 5 - 2
2014-11-22 Annaparochie St. ME1 - Ouwe Syl ME1 5 - 3
2014-11-22 SC Bolsward ME4 - SC Berlikum ME1 0 - 4
2014-11-22 Zeerobben ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 0 - 4
2014-11-15 Ouwe Syl ME1 - SC Bolsward ME4 2 - 2
2014-11-08 Ouwe Syl ME1 - Zeerobben ME1 3 - 3
2014-11-08 SC Berlikum ME1 - Annaparochie St. ME1 2 - 3
2014-11-08 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - SC Bolsward ME4 6 - 0
2014-11-01 SC Berlikum ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 2 - 3
2014-11-01 SC Bolsward ME4 - Ouwe Syl ME1 1 - 5
2014-11-01 Zeerobben ME1 - Annaparochie St. ME1 1 - 2
2014-10-25 Annaparochie St. ME1 - SC Bolsward ME4 5 - 1
2014-10-25 Ouwe Syl ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 1 - 13
2014-10-25 Zeerobben ME1 - SC Berlikum ME1 2 - 9
2014-10-11 SC Bolsward ME4 - Zeerobben ME1 0 - 6
2014-10-11 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - Annaparochie St. ME1 1 - 6
2014-10-04 Ouwe Syl ME1 - Annaparochie St. ME1 4 - 8
2014-10-04 SC Berlikum ME1 - SC Bolsward ME4 5 - 1
2014-10-04 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - Zeerobben ME1 11 - 3
2014-09-27 Annaparochie St. ME1 - SC Berlikum ME1 4 - 1
2014-09-27 SC Bolsward ME4 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 0 - 8
2014-09-27 Zeerobben ME1 - Ouwe Syl ME1 1 - 1
2014-09-20 Annaparochie St. ME1 - Zeerobben ME1 7 - 0
2014-09-20 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - SC Berlikum ME1 3 - 3
2014-09-13 SC Berlikum ME1 - Zeerobben ME1 6 - 1
2014-09-13 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - Ouwe Syl ME1 11 - 1

 

F1 Stand

4e klasse 24

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.C. Stiens F3 11 10 1 0 31 76 12
2 Ouwe Syl F1 11 10 0 1 30 108 3
3 Minnertsga F2 11 9 0 2 27 60 23
4 Arum F2 11 6 2 3 20 48 29
5 Blauw Wit '34 F6 11 6 1 4 19 47 38
6 DTD F1G 11 6 1 4 19 41 37
7 Rijperkerk F1 11 6 0 5 18 63 37
8 Wykels Hallum F2 11 4 0 7 12 30 59
9 AVC F3 11 2 1 8 7 13 56
10 Sparta'59 F3 11 2 0 9 6 21 84
11 Wardy F1 11 1 0 10 3 9 54
12 Friesland F1 11 0 2 9 2 14 98
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-12-06 Blauw Wit '34 F6 - DTD F1G 8 - 4
2014-12-06 Ouwe Syl F1 - Friesland F1 14 - 0
2014-12-06 S.C. Stiens F3 - Minnertsga F2 7 - 1
2014-12-06 Sparta'59 F3 - Rijperkerk F1 0 - 5
2014-12-06 Wardy F1 - Arum F2 0 - 4
2014-12-06 Wykels Hallum F2 - AVC F3 4 - 2
2014-11-29 Arum F2 - Wykels Hallum F2 1 - 0
2014-11-29 Blauw Wit '34 F6 - Ouwe Syl F1 1 - 9
2014-11-29 DTD F1G - Sparta'59 F3 4 - 1
2014-11-29 Friesland F1 - AVC F3 1 - 1
2014-11-29 Minnertsga F2 - Wardy F1 3 - 1
2014-11-29 Rijperkerk F1 - S.C. Stiens F3 1 - 2
2014-11-22 AVC F3 - Arum F2 1 - 4
2014-11-22 Ouwe Syl F1 - Rijperkerk F1 10 - 0
2014-11-22 S.C. Stiens F3 - Friesland F1 4 - 4
2014-11-22 Wardy F1 - DTD F1G 1 - 3
2014-11-15 Sparta'59 F3 - Blauw Wit '34 F6 2 - 9
2014-11-15 Wykels Hallum F2 - Minnertsga F2 1 - 4
2014-11-08 Blauw Wit '34 F6 - Wardy F1 6 - 2
2014-11-08 DTD F1G - S.C. Stiens F3 2 - 7
2014-11-08 Friesland F1 - Arum F2 0 - 16
2014-11-08 Minnertsga F2 - AVC F3 8 - 0
2014-11-08 Rijperkerk F1 - Wykels Hallum F2 8 - 5
2014-11-08 Sparta'59 F3 - Ouwe Syl F1 0 - 16
2014-11-01 Arum F2 - Minnertsga F2 2 - 5
2014-11-01 AVC F3 - Ouwe Syl F1 0 - 13
2014-11-01 Friesland F1 - Rijperkerk F1 2 - 11
2014-11-01 S.C. Stiens F3 - Blauw Wit '34 F6 4 - 1
2014-11-01 Wardy F1 - Sparta'59 F3 0 - 1
2014-11-01 Wykels Hallum F2 - DTD F1G 4 - 5
2014-10-25 Blauw Wit '34 F6 - Wykels Hallum F2 3 - 2
2014-10-25 DTD F1G - AVC F3 5 - 0
2014-10-25 Minnertsga F2 - Friesland F1 12 - 1
2014-10-25 Ouwe Syl F1 - Wardy F1 11 - 0
2014-10-25 Rijperkerk F1 - Arum F2 1 - 4
2014-10-25 Sparta'59 F3 - S.C. Stiens F3 0 - 13
2014-10-18 Arum F2 - Blauw Wit '34 F6 2 - 2
2014-10-18 Sparta'59 F3 - AVC F3 1 - 4
2014-10-11 Arum F2 - DTD F1G 3 - 3
2014-10-11 AVC F3 - Rijperkerk F1 0 - 9
2014-10-11 Friesland F1 - Sparta'59 F3 2 - 12
2014-10-11 Minnertsga F2 - Blauw Wit '34 F6 4 - 0
2014-10-11 S.C. Stiens F3 - Wardy F1 5 - 0
2014-10-11 Wykels Hallum F2 - Ouwe Syl F1 0 - 11
2014-10-04 Blauw Wit '34 F6 - AVC F3 4 - 2
2014-10-04 DTD F1G - Friesland F1 8 - 0
2014-10-04 Ouwe Syl F1 - S.C. Stiens F3 1 - 2
2014-10-04 Rijperkerk F1 - Minnertsga F2 2 - 5
2014-10-04 Sparta'59 F3 - Arum F2 1 - 10
2014-10-04 Wardy F1 - Wykels Hallum F2 1 - 3
2014-09-27 Arum F2 - S.C. Stiens F3 2 - 8
2014-09-27 AVC F3 - Wardy F1 3 - 1
2014-09-27 Friesland F1 - Blauw Wit '34 F6 1 - 11
2014-09-27 Minnertsga F2 - Ouwe Syl F1 0 - 9
2014-09-27 Rijperkerk F1 - DTD F1G 5 - 7
2014-09-27 Wykels Hallum F2 - Sparta'59 F3 5 - 3
2014-09-20 Blauw Wit '34 F6 - Rijperkerk F1 2 - 6
2014-09-20 DTD F1G - Minnertsga F2 0 - 2
2014-09-20 Ouwe Syl F1 - Arum F2 8 - 0
2014-09-20 S.C. Stiens F3 - Wykels Hallum F2 18 - 0
2014-09-20 Wardy F1 - Friesland F1 3 - 0
2014-09-13 AVC F3 - S.C. Stiens F3 0 - 6
2014-09-13 DTD F1G - Ouwe Syl F1 0 - 6
2014-09-13 Friesland F1 - Wykels Hallum F2 3 - 6
2014-09-13 Minnertsga F2 - Sparta'59 F3 16 - 0
2014-09-13 Rijperkerk F1 - Wardy F1 15 - 0