Standen 2014 vj

 

C1 Stand

4e klasse 21

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ouwe Syl C1 7 7 0 0 21 57 17
2 MKV'29 C2 7 4 0 3 12 16 17
3 ST Foarut/Dronrijp C3 7 2 2 3 8 25 31
4 Nicator C1 8 1 4 3 7 17 24
5 Leovardia C4 7 0 2 5 2 10 36
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

C1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-05-31 Ouwe Syl C1 - Leovardia C4 7 - 1
2014-05-24 Ouwe Syl C1 - MKV'29 C2 -
2014-05-24 ST Foarut/Dronrijp C3 - Leovardia C4 7 - 2
2014-05-21 Leovardia C4 - MKV'29 C2 1 - 5
2014-05-17 Leovardia C4 - Ouwe Syl C1 1 - 11
2014-05-17 Nicator C1 - ST Foarut/Dronrijp C3 1 - 1
2014-05-10 Nicator C1 - MKV'29 C2 2 - 1
2014-05-10 Ouwe Syl C1 - ST Foarut/Dronrijp C3 11 - 4
2014-05-03 Ouwe Syl C1 - Nicator C1 7 - 3
2014-04-19 Leovardia C4 - ST Foarut/Dronrijp C3 -
2014-04-19 MKV'29 C2 - Ouwe Syl C1 2 - 5
2014-04-12 MKV'29 C2 - ST Foarut/Dronrijp C3 4 - 2
2014-04-12 Nicator C1 - Leovardia C4 3 - 3
2014-04-05 ST Foarut/Dronrijp C3 - Nicator C1 2 - 2
2014-03-29 MKV'29 C2 - Nicator C1 3 - 1
2014-03-22 ST Foarut/Dronrijp C3 - Ouwe Syl C1 3 - 11
2014-03-15 MKV'29 C2 - Leovardia C4 1 - 0
2014-03-15 Nicator C1 - Ouwe Syl C1 3 - 5
2014-03-08 Leovardia C4 - Nicator C1 2 - 2
2014-03-08 ST Foarut/Dronrijp C3 - MKV'29 C2 6 - 0

D1 Stand

3e klasse 34

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Suameer D1G 10 6 3 1 21 27 20
2 SDS D3 10 5 2 3 17 40 18
3 Ouwe Syl D2 9 3 3 3 12 19 18
4 Warga D2 9 3 2 4 11 22 20
5 Hardegarijp D3 10 2 4 4 10 19 31
6 Oosterlittens D3 10 3 0 7 9 18 38
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-05-24 Hardegarijp D3 - Oosterlittens D3 3 - 5
2014-05-24 SDS D3 - Suameer D1G 10 - 1
2014-05-17 Suameer D1G - Ouwe Syl D2 2 - 2
2014-05-17 Warga D2 - Hardegarijp D3 7 - 3
2014-05-14 Warga D2 - Oosterlittens D3 1 - 2
2014-05-10 Hardegarijp D3 - Ouwe Syl D2 2 - 1
2014-05-10 SDS D3 - Warga D2 4 - 2
2014-05-10 Suameer D1G - Oosterlittens D3 8 - 0
2014-05-03 Hardegarijp D3 - Suameer D1G 1 - 1
2014-05-03 Ouwe Syl D2 - SDS D3 2 - 1
2014-04-24 Oosterlittens D3 - SDS D3 5 - 4
2014-04-19 Oosterlittens D3 - Hardegarijp D3 1 - 3
2014-04-19 Suameer D1G - SDS D3 2 - 1
2014-04-19 Warga D2 - Ouwe Syl D2 4 - 2
2014-04-12 Oosterlittens D3 - Ouwe Syl D2 2 - 4
2014-04-12 SDS D3 - Hardegarijp D3 7 - 0
2014-04-12 Suameer D1G - Warga D2 2 - 1
2014-04-05 Hardegarijp D3 - Warga D2 2 - 2
2014-04-05 Ouwe Syl D2 - Suameer D1G 2 - 2
2014-04-05 SDS D3 - Oosterlittens D3 7 - 1
2014-03-29 SDS D3 - Ouwe Syl D2 2 - 1
2014-03-22 Oosterlittens D3 - Suameer D1G 0 - 2
2014-03-22 Ouwe Syl D2 - Hardegarijp D3 1 - 1
2014-03-22 Warga D2 - SDS D3 2 - 2
2014-03-15 Oosterlittens D3 - Warga D2 0 - 2
2014-03-15 Suameer D1G - Hardegarijp D3 4 - 2
2014-03-08 Hardegarijp D3 - SDS D3 2 - 2
2014-03-08 Ouwe Syl D2 - Oosterlittens D3 4 - 2
2014-03-08 Warga D2 - Suameer D1G 1 - 3

MD1 Stand

2e klasse 07

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Oostergo MD1 10 8 1 1 25 51 15
2 Ouwe Syl MD1 10 8 0 2 24 34 11
3 Ropta Boys MD1 10 7 0 3 21 37 11
4 Friese Boys MD1 10 4 1 5 13 20 29
5 Grootegast Fc MD1 10 1 1 8 4 16 56
6 Boornbergum'80 MD1 10 0 1 9 1 11 47
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MD1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-05-27 Friese Boys MD1 - Boornbergum'80 MD1 4 - 2
2014-05-24 Grootegast Fc MD1 - Ropta Boys MD1 0 - 8
2014-05-24 Oostergo MD1 - Boornbergum'80 MD1 8 - 2
2014-05-24 Ouwe Syl MD1 - Friese Boys MD1 5 - 0
2014-05-17 Boornbergum'80 MD1 - Grootegast Fc MD1 2 - 2
2014-05-17 Friese Boys MD1 - Oostergo MD1 1 - 1
2014-05-17 Ropta Boys MD1 - Ouwe Syl MD1 2 - 1
2014-05-10 Grootegast Fc MD1 - Friese Boys MD1 3 - 5
2014-05-10 Oostergo MD1 - Ouwe Syl MD1 5 - 0
2014-05-10 Ropta Boys MD1 - Boornbergum'80 MD1 2 - 0
2014-05-03 Oostergo MD1 - Ropta Boys MD1 2 - 1
2014-05-03 Ouwe Syl MD1 - Grootegast Fc MD1 4 - 0
2014-04-19 Boornbergum'80 MD1 - Oostergo MD1 1 - 5
2014-04-19 Friese Boys MD1 - Ouwe Syl MD1 1 - 4
2014-04-19 Ropta Boys MD1 - Grootegast Fc MD1 5 - 0
2014-04-12 Boornbergum'80 MD1 - Ouwe Syl MD1 0 - 6
2014-04-12 Grootegast Fc MD1 - Oostergo MD1 1 - 11
2014-04-12 Ropta Boys MD1 - Friese Boys MD1 3 - 0
2014-04-05 Grootegast Fc MD1 - Boornbergum'80 MD1 8 - 2
2014-04-05 Oostergo MD1 - Friese Boys MD1 5 - 2
2014-04-05 Ouwe Syl MD1 - Ropta Boys MD1 3 - 2
2014-03-22 Boornbergum'80 MD1 - Ropta Boys MD1 0 - 8
2014-03-22 Friese Boys MD1 - Grootegast Fc MD1 4 - 1
2014-03-22 Ouwe Syl MD1 - Oostergo MD1 4 - 0
2014-03-15 Boornbergum'80 MD1 - Friese Boys MD1 2 - 3
2014-03-15 Grootegast Fc MD1 - Ouwe Syl MD1 1 - 6
2014-03-15 Ropta Boys MD1 - Oostergo MD1 3 - 5
2014-03-08 Friese Boys MD1 - Ropta Boys MD1 0 - 3
2014-03-08 Oostergo MD1 - Grootegast Fc MD1 9 - 0
2014-03-08 Ouwe Syl MD1 - Boornbergum'80 MD1 1 - 0

E1 Stand

4e klasse 21

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Sparta'59 E4 10 8 1 1 25 47 13
2 Ouwe Syl E1 10 7 1 2 22 34 20
3 FVC E5 10 5 1 4 16 41 26
4 Frisia E13 10 5 0 5 15 38 28
5 MKV'29 E3 10 3 1 6 10 25 29
6 VC Trynwalden E4 10 0 0 10 0 13 82
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-05-24 FVC E5 - Ouwe Syl E1 1 - 3
2014-05-24 MKV'29 E3 - Frisia E13 1 - 5
2014-05-24 VC Trynwalden E4 - Sparta'59 E4 1 - 9
2014-05-17 Frisia E13 - FVC E5 4 - 3
2014-05-17 Ouwe Syl E1 - VC Trynwalden E4 2 - 0
2014-05-17 Sparta'59 E4 - MKV'29 E3 5 - 0
2014-05-10 FVC E5 - Sparta'59 E4 1 - 1
2014-05-10 MKV'29 E3 - VC Trynwalden E4 4 - 2
2014-05-10 Ouwe Syl E1 - Frisia E13 6 - 3
2014-05-03 MKV'29 E3 - Ouwe Syl E1 1 - 2
2014-05-03 Sparta'59 E4 - Frisia E13 3 - 1
2014-05-03 VC Trynwalden E4 - FVC E5 3 - 7
2014-04-19 Frisia E13 - MKV'29 E3 2 - 6
2014-04-19 Ouwe Syl E1 - FVC E5 0 - 3
2014-04-19 Sparta'59 E4 - VC Trynwalden E4 10 - 2
2014-04-12 Frisia E13 - VC Trynwalden E4 6 - 2
2014-04-12 FVC E5 - MKV'29 E3 3 - 2
2014-04-12 Ouwe Syl E1 - Sparta'59 E4 2 - 1
2014-04-05 FVC E5 - Frisia E13 0 - 4
2014-04-05 MKV'29 E3 - Sparta'59 E4 1 - 3
2014-04-05 VC Trynwalden E4 - Ouwe Syl E1 1 - 11
2014-03-22 Frisia E13 - Ouwe Syl E1 2 - 3
2014-03-22 Sparta'59 E4 - FVC E5 5 - 1
2014-03-22 VC Trynwalden E4 - MKV'29 E3 1 - 5
2014-03-15 Frisia E13 - Sparta'59 E4 1 - 4
2014-03-15 FVC E5 - VC Trynwalden E4 18 - 1
2014-03-15 Ouwe Syl E1 - MKV'29 E3 2 - 2
2014-03-08 MKV'29 E3 - FVC E5 3 - 4
2014-03-08 Sparta'59 E4 - Ouwe Syl E1 6 - 3
2014-03-08 VC Trynwalden E4 - Frisia E13 0 - 10

ME1 Stand

1e klasse 12

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.C. Stiens ME1 8 7 0 1 21 36 9
2 Anjum ME1 8 7 0 1 21 32 15
3 Be Quick D ME1 8 3 0 5 9 13 18
4 Grootegast Fc ME2 7 2 0 5 6 16 40
5 Ouwe Syl ME1 7 0 0 7 0 11 26
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

ME1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-05-24 Be Quick D ME1 - S.C. Stiens ME1 1 - 5
2014-05-24 Ouwe Syl ME1 - Grootegast Fc ME2 3 - 4
2014-05-17 Anjum ME1 - Be Quick D ME1 2 - 1
2014-05-17 S.C. Stiens ME1 - Ouwe Syl ME1 5 - 1
2014-05-10 Be Quick D ME1 - Grootegast Fc ME2 7 - 1
2014-05-10 S.C. Stiens ME1 - Anjum ME1 0 - 3
2014-05-08 S.C. Stiens ME1 - Be Quick D ME1 3 - 0
2014-05-03 Grootegast Fc ME2 - Anjum ME1 3 - 7
2014-05-03 Ouwe Syl ME1 - Be Quick D ME1 0 - 1
2014-04-12 Anjum ME1 - Ouwe Syl ME1 5 - 4
2014-04-12 S.C. Stiens ME1 - Grootegast Fc ME2 10 - 0
2014-04-05 Be Quick D ME1 - Anjum ME1 0 - 2
2014-04-05 Ouwe Syl ME1 - S.C. Stiens ME1 0 - 3
2014-03-29 Grootegast Fc ME2 - S.C. Stiens ME1 2 - 7
2014-03-22 Anjum ME1 - S.C. Stiens ME1 2 - 3
2014-03-22 Grootegast Fc ME2 - Be Quick D ME1 3 - 0
2014-03-15 Anjum ME1 - Grootegast Fc ME2 6 - 3
2014-03-15 Be Quick D ME1 - Ouwe Syl ME1 3 - 2
2014-03-08 Ouwe Syl ME1 - Anjum ME1 1 - 5

F1 Stand

2e klasse 08

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Frisia F4 10 9 0 1 27 52 16
2 MKV'29 F1 10 6 1 3 19 43 21
3 Ouwe Syl F1 10 5 2 3 17 34 16
4 Minnertsga F1 9 5 1 3 16 30 22
5 SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 9 1 1 7 4 13 57
6 Frisia F5 10 0 1 9 1 17 57
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-05-24 Frisia F4 - Ouwe Syl F1 3 - 1
2014-05-24 Frisia F5 - Minnertsga F1 2 - 4
2014-05-24 MKV'29 F1 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 8 - 0
2014-05-17 Minnertsga F1 - MKV'29 F1 1 - 5
2014-05-17 Ouwe Syl F1 - Frisia F5 5 - 1
2014-05-17 SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 - Frisia F4 2 - 9
2014-05-10 Frisia F4 - Minnertsga F1 6 - 2
2014-05-10 MKV'29 F1 - Frisia F5 7 - 3
2014-05-10 Ouwe Syl F1 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 6 - 0
2014-05-07 MKV'29 F1 - Minnertsga F1 1 - 2
2014-05-03 Frisia F5 - Frisia F4 1 - 4
2014-05-03 MKV'29 F1 - Ouwe Syl F1 2 - 2
2014-04-19 Minnertsga F1 - Frisia F5 6 - 2
2014-04-19 Ouwe Syl F1 - Frisia F4 2 - 3
2014-04-19 SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 - MKV'29 F1 2 - 4
2014-04-12 Frisia F4 - MKV'29 F1 3 - 4
2014-04-12 Ouwe Syl F1 - Minnertsga F1 1 - 3
2014-04-12 SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 - Frisia F5 3 - 3
2014-04-05 Frisia F4 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 10 - 0
2014-04-05 Frisia F5 - Ouwe Syl F1 0 - 6
2014-03-22 Frisia F5 - MKV'29 F1 0 - 10
2014-03-22 Minnertsga F1 - Frisia F4 1 - 3
2014-03-22 SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 - Ouwe Syl F1 1 - 5
2014-03-15 Frisia F4 - Frisia F5 7 - 2
2014-03-15 Ouwe Syl F1 - MKV'29 F1 4 - 1
2014-03-15 SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 - Minnertsga F1 0 - 9
2014-03-08 Frisia F5 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F1 3 - 5
2014-03-08 Minnertsga F1 - Ouwe Syl F1 2 - 2
2014-03-08 MKV'29 F1 - Frisia F4 1 - 4

F2 Stand

4e klasse 23

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Zeerobben F5 10 9 0 1 27 69 12
2 Annaparochie St. F4 10 7 1 2 22 53 19
3 SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G 10 5 1 4 16 41 32
4 WWS F2 10 4 1 5 13 33 28
5 Ouwe Syl F2 10 3 1 6 10 29 38
6 Frisia F12 10 0 0 10 0 10 106
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F2 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2014-06-07 Annaparochie St. F4 - Frisia F12 8 - 1
2014-05-24 Frisia F12 - Ouwe Syl F2 1 - 7
2014-05-24 WWS F2 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G 3 - 1
2014-05-24 Zeerobben F5 - Annaparochie St. F4 3 - 1
2014-05-17 Ouwe Syl F2 - WWS F2 2 - 0
2014-05-17 SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G - Zeerobben F5 0 - 5
2014-05-10 Frisia F12 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G 2 - 10
2014-05-10 Ouwe Syl F2 - Annaparochie St. F4 0 - 4
2014-05-10 Zeerobben F5 - WWS F2 3 - 0
2014-05-03 SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G - Annaparochie St. F4 5 - 4
2014-05-03 WWS F2 - Frisia F12 11 - 0
2014-05-03 Zeerobben F5 - Ouwe Syl F2 7 - 1
2014-04-19 Annaparochie St. F4 - Zeerobben F5 2 - 1
2014-04-19 Ouwe Syl F2 - Frisia F12 9 - 2
2014-04-19 SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G - WWS F2 3 - 1
2014-04-12 Annaparochie St. F4 - WWS F2 4 - 4
2014-04-12 Frisia F12 - Zeerobben F5 0 - 17
2014-04-12 Ouwe Syl F2 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G 3 - 3
2014-04-05 Frisia F12 - Annaparochie St. F4 0 - 13
2014-04-05 WWS F2 - Ouwe Syl F2 4 - 2
2014-04-05 Zeerobben F5 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G 8 - 1
2014-03-22 Annaparochie St. F4 - Ouwe Syl F2 6 - 1
2014-03-22 SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G - Frisia F12 10 - 0
2014-03-22 WWS F2 - Zeerobben F5 2 - 5
2014-03-15 Annaparochie St. F4 - SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G 5 - 3
2014-03-15 Frisia F12 - WWS F2 2 - 7
2014-03-15 Ouwe Syl F2 - Zeerobben F5 3 - 6
2014-03-08 SJO Robur/Harlingen Combinatie F4G - Ouwe Syl F2 5 - 1
2014-03-08 WWS F2 - Annaparochie St. F4 1 - 6
2014-03-08 Zeerobben F5 - Frisia F12 14 - 2