Standen 2015 nj

 

B1 Stand

3e klasse 10

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SJO CVO/Ouwe Syl B1 10 7 2 1 23 43 20
2 ST Minnertsga/St.Jacob B1 8 5 1 2 16 38 15
3 DTD B1 10 5 1 4 16 43 33
4 AVV B1 7 4 1 2 13 33 20
5 Beetgum B1 9 2 1 6 7 20 40
6 Wykels Hallum B1 10 1 0 9 3 19 68
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

B1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 SJO CVO/Ouwe Syl B1 - ST Minnertsga/St.Jacob B1 2 - 2
2015-12-05 DTD B1 - Beetgum B1 9 - 1
2015-12-05 SJO CVO/Ouwe Syl B1 - Wykels Hallum B1 5 - 0
2015-11-21 AVV B1 - DTD B1 3 - 3
2015-11-14 DTD B1 - AVV B1 2 - 5
2015-11-14 SJO CVO/Ouwe Syl B1 - Beetgum B1 2 - 2
2015-11-14 Wykels Hallum B1 - ST Minnertsga/St.Jacob B1 4 - 7
2015-11-07 AVV B1 - SJO CVO/Ouwe Syl B1 1 - 2
2015-11-07 Beetgum B1 - Wykels Hallum B1 4 - 6
2015-11-07 ST Minnertsga/St.Jacob B1 - DTD B1 3 - 4
2015-10-31 SJO CVO/Ouwe Syl B1 - DTD B1 7 - 2
2015-10-31 ST Minnertsga/St.Jacob B1 - Beetgum B1 4 - 1
2015-10-31 Wykels Hallum B1 - AVV B1 2 - 6
2015-10-17 DTD B1 - Wykels Hallum B1 12 - 1
2015-10-10 Beetgum B1 - DTD B1 4 - 1
2015-10-10 Wykels Hallum B1 - SJO CVO/Ouwe Syl B1 1 - 6
2015-10-03 Beetgum B1 - SJO CVO/Ouwe Syl B1 1 - 7
2015-10-03 ST Minnertsga/St.Jacob B1 - Wykels Hallum B1 10 - 0
2015-09-26 DTD B1 - ST Minnertsga/St.Jacob B1 1 - 4
2015-09-26 SJO CVO/Ouwe Syl B1 - AVV B1 6 - 4
2015-09-26 Wykels Hallum B1 - Beetgum B1 1 - 4
2015-09-19 AVV B1 - Wykels Hallum B1 10 - 2
2015-09-19 Beetgum B1 - ST Minnertsga/St.Jacob B1 0 - 6
2015-09-19 DTD B1 - SJO CVO/Ouwe Syl B1 5 - 3
2015-09-12 Beetgum B1 - AVV B1 3 - 4
2015-09-12 ST Minnertsga/St.Jacob B1 - SJO CVO/Ouwe Syl B1 2 - 3
2015-09-12 Wykels Hallum B1 - DTD B1 2 - 4

 

C1 Stand

4e klasse 11

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 ASC C1 8 8 0 0 24 43 8
2 MKV'29 C1 9 7 1 1 22 51 16
3 Friese Boys C2 9 7 0 2 21 40 16
4 Leovardia C4 9 5 1 3 16 29 24
5 Frisia C5 9 4 1 4 13 29 28
6 Annaparochie St. C3 9 3 1 5 10 26 38
7 Leeuwarder Zwaluwen C3 9 3 0 6 9 28 25
8 SC Berlikum C2 9 3 0 6 9 14 37
9 SJO CVO/Ouwe Syl C1 9 2 0 7 6 23 44
10 Blauw Wit '34 C6 8 0 0 8 0 3 50
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

C1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 ASC C1 - Blauw Wit '34 C6 -
2015-12-05 Annaparochie St. C3 - SC Berlikum C2 2 - 4
2015-12-05 ASC C1 - MKV'29 C1 4 - 2
2015-12-05 Blauw Wit '34 C6 - Frisia C5 0 - 6
2015-12-05 Friese Boys C2 - SJO CVO/Ouwe Syl C1 6 - 3
2015-11-28 Frisia C5 - Friese Boys C2 0 - 4
2015-11-28 MKV'29 C1 - Blauw Wit '34 C6 5 - 0
2015-11-28 SC Berlikum C2 - ASC C1 0 - 4
2015-11-28 SJO CVO/Ouwe Syl C1 - Leovardia C4 0 - 4
2015-11-21 Blauw Wit '34 C6 - Annaparochie St. C3 0 - 8
2015-11-21 Frisia C5 - Leeuwarder Zwaluwen C3 2 - 5
2015-11-14 ASC C1 - Annaparochie St. C3 11 - 0
2015-11-14 Blauw Wit '34 C6 - Leeuwarder Zwaluwen C3 0 - 6
2015-11-14 Friese Boys C2 - SC Berlikum C2 5 - 0
2015-11-14 Leovardia C4 - Frisia C5 3 - 2
2015-11-07 Annaparochie St. C3 - Friese Boys C2 1 - 4
2015-11-07 Leeuwarder Zwaluwen C3 - SJO CVO/Ouwe Syl C1 10 - 2
2015-11-07 MKV'29 C1 - Leovardia C4 7 - 3
2015-11-07 SC Berlikum C2 - Blauw Wit '34 C6 7 - 1
2015-10-31 Friese Boys C2 - ASC C1 0 - 3
2015-10-31 Leeuwarder Zwaluwen C3 - MKV'29 C1 1 - 5
2015-10-31 Leovardia C4 - SC Berlikum C2 8 - 0
2015-10-31 SJO CVO/Ouwe Syl C1 - Frisia C5 1 - 3
2015-10-24 ASC C1 - SJO CVO/Ouwe Syl C1 6 - 1
2015-10-24 Leeuwarder Zwaluwen C3 - Annaparochie St. C3 2 - 3
2015-10-17 Annaparochie St. C3 - Leovardia C4 2 - 2
2015-10-17 MKV'29 C1 - SJO CVO/Ouwe Syl C1 11 - 1
2015-10-10 Blauw Wit '34 C6 - Friese Boys C2 0 - 8
2015-10-10 Frisia C5 - Annaparochie St. C3 8 - 5
2015-10-10 Leeuwarder Zwaluwen C3 - ASC C1 1 - 4
2015-10-10 SJO CVO/Ouwe Syl C1 - SC Berlikum C2 6 - 0
2015-10-03 Friese Boys C2 - Leovardia C4 6 - 1
2015-10-03 MKV'29 C1 - Frisia C5 3 - 3
2015-10-03 SC Berlikum C2 - Leeuwarder Zwaluwen C3 2 - 1
2015-09-26 Leovardia C4 - ASC C1 2 - 5
2015-09-26 MKV'29 C1 - SC Berlikum C2 7 - 0
2015-09-26 SJO CVO/Ouwe Syl C1 - Blauw Wit '34 C6 7 - 0
2015-09-19 Annaparochie St. C3 - MKV'29 C1 1 - 5
2015-09-19 Blauw Wit '34 C6 - Leovardia C4 2 - 3
2015-09-19 Friese Boys C2 - Leeuwarder Zwaluwen C3 4 - 2
2015-09-19 SC Berlikum C2 - Frisia C5 1 - 3
2015-09-12 Frisia C5 - ASC C1 2 - 6
2015-09-12 Leeuwarder Zwaluwen C3 - Leovardia C4 0 - 3
2015-09-12 MKV'29 C1 - Friese Boys C2 6 - 3
2015-09-12 SJO CVO/Ouwe Syl C1 - Annaparochie St. C3 2 - 4

 

MC1 Stand

1e klasse 17

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.C. Stiens MC1 5 4 1 0 13 17 4
2 Beetgum MC1 5 3 0 2 9 22 9
3 SJO Dronrijp/Foarut MC1 5 3 0 2 9 15 13
4 SC Berlikum MC1 5 2 0 3 6 16 14
5 ST St. Jacob/Minnertsga MC1 5 1 1 3 4 3 13
6 SJO CVO/Ouwe Syl MC1 5 1 0 4 3 6 26
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MC1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-10-15 ST St. Jacob/Minnertsga MC1 - S.C. Stiens MC1 0 - 0
2015-10-03 Beetgum MC1 - SC Berlikum MC1 6 - 1
2015-10-03 SJO CVO/Ouwe Syl MC1 - SJO Dronrijp 5 - 4
2015-09-26 S.C. Stiens MC1 - Beetgum MC1 2 - 1
2015-09-26 SC Berlikum MC1 - SJO CVO/Ouwe Syl MC1 8 - 0
2015-09-26 SJO Dronrijp/Foarut MC1 - ST St. Jacob/Minnertsga MC1 1 - 0
2015-09-19 Beetgum MC1 - SJO Dronrijp/Foarut MC1 1 - 4
2015-09-19 SC Berlikum MC1 - S.C. Stiens MC1 1 - 3
2015-09-19 ST St. Jacob/Minnertsga MC1 - SJO CVO 1 - 0
2015-09-12 SJO CVO/Ouwe Syl MC1 - S.C. Stiens MC1 0 - 7
2015-09-12 SJO Dronrijp/Foarut MC1 - SC Berlikum MC1 4 - 2
2015-09-12 ST St. Jacob/Minnertsga MC1 - Beetgum MC1 1 - 8
2015-09-05 Beetgum MC1 - SJO CVO/Ouwe Syl MC1 6 - 1
2015-09-05 S.C. Stiens MC1 - SJO Dronrijp/Foarut MC1 5 - 2
2015-09-05 SC Berlikum MC1 - ST St. Jacob/Minnertsga MC1 4 - 1

 

D1 Stand

3e klasse 20

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 VCR D1G 10 10 0 0 30 92 6
2 Marrum D1 10 8 1 1 25 65 17
3 Wykels Hallum D1 9 7 1 1 22 53 11
4 SJO Broekster Walden D3 10 5 2 3 17 55 32
5 VVT D1 9 5 1 3 16 63 22
6 Wykels Hallum D2 9 4 1 4 13 30 30
7 SJO CVO/Ouwe Syl D1 9 4 0 5 12 40 37
8 Annaparochie St. D3 9 2 1 6 7 19 54
9 Blauw Wit '34 D7 9 2 0 7 6 21 80
10 Frisia D9 10 1 1 8 4 16 84
11 VC Trynwalden D3G 10 0 0 10 0 15 96
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 Annaparochie St. D3 - VC Trynwalden D3G 5 - 0
2015-12-12 Wykels Hallum D2 - Blauw Wit '34 D7 -
2015-12-05 Annaparochie St. D3 - Blauw Wit '34 D7 8 - 2
2015-12-05 Frisia D9 - SJO Broekster Walden D3 1 - 8
2015-12-05 Marrum D1 - Wykels Hallum D1 0 - 0
2015-12-05 VC Trynwalden D3G - Wykels Hallum D2 1 - 5
2015-11-28 Frisia D9 - VC Trynwalden D3G 9 - 2
2015-11-28 VCR D1G - SJO CVO/Ouwe Syl D1 12 - 0
2015-11-28 VVT D1 - Marrum D1 2 - 3
2015-11-21 Frisia D9 - Annaparochie St. D3 4 - 4
2015-11-21 SJO Broekster Walden D3 - Blauw Wit '34 D7 11 - 1
2015-11-14 Annaparochie St. D3 - VVT D1 0 - 9
2015-11-14 Blauw Wit '34 D7 - Wykels Hallum D1 0 - 11
2015-11-14 Marrum D1 - SJO Broekster Walden D3 3 - 2
2015-11-14 SJO CVO/Ouwe Syl D1 - Wykels Hallum D2 1 - 3
2015-11-14 VC Trynwalden D3G - VCR D1G 0 - 11
2015-11-07 Frisia D9 - Marrum D1 0 - 12
2015-11-07 SJO Broekster Walden D3 - SJO CVO/Ouwe Syl D1 4 - 2
2015-11-07 VCR D1G - Annaparochie St. D3 11 - 1
2015-11-07 VVT D1 - Blauw Wit '34 D7 13 - 2
2015-11-07 Wykels Hallum D2 - Wykels Hallum D1 0 - 6
2015-10-31 Annaparochie St. D3 - SJO Broekster Walden D3 1 - 2
2015-10-31 SJO CVO/Ouwe Syl D1 - Frisia D9 13 - 0
2015-10-31 Wykels Hallum D1 - VVT D1 3 - 2
2015-10-31 Wykels Hallum D2 - VCR D1G 0 - 3
2015-10-24 Blauw Wit '34 D7 - VC Trynwalden D3G 7 - 5
2015-10-24 SJO CVO/Ouwe Syl D1 - Marrum D1 2 - 7
2015-10-17 VC Trynwalden D3G - Marrum D1 2 - 16
2015-10-17 VCR D1G - Wykels Hallum D1 5 - 1
2015-10-17 VVT D1 - Wykels Hallum D2 9 - 2
2015-10-10 Blauw Wit '34 D7 - VCR D1G 0 - 15
2015-10-10 VVT D1 - Frisia D9 9 - 0
2015-10-10 Wykels Hallum D1 - SJO Broekster Walden D3 8 - 1
2015-10-03 Frisia D9 - Blauw Wit '34 D7 1 - 6
2015-10-03 Marrum D1 - Annaparochie St. D3 9 - 0
2015-10-03 SJO Broekster Walden D3 - Wykels Hallum D2 6 - 6
2015-10-03 VC Trynwalden D3G - SJO CVO/Ouwe Syl D1 2 - 5
2015-10-03 VCR D1G - VVT D1 8 - 0
2015-09-26 Blauw Wit '34 D7 - Marrum D1 0 - 11
2015-09-26 VCR D1G - SJO Broekster Walden D3 6 - 4
2015-09-26 VVT D1 - VC Trynwalden D3G 16 - 1
2015-09-26 Wykels Hallum D1 - SJO CVO/Ouwe Syl D1 6 - 1
2015-09-26 Wykels Hallum D2 - Frisia D9 7 - 0
2015-09-19 Frisia D9 - VCR D1G 0 - 13
2015-09-19 Marrum D1 - Wykels Hallum D2 4 - 1
2015-09-19 SJO Broekster Walden D3 - VVT D1 3 - 3
2015-09-19 SJO CVO/Ouwe Syl D1 - Annaparochie St. D3 11 - 0
2015-09-19 VC Trynwalden D3G - Wykels Hallum D1 1 - 8
2015-09-12 SJO Broekster Walden D3 - VC Trynwalden D3G 14 - 1
2015-09-12 VCR D1G - Marrum D1 8 - 0
2015-09-12 Wykels Hallum D1 - Frisia D9 10 - 1
2015-09-12 Wykels Hallum D2 - Annaparochie St. D3 6 - 0
2015-09-11 Blauw Wit '34 D7 - SJO CVO/Ouwe Syl D1 3 - 5

 

E1 Stand

3e klasse 16

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SJO CVO/Ouwe Syl E1 10 9 1 0 28 102 9
2 AVV E1 10 9 1 0 28 64 14
3 Jacob St. E1 10 7 0 3 21 58 34
4 Wykels Hallum E2 10 6 1 3 19 52 39
5 SJO Dronrijp/Foarut E2 9 5 1 3 16 30 22
6 Nicator E2 10 5 1 4 16 30 30
7 Blauw Wit '34 E8 10 3 1 6 10 23 67
8 Annaparochie St. E3 9 2 0 7 6 17 39
9 FVC E4 10 2 0 8 6 36 70
10 Leovardia E7 10 1 2 7 5 17 72
11 fc Harlingen E3G 10 0 2 8 2 15 48
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 SJO CVO/Ouwe Syl E1 - SJO Dronrijp/Foarut E2 7 - 0
2015-12-05 Annaparochie St. E3 - SJO CVO/Ouwe Syl E1 1 - 4
2015-12-05 FVC E4 - Leovardia E7 7 - 4
2015-12-05 Jacob St. E1 - Wykels Hallum E2 6 - 4
2015-12-05 Nicator E2 - Blauw Wit '34 E8 4 - 0
2015-12-05 SJO Dronrijp/Foarut E2 - AVV E1 3 - 5
2015-11-28 AVV E1 - Nicator E2 4 - 1
2015-11-28 Blauw Wit '34 E8 - Annaparochie St. E3 3 - 2
2015-11-28 Leovardia E7 - fc Harlingen E3G 2 - 2
2015-11-28 SJO CVO/Ouwe Syl E1 - FVC E4 17 - 1
2015-11-28 SJO Dronrijp/Foarut E2 - Jacob St. E1 3 - 2
2015-11-21 SJO CVO/Ouwe Syl E1 - Wykels Hallum E2 10 - 1
2015-11-14 Annaparochie St. E3 - Wykels Hallum E2 1 - 9
2015-11-14 fc Harlingen E3G - SJO CVO/Ouwe Syl E1 1 - 7
2015-11-14 FVC E4 - AVV E1 0 - 8
2015-11-14 Jacob St. E1 - Blauw Wit '34 E8 8 - 3
2015-11-14 Nicator E2 - SJO Dronrijp/Foarut E2 2 - 1
2015-11-07 AVV E1 - Annaparochie St. E3 6 - 2
2015-11-07 Blauw Wit '34 E8 - fc Harlingen E3G 3 - 3
2015-11-07 SJO Dronrijp/Foarut E2 - FVC E4 5 - 1
2015-11-07 Wykels Hallum E2 - Leovardia E7 9 - 1
2015-11-04 Nicator E2 - Jacob St. E1 3 - 4
2015-10-31 fc Harlingen E3G - AVV E1 1 - 5
2015-10-31 FVC E4 - Nicator E2 2 - 7
2015-10-31 Leovardia E7 - SJO CVO/Ouwe Syl E1 0 - 16
2015-10-31 Wykels Hallum E2 - Blauw Wit '34 E8 8 - 4
2015-10-24 Annaparochie St. E3 - fc Harlingen E3G 3 - 1
2015-10-17 Blauw Wit '34 E8 - Leovardia E7 4 - 2
2015-10-17 Jacob St. E1 - FVC E4 7 - 4
2015-10-17 Nicator E2 - Annaparochie St. E3 4 - 1
2015-10-17 SJO Dronrijp/Foarut E2 - fc Harlingen E3G 2 - 1
2015-10-10 Annaparochie St. E3 - FVC E4 6 - 3
2015-10-10 fc Harlingen E3G - Jacob St. E1 0 - 6
2015-10-10 Leovardia E7 - AVV E1 0 - 9
2015-10-10 Wykels Hallum E2 - Nicator E2 4 - 2
2015-10-03 AVV E1 - Wykels Hallum E2 7 - 2
2015-10-03 Blauw Wit '34 E8 - SJO CVO/Ouwe Syl E1 0 - 18
2015-10-03 FVC E4 - fc Harlingen E3G 12 - 3
2015-10-03 Jacob St. E1 - Annaparochie St. E3 7 - 1
2015-10-03 Nicator E2 - Leovardia E7 4 - 4
2015-09-26 Blauw Wit '34 E8 - AVV E1 0 - 13
2015-09-26 fc Harlingen E3G - Nicator E2 1 - 3
2015-09-26 Leovardia E7 - Annaparochie St. E3 2 - 0
2015-09-26 SJO CVO/Ouwe Syl E1 - Jacob St. E1 11 - 2
2015-09-26 Wykels Hallum E2 - SJO Dronrijp/Foarut E2 3 - 3
2015-09-19 AVV E1 - SJO CVO/Ouwe Syl E1 3 - 3
2015-09-19 FVC E4 - Wykels Hallum E2 3 - 7
2015-09-19 Jacob St. E1 - Leovardia E7 14 - 1
2015-09-19 SJO Dronrijp/Foarut E2 - Blauw Wit '34 E8 6 - 0
2015-09-16 Leovardia E7 - SJO Dronrijp/Foarut E2 1 - 7
2015-09-12 AVV E1 - Jacob St. E1 4 - 2
2015-09-12 Blauw Wit '34 E8 - FVC E4 6 - 3
2015-09-12 SJO CVO/Ouwe Syl E1 - Nicator E2 9 - 0
2015-09-12 Wykels Hallum E2 - fc Harlingen E3G 5 - 2

 

E2 Stand

4e klasse 26

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Sparta'59 E2 10 10 0 0 30 94 20
2 SJO Warga WWS E2 10 8 1 1 25 65 23
3 Zeerobben E5 9 6 2 1 20 53 16
4 SSS'68 E1G 10 6 1 3 19 61 29
5 Tzummarum E1 8 6 0 2 18 69 17
6 Tzum E1 10 5 0 5 15 51 40
7 SJO CVO/Ouwe Syl E2 10 4 0 6 12 55 41
8 DTD E1 10 2 1 7 7 38 58
9 Frisia E11 10 2 0 8 6 17 78
10 Oosterlittens E3G 9 1 1 7 4 26 70
11 Jacob St. E2G 10 0 0 10 0 12 149
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E2 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 Oosterlittens E3G - SSS'68 E1G 2 - 11
2015-12-05 Frisia E11 - Tzum E1 0 - 4
2015-12-05 SJO CVO/Ouwe Syl E2 - Sparta'59 E2 2 - 7
2015-12-05 SJO Warga WWS E2 - DTD E1 9 - 4
2015-12-05 Zeerobben E5 - Jacob St. E2G 15 - 0
2015-11-28 Jacob St. E2G - DTD E1 1 - 10
2015-11-28 Sparta'59 E2 - SJO Warga WWS E2 4 - 0
2015-11-28 Tzum E1 - SJO CVO/Ouwe Syl E2 4 - 3
2015-11-14 DTD E1 - Sparta'59 E2 1 - 10
2015-11-14 Frisia E11 - Jacob St. E2G 6 - 3
2015-11-14 SJO CVO/Ouwe Syl E2 - Oosterlittens E3G 9 - 2
2015-11-14 SJO Warga WWS E2 - Tzum E1 4 - 3
2015-11-14 SSS'68 E1G - Tzummarum E1 1 - 5
2015-11-07 Jacob St. E2G - Sparta'59 E2 0 - 19
2015-11-07 Oosterlittens E3G - Frisia E11 2 - 5
2015-11-07 SSS'68 E1G - Zeerobben E5 1 - 1
2015-11-07 Tzum E1 - DTD E1 7 - 4
2015-11-07 Tzummarum E1 - SJO CVO/Ouwe Syl E2 10 - 2
2015-10-31 DTD E1 - Zeerobben E5 0 - 3
2015-10-31 Frisia E11 - Tzummarum E1 1 - 8
2015-10-31 SJO CVO/Ouwe Syl E2 - SSS'68 E1G 2 - 7
2015-10-31 SJO Warga WWS E2 - Oosterlittens E3G 11 - 2
2015-10-31 Sparta'59 E2 - Tzum E1 8 - 5
2015-10-17 Oosterlittens E3G - DTD E1 7 - 7
2015-10-17 SSS'68 E1G - Frisia E11 10 - 2
2015-10-17 Tzum E1 - Jacob St. E2G 14 - 0
2015-10-17 Tzummarum E1 - SJO Warga WWS E2 0 - 1
2015-10-17 Zeerobben E5 - SJO CVO/Ouwe Syl E2 3 - 2
2015-10-10 Frisia E11 - SJO CVO/Ouwe Syl E2 1 - 9
2015-10-10 Jacob St. E2G - SSS'68 E1G 0 - 14
2015-10-10 SJO Warga WWS E2 - Zeerobben E5 3 - 3
2015-10-10 Sparta'59 E2 - Oosterlittens E3G 9 - 1
2015-10-10 Tzum E1 - Tzummarum E1 3 - 9
2015-10-03 Oosterlittens E3G - Jacob St. E2G 8 - 4
2015-10-03 SJO CVO/Ouwe Syl E2 - SJO Warga WWS E2 3 - 5
2015-10-03 SSS'68 E1G - Sparta'59 E2 3 - 10
2015-10-03 Tzummarum E1 - DTD E1 12 - 1
2015-10-03 Zeerobben E5 - Frisia E11 14 - 0
2015-09-26 DTD E1 - SJO CVO/Ouwe Syl E2 1 - 2
2015-09-26 Jacob St. E2G - Tzummarum E1 1 - 21
2015-09-26 SJO Warga WWS E2 - SSS'68 E1G 4 - 2
2015-09-26 Sparta'59 E2 - Frisia E11 12 - 1
2015-09-26 Tzum E1 - Zeerobben E5 2 - 4
2015-09-19 Frisia E11 - SJO Warga WWS E2 0 - 7
2015-09-19 Oosterlittens E3G - Tzum E1 2 - 7
2015-09-19 SJO CVO/Ouwe Syl E2 - Jacob St. E2G 21 - 1
2015-09-19 SSS'68 E1G - DTD E1 6 - 1
2015-09-19 Zeerobben E5 - Sparta'59 E2 3 - 8
2015-09-12 DTD E1 - Frisia E11 9 - 1
2015-09-12 Jacob St. E2G - SJO Warga WWS E2 2 - 21
2015-09-12 Oosterlittens E3G - Zeerobben E5 0 - 7
2015-09-12 Sparta'59 E2 - Tzummarum E1 7 - 4
2015-09-12 Tzum E1 - SSS'68 E1G 2 - 6

 

ME1 Stand

1e klasse 12

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.C. Stiens ME1 7 7 0 0 21 63 7
2 Leovardia ME1 7 5 0 2 15 34 22
3 SJO CVO/Ouwe Syl ME1 7 4 0 3 12 39 26
4 Annaparochie St. ME1 6 1 0 5 3 26 49
5 SJO Dronrijp/Foarut ME1 7 0 0 7 0 1 59
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

ME1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 Annaparochie St. ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 11 - 1
2015-12-12 S.C. Stiens ME1 - Blauw Wit '34 ME2 -
2015-12-05 Annaparochie St. ME1 - SJO CVO/Ouwe Syl ME1 4 - 8
2015-12-05 S.C. Stiens ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 8 - 0
2015-11-28 Leovardia ME1 - SJO CVO/Ouwe Syl ME1 4 - 0
2015-11-07 Leovardia ME1 - S.C. Stiens ME1 0 - 4
2015-11-07 SJO CVO/Ouwe Syl ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 8 - 0
2015-10-31 S.C. Stiens ME1 - Annaparochie St. ME1 12 - 1
2015-10-31 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - Leovardia ME1 0 - 3
2015-10-10 SJO CVO/Ouwe Syl ME1 - Annaparochie St. ME1 12 - 5
2015-10-10 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - S.C. Stiens ME1 0 - 15
2015-10-03 Leovardia ME1 - Annaparochie St. ME1 7 - 3
2015-10-03 SJO CVO/Ouwe Syl ME1 - S.C. Stiens ME1 3 - 6
2015-09-26 S.C. Stiens ME1 - Leovardia ME1 9 - 1
2015-09-26 SJO Dronrijp/Foarut ME1 - SJO CVO/Ouwe Syl ME1 0 - 2
2015-09-19 Annaparochie St. ME1 - S.C. Stiens ME1 2 - 9
2015-09-19 Leovardia ME1 - SJO Dronrijp/Foarut ME1 12 - 0
2015-09-12 SJO CVO/Ouwe Syl ME1 - Leovardia ME1 6 - 7

 

F1 Stand

4e klasse 33

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 fc Harlingen F3G 11 11 0 0 33 85 15
2 Tzummarum F1 11 9 0 2 27 52 14
3 Jacob St. F1G 11 9 0 2 27 54 29
4 AVV F1G 11 5 2 4 17 26 29
5 Zeerobben F5 11 5 0 6 15 35 37
6 Rijperkerk F1 11 4 2 5 14 42 41
7 Blauw Wit '34 F5 11 4 2 5 14 44 46
8 SJO Dronrijp/Foarut F4G 11 4 2 5 14 33 40
9 SJO CVO/Ouwe Syl F1 11 3 0 8 9 18 49
10 FVC F4 11 2 2 7 8 21 49
11 Blauw Wit '34 F6 11 2 1 8 7 15 53
12 Oosterlittens F2 11 1 3 7 6 22 45
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2015-12-12 AVV F1G - Zeerobben F5 1 - 2
2015-12-12 Oosterlittens F2 - FVC F4 3 - 6
2015-12-12 Rijperkerk F1 - Blauw Wit '34 F6 9 - 0
2015-12-05 AVV F1G - SJO CVO/Ouwe Syl F1 4 - 2
2015-12-05 fc Harlingen F3G - Blauw Wit '34 F5 7 - 1
2015-12-05 FVC F4 - Tzummarum F1 0 - 6
2015-12-05 SJO Dronrijp/Foarut F4G - Jacob St. F1G 2 - 4
2015-12-05 Zeerobben F5 - Oosterlittens F2 3 - 2
2015-11-28 Blauw Wit '34 F5 - Rijperkerk F1 3 - 3
2015-11-28 Blauw Wit '34 F6 - AVV F1G 1 - 1
2015-11-28 fc Harlingen F3G - SJO Dronrijp/Foarut F4G 9 - 3
2015-11-28 Jacob St. F1G - Tzummarum F1 3 - 1
2015-11-28 SJO CVO/Ouwe Syl F1 - Zeerobben F5 2 - 1
2015-11-21 Blauw Wit '34 F6 - FVC F4 0 - 2
2015-11-21 Rijperkerk F1 - AVV F1G 1 - 3
2015-11-14 FVC F4 - SJO CVO/Ouwe Syl F1 0 - 1
2015-11-14 Rijperkerk F1 - fc Harlingen F3G 0 - 10
2015-11-14 SJO Dronrijp/Foarut F4G - Blauw Wit '34 F6 6 - 3
2015-11-14 Tzummarum F1 - Oosterlittens F2 6 - 0
2015-11-14 Zeerobben F5 - Blauw Wit '34 F5 5 - 1
2015-11-07 Blauw Wit '34 F5 - AVV F1G 2 - 4
2015-11-07 fc Harlingen F3G - Zeerobben F5 5 - 3
2015-11-07 Jacob St. F1G - Oosterlittens F2 6 - 2
2015-11-07 Rijperkerk F1 - SJO Dronrijp/Foarut F4G 5 - 3
2015-11-07 SJO CVO/Ouwe Syl F1 - Tzummarum F1 1 - 5
2015-10-31 AVV F1G - fc Harlingen F3G 1 - 9
2015-10-31 FVC F4 - Blauw Wit '34 F5 1 - 5
2015-10-31 Jacob St. F1G - Blauw Wit '34 F6 7 - 1
2015-10-31 Oosterlittens F2 - SJO CVO/Ouwe Syl F1 2 - 3
2015-10-31 Tzummarum F1 - SJO Dronrijp/Foarut F4G 4 - 1
2015-10-31 Zeerobben F5 - Rijperkerk F1 4 - 2
2015-10-24 AVV F1G - Jacob St. F1G 1 - 2
2015-10-17 Blauw Wit '34 F5 - Tzummarum F1 1 - 9
2015-10-17 Blauw Wit '34 F6 - Oosterlittens F2 0 - 5
2015-10-17 fc Harlingen F3G - FVC F4 10 - 2
2015-10-17 SJO CVO/Ouwe Syl F1 - Jacob St. F1G 2 - 5
2015-10-17 SJO Dronrijp/Foarut F4G - Zeerobben F5 6 - 4
2015-10-10 FVC F4 - SJO Dronrijp/Foarut F4G 1 - 1
2015-10-10 Jacob St. F1G - Rijperkerk F1 8 - 4
2015-10-10 Oosterlittens F2 - Blauw Wit '34 F5 4 - 4
2015-10-10 SJO CVO/Ouwe Syl F1 - fc Harlingen F3G 0 - 11
2015-10-10 Tzummarum F1 - Blauw Wit '34 F6 5 - 0
2015-10-03 Blauw Wit '34 F5 - Jacob St. F1G 6 - 4
2015-10-03 Blauw Wit '34 F6 - SJO CVO/Ouwe Syl F1 4 - 0
2015-10-03 fc Harlingen F3G - Tzummarum F1 3 - 0
2015-10-03 Rijperkerk F1 - Oosterlittens F2 6 - 0
2015-10-03 SJO Dronrijp/Foarut F4G - AVV F1G 1 - 3
2015-10-03 Zeerobben F5 - FVC F4 6 - 3
2015-09-26 FVC F4 - Rijperkerk F1 4 - 4
2015-09-26 Jacob St. F1G - fc Harlingen F3G 3 - 7
2015-09-26 Oosterlittens F2 - AVV F1G 2 - 2
2015-09-26 SJO CVO/Ouwe Syl F1 - SJO Dronrijp/Foarut F4G 2 - 4
2015-09-26 Tzummarum F1 - Zeerobben F5 5 - 2
2015-09-25 Blauw Wit '34 F6 - Blauw Wit '34 F5 0 - 9
2015-09-19 AVV F1G - FVC F4 6 - 1
2015-09-19 Blauw Wit '34 F5 - SJO CVO/Ouwe Syl F1 8 - 4
2015-09-19 fc Harlingen F3G - Blauw Wit '34 F6 6 - 1
2015-09-19 Rijperkerk F1 - Tzummarum F1 3 - 5
2015-09-19 SJO Dronrijp/Foarut F4G - Oosterlittens F2 1 - 1
2015-09-19 Zeerobben F5 - Jacob St. F1G 2 - 5
2015-09-12 Blauw Wit '34 F5 - SJO Dronrijp/Foarut F4G 4 - 5
2015-09-12 Blauw Wit '34 F6 - Zeerobben F5 5 - 3
2015-09-12 Jacob St. F1G - FVC F4 7 - 1
2015-09-12 Oosterlittens F2 - fc Harlingen F3G 1 - 8
2015-09-12 SJO CVO/Ouwe Syl F1 - Rijperkerk F1 1 - 5
2015-09-12 Tzummarum F1 - AVV F1G 6 - 0