Standen 2018 nj

 

JO17-1d Stand

3e klasse 11 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 ST WTOC/Oostergo JO17-1 11 11 0 0 33 69 6
2 VCR JO17-1 10 7 2 1 23 42 7
3 Dokkum JO17-1 10 7 1 2 22 43 19
4 VIOD JO17-1G 9 7 0 2 21 49 12
5 V en V'68 JO17-1 11 6 0 5 18 27 18
6 Rottevalle JO17-1 10 5 0 5 15 27 20
7 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 8 4 0 4 12 24 28
8 ST Suameer/Eastermar JO17-1 11 4 0 7 12 22 30
9 Zwaagwesteinde JO17-2 10 2 1 7 7 19 56
10 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 10 2 0 8 6 15 58
11 Be Quick D JO17-4 9 1 0 8 3 9 44
12 SJO Broekster Walden JO17-3 9 1 0 8 3 5 53
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO17-1d Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Be Quick D JO17-4 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 3 - 2 2018-12-22
Dokkum JO17-1 VCR JO17-1 2 - 2 2018-12-15
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-3 2 - 0 2018-12-15
Zwaagwesteinde JO17-2 ST WTOC/Oostergo JO17-1 0 - 11 2018-12-15
Rottevalle JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-3 10 - 0 2018-12-08
V en V'68 JO17-1 ST WTOC/Oostergo JO17-1 0 - 4 2018-12-08
VIOD JO17-1G ST Suameer/Eastermar JO17-1 4 - 0 2018-12-08
Zwaagwesteinde JO17-2 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 3 - 5 2018-12-08
Be Quick D JO17-4 Dokkum JO17-1 1 - 10 2018-12-01
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 V en V'68 JO17-1 0 - 5 2018-12-01
ST Suameer/Eastermar JO17-1 Rottevalle JO17-1 1 - 0 2018-12-01
ST WTOC/Oostergo JO17-1 VCR JO17-1 2 - 1 2018-12-01
Rottevalle JO17-1 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 AFG 2018-11-24
SJO Broekster Walden JO17-3 Be Quick D JO17-4 1 - 0 2018-11-24
V en V'68 JO17-1 ST Suameer/Eastermar JO17-1 1 - 0 2018-11-24
VIOD JO17-1G ST WTOC/Oostergo JO17-1 2 - 5 2018-11-24
Zwaagwesteinde JO17-2 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 1 - 9 2018-11-24
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 VIOD JO17-1G 0 - 15 2018-11-17
ST Suameer/Eastermar JO17-1 Be Quick D JO17-4 3 - 2 2018-11-17
ST WTOC/Oostergo JO17-1 Dokkum JO17-1 8 - 0 2018-11-17
V en V'68 JO17-1 Zwaagwesteinde JO17-2 4 - 1 2018-11-17
VCR JO17-1 Rottevalle JO17-1 5 - 0 2018-11-17
VIOD JO17-1G SJO Broekster Walden JO17-3 11 - 1 2018-11-15
Dokkum JO17-1 V en V'68 JO17-1 2 - 0 2018-11-10
Rottevalle JO17-1 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 5 - 2 2018-11-10
SJO Broekster Walden JO17-3 ST Suameer/Eastermar JO17-1 0 - 5 2018-11-10
VIOD JO17-1G VCR JO17-1 1 - 4 2018-11-10
Dokkum JO17-1 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 5 - 2 2018-11-03
ST WTOC/Oostergo JO17-1 ST Suameer/Eastermar JO17-1 5 - 1 2018-11-03
V en V'68 JO17-1 Be Quick D JO17-4 4 - 0 2018-11-03
VCR JO17-1 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 6 - 1 2018-11-03
VIOD JO17-1G SJO Broekster Walden JO17-3 AFG 2018-11-03
Zwaagwesteinde JO17-2 Rottevalle JO17-1 2 - 3 2018-11-03
Be Quick D JO17-4 Zwaagwesteinde JO17-2 0 - 5 2018-10-27
Rottevalle JO17-1 VIOD JO17-1G 1 - 3 2018-10-27
SJO Broekster Walden JO17-3 V en V'68 JO17-1 2 - 4 2018-10-27
ST Buitenpost/GSVV JO17-3 ST WTOC/Oostergo JO17-1 0 - 6 2018-10-27
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 VCR JO17-1 0 - 10 2018-10-27
ST Suameer/Eastermar JO17-1 Dokkum JO17-1 0 - 4 2018-10-27
SJO Broekster Walden JO17-3 ST WTOC/Oostergo JO17-1 0 - 11 2018-10-20
Zwaagwesteinde JO17-2 VCR JO17-1 1 - 1 2018-10-20
Dokkum JO17-1 Rottevalle JO17-1 4 - 1 2018-10-13
ST Buitenpost/GSVV JO17-3 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 6 - 0 2018-10-13
ST WTOC/Oostergo JO17-1 Be Quick D JO17-4 11 - 2 2018-10-13
V en V'68 JO17-1 VIOD JO17-1G 0 - 3 2018-10-13
VCR JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-3 7 - 0 2018-10-13
Zwaagwesteinde JO17-2 ST Suameer/Eastermar JO17-1 5 - 4 2018-10-13
Be Quick D JO17-4 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 1 - 3 2018-10-06
Rottevalle JO17-1 V en V'68 JO17-1 2 - 1 2018-10-06
SJO Broekster Walden JO17-3 Dokkum JO17-1 1 - 3 2018-10-06
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 ST WTOC/Oostergo JO17-1 0 - 4 2018-10-06
ST Suameer/Eastermar JO17-1 VCR JO17-1 0 - 3 2018-10-06
VIOD JO17-1G Zwaagwesteinde JO17-2 7 - 0 2018-10-06
Dokkum JO17-1 Zwaagwesteinde JO17-2 12 - 1 2018-09-29
ST Buitenpost/GSVV JO17-3 ST Suameer/Eastermar JO17-1 2 - 1 2018-09-29
ST WTOC/Oostergo JO17-1 Rottevalle JO17-1 2 - 0 2018-09-29
VCR JO17-1 V en V'68 JO17-1 3 - 0 2018-09-29
Rottevalle JO17-1 Be Quick D JO17-4 5 - 0 2018-09-22
ST Suameer/Eastermar JO17-1 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 7 - 4 2018-09-22
V en V'68 JO17-1 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 8 - 1 2018-09-22
VIOD JO17-1G Dokkum JO17-1 3 - 1 2018-09-22

 

JO15-1 Stand

3e klasse 07 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 ST SDS/Nijland JO15-2 11 10 0 1 30 59 9
2 Minnertsga JO15-1 11 8 1 2 25 70 11
3 Zeerobben JO15-3 11 8 1 2 25 57 23
4 LAC Frisia 1883 JO15-4 11 7 3 1 24 46 19
5 S.C. Stiens JO15-2 11 7 2 2 23 37 17
6 Ouwe Syl JO15-1 10 5 2 3 17 37 29
7 Blauw Wit '34 JO15-4 11 3 2 6 11 23 36
8 ST Terschelling/AVV JO15-2 11 2 3 6 9 21 35
9 FVC JO15-3 11 3 0 8 9 21 49
10 fc Harlingen JO15-2 11 2 1 8 7 24 40
11 S.F. Deinum JO15-2G 11 1 1 9 4 11 96
12 SC Franeker JO15-3 10 1 0 9 3 11 53
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO15-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
LAC Frisia 1883 JO15-4 S.C. Stiens JO15-2 2 - 2 2019-01-19
S.C. Stiens JO15-2 ST Terschelling/AVV JO15-2 5 - 1 2018-12-15
SC Franeker JO15-3 S.F. Deinum JO15-2G 3 - 4 2018-12-15
Zeerobben JO15-3 Blauw Wit '34 JO15-4 12 - 2 2018-12-15
Zeerobben JO15-3 Ouwe Syl JO15-1 3 - 0 2018-12-12
fc Harlingen JO15-2 S.C. Stiens JO15-2 1 - 5 2018-12-08
FVC JO15-3 Zeerobben JO15-3 1 - 5 2018-12-08
LAC Frisia 1883 JO15-4 Blauw Wit '34 JO15-4 4 - 0 2018-12-08
S.F. Deinum JO15-2G ST Terschelling/AVV JO15-2 2 - 2 2018-12-08
ST SDS/Nijland JO15-2 Minnertsga JO15-1 4 - 2 2018-12-08
Zeerobben JO15-3 fc Harlingen JO15-2 4 - 1 2018-12-03
Blauw Wit '34 JO15-4 S.F. Deinum JO15-2G 11 - 0 2018-12-01
Minnertsga JO15-1 fc Harlingen JO15-2 5 - 1 2018-12-01
S.C. Stiens JO15-2 FVC JO15-3 4 - 0 2018-12-01
SC Franeker JO15-3 LAC Frisia 1883 JO15-4 1 - 2 2018-12-01
ST Terschelling/AVV JO15-2 ST SDS/Nijland JO15-2 1 - 2 2018-12-01
fc Harlingen JO15-2 ST SDS/Nijland JO15-2 0 - 1 2018-11-24
FVC JO15-3 ST Terschelling/AVV JO15-2 0 - 5 2018-11-24
Ouwe Syl JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4 2 - 2 2018-11-24
S.F. Deinum JO15-2G Zeerobben JO15-3 1 - 11 2018-11-24
SC Franeker JO15-3 Minnertsga JO15-1 0 - 9 2018-11-24
S.C. Stiens JO15-2 SC Franeker JO15-3 5 - 1 2018-11-17
S.F. Deinum JO15-2G LAC Frisia 1883 JO15-4 1 - 10 2018-11-17
ST SDS/Nijland JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 4 - 2 2018-11-17
ST Terschelling/AVV JO15-2 fc Harlingen JO15-2 2 - 2 2018-11-17
Zeerobben JO15-3 Minnertsga JO15-1 0 - 5 2018-11-17
Blauw Wit '34 JO15-4 FVC JO15-3 2 - 3 2018-11-16
fc Harlingen JO15-2 S.F. Deinum JO15-2G 7 - 1 2018-11-10
FVC JO15-3 ST SDS/Nijland JO15-2 0 - 5 2018-11-10
LAC Frisia 1883 JO15-4 ST Terschelling/AVV JO15-2 5 - 1 2018-11-10
Minnertsga JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4 7 - 0 2018-11-10
Ouwe Syl JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 1 - 1 2018-11-10
SC Franeker JO15-3 Zeerobben JO15-3 2 - 7 2018-11-10
fc Harlingen JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-4 1 - 2 2018-11-03
FVC JO15-3 SC Franeker JO15-3 0 - 1 2018-11-03
LAC Frisia 1883 JO15-4 Ouwe Syl JO15-1 1 - 2 2018-11-03
S.F. Deinum JO15-2G Minnertsga JO15-1 0 - 11 2018-11-03
ST SDS/Nijland JO15-2 S.C. Stiens JO15-2 4 - 1 2018-11-03
ST Terschelling/AVV JO15-2 Zeerobben JO15-3 1 - 6 2018-11-03
Blauw Wit '34 JO15-4 ST SDS/Nijland JO15-2 0 - 4 2018-10-27
Minnertsga JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-4 2 - 2 2018-10-27
Ouwe Syl JO15-1 FVC JO15-3 7 - 2 2018-10-27
fc Harlingen JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 2 - 5 2018-10-13
LAC Frisia 1883 JO15-4 Zeerobben JO15-3 4 - 4 2018-10-13
S.C. Stiens JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-4 2 - 0 2018-10-13
S.F. Deinum JO15-2G FVC JO15-3 1 - 6 2018-10-13
ST SDS/Nijland JO15-2 SC Franeker JO15-3 11 - 0 2018-10-13
ST Terschelling/AVV JO15-2 Minnertsga JO15-1 1 - 5 2018-10-13
Blauw Wit '34 JO15-4 ST Terschelling/AVV JO15-2 0 - 0 2018-10-06
FVC JO15-3 LAC Frisia 1883 JO15-4 3 - 6 2018-10-06
Minnertsga JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 1 - 2 2018-10-06
Ouwe Syl JO15-1 S.F. Deinum JO15-2G 9 - 0 2018-10-06
SC Franeker JO15-3 fc Harlingen JO15-2 2 - 7 2018-10-06
Zeerobben JO15-3 ST SDS/Nijland JO15-2 0 - 4 2018-10-06
Blauw Wit '34 JO15-4 SC Franeker JO15-3 4 - 1 2018-09-29
fc Harlingen JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-4 1 - 7 2018-09-29
Minnertsga JO15-1 FVC JO15-3 12 - 0 2018-09-29
S.C. Stiens JO15-2 Zeerobben JO15-3 2 - 5 2018-09-29
ST SDS/Nijland JO15-2 S.F. Deinum JO15-2G 18 - 0 2018-09-29
ST Terschelling/AVV JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 3 - 8 2018-09-29
FVC JO15-3 fc Harlingen JO15-2 6 - 1 2018-09-22
LAC Frisia 1883 JO15-4 ST SDS/Nijland JO15-2 3 - 2 2018-09-22
Ouwe Syl JO15-1 Minnertsga JO15-1 1 - 11 2018-09-22
S.F. Deinum JO15-2G S.C. Stiens JO15-2 1 - 8 2018-09-22
SC Franeker JO15-3 ST Terschelling/AVV JO15-2 0 - 4 2018-09-22

 

JO13-1 Stand

3e klasse 11 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Wykels Hallum JO13-1 11 11 0 0 33 67 12
2 Drogeham JO13-1 11 7 2 2 23 43 10
3 Minnertsga JO13-1 11 6 2 3 20 37 22
4 V en V'68 JO13-1 11 6 1 4 19 18 21
5 Suameer JO13-1G 9 5 2 2 17 28 14
6 Ouwe Syl JO13-1 9 5 1 3 16 35 19
7 Noordbergum JO13-1 11 4 4 3 16 36 18
8 ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G 11 4 2 5 14 24 29
9 SC Kootstertille JO13-1G 11 3 1 7 10 20 35
10 Beetgum JO13-1G 11 2 1 8 7 23 57
11 St. Jacob JO13-1 11 1 2 8 5 12 64
12 Eastermar JO13-1G 9 0 0 9 0 6 48
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Noordbergum JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 4 - 0 2019-01-19
SC Kootstertille JO13-1G Suameer JO13-1G 1 - 5 2018-12-15
St. Jacob JO13-1 Drogeham JO13-1 0 - 13 2018-12-15
V en V'68 JO13-1 Suameer JO13-1G 0 - 2 2018-12-11
Drogeham JO13-1 V en V'68 JO13-1 1 - 3 2018-12-08
Minnertsga JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 4 - 0 2018-12-08
Noordbergum JO13-1 SC Kootstertille JO13-1G 7 - 0 2018-12-08
ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G Beetgum JO13-1G 2 - 3 2018-12-08
St. Jacob JO13-1 Wykels Hallum JO13-1 1 - 16 2018-12-08
Beetgum JO13-1G St. Jacob JO13-1 1 - 1 2018-12-01
Eastermar JO13-1G Noordbergum JO13-1 1 - 9 2018-12-01
Ouwe Syl JO13-1 Drogeham JO13-1 2 - 3 2018-12-01
SC Kootstertille JO13-1G ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G 0 - 2 2018-12-01
Wykels Hallum JO13-1 Minnertsga JO13-1 4 - 0 2018-12-01
Beetgum JO13-1G V en V'68 JO13-1 0 - 2 2018-11-24
Minnertsga JO13-1 SC Kootstertille JO13-1G 4 - 1 2018-11-24
ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G Wykels Hallum JO13-1 0 - 4 2018-11-24
St. Jacob JO13-1 Eastermar JO13-1G 3 - 1 2018-11-24
Suameer JO13-1G Drogeham JO13-1 0 - 0 2018-11-24
Drogeham JO13-1 ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G 5 - 0 2018-11-17
Eastermar JO13-1G Beetgum JO13-1G 2 - 7 2018-11-17
Minnertsga JO13-1 St. Jacob JO13-1 5 - 1 2018-11-17
SC Kootstertille JO13-1G V en V'68 JO13-1 1 - 2 2018-11-17
Wykels Hallum JO13-1 Noordbergum JO13-1 2 - 1 2018-11-17
V en V'68 JO13-1 St. Jacob JO13-1 1 - 1 2018-11-15
Beetgum JO13-1G SC Kootstertille JO13-1G 4 - 5 2018-11-10
Noordbergum JO13-1 Drogeham JO13-1 1 - 3 2018-11-10
ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G Eastermar JO13-1G 5 - 0 2018-11-10
St. Jacob JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 2 - 6 2018-11-10
Suameer JO13-1G Minnertsga JO13-1 4 - 3 2018-11-10
V en V'68 JO13-1 Wykels Hallum JO13-1 1 - 5 2018-11-10
Drogeham JO13-1 Eastermar JO13-1G 5 - 1 2018-11-03
Minnertsga JO13-1 V en V'68 JO13-1 5 - 1 2018-11-03
Noordbergum JO13-1 Beetgum JO13-1G 5 - 3 2018-11-03
Ouwe Syl JO13-1 SC Kootstertille JO13-1G 3 - 1 2018-11-03
St. Jacob JO13-1 ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G 2 - 5 2018-11-03
Suameer JO13-1G Wykels Hallum JO13-1 2 - 4 2018-11-03
Beetgum JO13-1G Minnertsga JO13-1 1 - 5 2018-10-27
ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G Noordbergum JO13-1 2 - 2 2018-10-27
Wykels Hallum JO13-1 Drogeham JO13-1 3 - 1 2018-10-27
Ouwe Syl JO13-1 ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G 7 - 1 2018-10-20
Drogeham JO13-1 Beetgum JO13-1G 6 - 0 2018-10-13
Eastermar JO13-1G Wykels Hallum JO13-1 0 - 5 2018-10-13
Minnertsga JO13-1 Noordbergum JO13-1 2 - 2 2018-10-13
Ouwe Syl JO13-1 V en V'68 JO13-1 5 - 1 2018-10-13
St. Jacob JO13-1 SC Kootstertille JO13-1G 0 - 3 2018-10-13
Suameer JO13-1G ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G 1 - 4 2018-10-13
Beetgum JO13-1G Suameer JO13-1G 1 - 8 2018-10-06
Noordbergum JO13-1 St. Jacob JO13-1 8 - 1 2018-10-06
SC Kootstertille JO13-1G Drogeham JO13-1 0 - 0 2018-10-06
ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G Minnertsga JO13-1 2 - 2 2018-10-06
V en V'68 JO13-1 Eastermar JO13-1G 1 - 0 2018-10-06
Wykels Hallum JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 6 - 2 2018-10-06
Drogeham JO13-1 Minnertsga JO13-1 6 - 0 2018-09-29
Eastermar JO13-1G SC Kootstertille JO13-1G 1 - 6 2018-09-29
Suameer JO13-1G St. Jacob JO13-1 5 - 0 2018-09-29
V en V'68 JO13-1 Noordbergum JO13-1 3 - 0 2018-09-29
Wykels Hallum JO13-1 Beetgum JO13-1G 11 - 2 2018-09-29
Beetgum JO13-1G Ouwe Syl JO13-1 1 - 10 2018-09-22
Minnertsga JO13-1 Eastermar JO13-1G 7 - 0 2018-09-22
Noordbergum JO13-1 Suameer JO13-1G 1 - 1 2018-09-22
SC Kootstertille JO13-1G Wykels Hallum JO13-1 2 - 7 2018-09-22
ST Twijzel SC/Jistrum JO13-1G V en V'68 JO13-1 1 - 3 2018-09-22

 

MO13-1 Stand

2e klasse 06 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Tzummarum MO13-1 10 9 0 1 27 79 8
2 Ouwe Syl MO13-1 9 7 1 1 22 44 11
3 Blauw Wit '34 MO13-1 10 6 1 3 19 61 27
4 Zeerobben MO13-1 9 3 0 6 9 35 67
5 St.Annaparochie MO13-1 10 3 0 7 9 20 38
6 Leovardia MO13-2 10 0 0 10 0 4 92
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Leovardia MO13-2 Blauw Wit '34 MO13-1 1 - 7 2018-12-15
Ouwe Syl MO13-1 Zeerobben MO13-1 AFG 2018-12-15
Zeerobben MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 7 - 3 2018-12-08
Blauw Wit '34 MO13-1 Leovardia MO13-2 12 - 0 2018-12-01
Ouwe Syl MO13-1 Tzummarum MO13-1 1 - 2 2018-12-01
St.Annaparochie MO13-1 Zeerobben MO13-1 5 - 2 2018-12-01
Leovardia MO13-2 St.Annaparochie MO13-1 0 - 3 2018-11-24
Tzummarum MO13-1 Blauw Wit '34 MO13-1 6 - 2 2018-11-24
Zeerobben MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 2 - 10 2018-11-24
Ouwe Syl MO13-1 Leovardia MO13-2 10 - 0 2018-11-17
St.Annaparochie MO13-1 Blauw Wit '34 MO13-1 1 - 3 2018-11-17
Tzummarum MO13-1 Zeerobben MO13-1 9 - 1 2018-11-17
Blauw Wit '34 MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 1 - 1 2018-11-10
Leovardia MO13-2 Zeerobben MO13-1 3 - 8 2018-11-10
St.Annaparochie MO13-1 Tzummarum MO13-1 0 - 8 2018-11-10
Ouwe Syl MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 6 - 0 2018-11-03
Tzummarum MO13-1 Leovardia MO13-2 19 - 0 2018-11-03
Zeerobben MO13-1 Blauw Wit '34 MO13-1 3 - 8 2018-11-03
Tzummarum MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 1 - 2 2018-10-27
Blauw Wit '34 MO13-1 Tzummarum MO13-1 1 - 8 2018-10-13
St.Annaparochie MO13-1 Leovardia MO13-2 5 - 0 2018-10-13
Blauw Wit '34 MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 4 - 1 2018-10-06
Leovardia MO13-2 Ouwe Syl MO13-1 0 - 4 2018-10-06
Zeerobben MO13-1 Tzummarum MO13-1 1 - 9 2018-10-06
Ouwe Syl MO13-1 Blauw Wit '34 MO13-1 6 - 3 2018-09-29
Tzummarum MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 4 - 0 2018-09-29
Zeerobben MO13-1 Leovardia MO13-2 11 - 0 2018-09-29
Blauw Wit '34 MO13-1 Zeerobben MO13-1 20 - 0 2018-09-22
Leovardia MO13-2 Tzummarum MO13-1 0 - 13 2018-09-22
St.Annaparochie MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 2 - 4 2018-09-22

 

JO11-1 Stand

3e klasse 11 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 AVC JO11-1 11 9 2 0 29 61 19
2 Harlingen JO11-2G 11 9 0 2 27 55 15
3 Minnertsga JO11-1G 11 7 1 3 22 46 31
4 CVO JO11-1 10 6 2 2 20 40 19
5 GAVC JO11-1G 10 5 2 3 17 50 26
6 Ouwe Syl JO11-1 11 5 0 6 15 60 45
7 St.Annaparochie JO11-2 11 5 0 6 15 49 38
8 Beetgum JO11-1 11 4 3 4 15 36 31
9 Wykels Hallum JO11-2 11 3 2 6 11 20 60
10 DTD JO11-1 11 3 0 8 9 38 60
11 St. Jacob JO11-1 11 2 1 8 7 23 90
12 SJO DFC JO11-2 11 0 1 10 1 16 60
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
CVO JO11-1 St.Annaparochie JO11-2 2 - 0 2018-12-15
Minnertsga JO11-1G Ouwe Syl JO11-1 10 - 4 2018-12-15
Wykels Hallum JO11-2 GAVC JO11-1G 0 - 3 2018-12-15
Beetgum JO11-1 Harlingen JO11-2G 1 - 4 2018-12-08
DTD JO11-1 SJO DFC JO11-2 4 - 1 2018-12-08
St. Jacob JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 2 - 9 2018-12-08
St.Annaparochie JO11-2 Minnertsga JO11-1G 1 - 2 2018-12-08
Wykels Hallum JO11-2 AVC JO11-1 2 - 7 2018-12-08
AVC JO11-1 St. Jacob JO11-1 6 - 1 2018-12-01
Harlingen JO11-2G Wykels Hallum JO11-2 10 - 0 2018-12-01
Minnertsga JO11-1G DTD JO11-1 4 - 3 2018-12-01
Ouwe Syl JO11-1 GAVC JO11-1G 3 - 2 2018-12-01
SJO DFC JO11-2 Beetgum JO11-1 2 - 2 2018-12-01
Beetgum JO11-1 AVC JO11-1 0 - 1 2018-11-24
DTD JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 0 - 9 2018-11-24
Harlingen JO11-2G CVO JO11-1 5 - 2 2018-11-24
St. Jacob JO11-1 SJO DFC JO11-2 2 - 0 2018-11-24
St.Annaparochie JO11-2 GAVC JO11-1G 2 - 4 2018-11-24
Wykels Hallum JO11-2 Minnertsga JO11-1G 2 - 6 2018-11-24
AVC JO11-1 DTD JO11-1 14 - 3 2018-11-17
GAVC JO11-1G Beetgum JO11-1 1 - 1 2018-11-17
Minnertsga JO11-1G Harlingen JO11-2G 0 - 4 2018-11-17
Ouwe Syl JO11-1 St.Annaparochie JO11-2 5 - 6 2018-11-17
SJO DFC JO11-2 CVO JO11-1 1 - 2 2018-11-17
St. Jacob JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 4 - 4 2018-11-17
Beetgum JO11-1 Minnertsga JO11-1G 0 - 5 2018-11-10
CVO JO11-1 AVC JO11-1 3 - 3 2018-11-10
DTD JO11-1 GAVC JO11-1G 6 - 1 2018-11-10
Harlingen JO11-2G SJO DFC JO11-2 7 - 0 2018-11-10
St.Annaparochie JO11-2 St. Jacob JO11-1 15 - 3 2018-11-10
Wykels Hallum JO11-2 Ouwe Syl JO11-1 0 - 11 2018-11-10
DTD JO11-1 Harlingen JO11-2G 2 - 4 2018-11-03
GAVC JO11-1G Minnertsga JO11-1G 4 - 5 2018-11-03
Ouwe Syl JO11-1 SJO DFC JO11-2 10 - 1 2018-11-03
St. Jacob JO11-1 CVO JO11-1 1 - 4 2018-11-03
St.Annaparochie JO11-2 AVC JO11-1 2 - 4 2018-11-03
Wykels Hallum JO11-2 Beetgum JO11-1 2 - 2 2018-11-03
Beetgum JO11-1 DTD JO11-1 7 - 6 2018-10-29
AVC JO11-1 GAVC JO11-1G 3 - 3 2018-10-27
CVO JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 11 - 1 2018-10-27
Harlingen JO11-2G St. Jacob JO11-1 5 - 2 2018-10-27
SJO DFC JO11-2 St.Annaparochie JO11-2 5 - 12 2018-10-27
GAVC JO11-1G St. Jacob JO11-1 23 - 0 2018-10-20
GAVC JO11-1G Harlingen JO11-2G 4 - 3 2018-10-13
Minnertsga JO11-1G AVC JO11-1 2 - 3 2018-10-13
Ouwe Syl JO11-1 CVO JO11-1 1 - 2 2018-10-13
St. Jacob JO11-1 DTD JO11-1 2 - 9 2018-10-13
St.Annaparochie JO11-2 Beetgum JO11-1 1 - 0 2018-10-13
Wykels Hallum JO11-2 SJO DFC JO11-2 2 - 1 2018-10-13
AVC JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 9 - 1 2018-10-06
Beetgum JO11-1 St. Jacob JO11-1 13 - 1 2018-10-06
CVO JO11-1 Minnertsga JO11-1G 4 - 4 2018-10-06
DTD JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 2 - 3 2018-10-06
Harlingen JO11-2G St.Annaparochie JO11-2 6 - 0 2018-10-06
SJO DFC JO11-2 GAVC JO11-1G 3 - 5 2018-10-06
AVC JO11-1 Harlingen JO11-2G 3 - 1 2018-09-29
CVO JO11-1 DTD JO11-1 8 - 0 2018-09-29
Minnertsga JO11-1G SJO DFC JO11-2 6 - 1 2018-09-29
Ouwe Syl JO11-1 Beetgum JO11-1 6 - 7 2018-09-29
S.C. Stiens JO11-2 St. Jacob JO11-1 18 - 0 2018-09-29
St.Annaparochie JO11-2 Wykels Hallum JO11-2 3 - 4 2018-09-29
Beetgum JO11-1 CVO JO11-1 3 - 2 2018-09-22
DTD JO11-1 St.Annaparochie JO11-2 3 - 7 2018-09-22
Harlingen JO11-2G Ouwe Syl JO11-1 6 - 1 2018-09-22
SJO DFC JO11-2 AVC JO11-1 1 - 8 2018-09-22
St. Jacob JO11-1 Minnertsga JO11-1G 5 - 2 2018-09-22
Wykels Hallum JO11-2 S.C. Stiens JO11-2 0 - 16 2018-09-22