Standen 2018 vj

 

JO17-1d Stand

3e klasse 12 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 11 10 1 0 31 45 15
2 Geel Wit JO17-1 11 10 0 1 30 57 11
3 Wykels Hallum JO17-1 11 7 1 3 22 43 12
4 ST Holwerd/Blija JO17-1 11 7 0 4 21 26 19
5 SJO Broekster Walden JO17-2 10 5 1 4 16 19 21
6 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 11 4 2 5 14 24 27
7 VCR JO17-1 10 3 3 4 12 22 19
8 Be Quick D JO17-3 11 3 2 6 11 28 36
9 Hardegarijp JO17-2 11 3 1 7 10 19 50
10 S.C. Stiens JO17-3 11 3 0 8 9 16 25
11 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 10 2 2 6 8 14 34
12 St.Annaparochie JO17-3 10 0 1 9 1 8 52
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO17-1d Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Be Quick D JO17-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 1 - 1 2018-06-04
SJO Broekster Walden JO17-2 ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 1 - 5 2018-06-02
VCR JO17-1 St.Annaparochie JO17-3 AFG 2018-06-02
St.Annaparochie JO17-3 Be Quick D JO17-3 1 - 10 2018-05-30
Hardegarijp JO17-2 S.C. Stiens JO17-3 3 - 0 2018-05-26
SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 2 - 2 2018-05-26
SJO Broekster Walden JO17-2 Geel Wit JO17-1 1 - 3 2018-05-26
ST Holwerd/Blija JO17-1 VCR JO17-1 1 - 0 2018-05-26
St.Annaparochie JO17-3 Wykels Hallum JO17-1 0 - 5 2018-05-26
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d VCR JO17-1 1 - 5 2018-05-23
Geel Wit JO17-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 4 - 1 2018-05-19
S.C. Stiens JO17-3 St.Annaparochie JO17-3 3 - 1 2018-05-19
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d ST Holwerd/Blija JO17-1 2 - 3 2018-05-19
ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 Be Quick D JO17-3 6 - 0 2018-05-19
VCR JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-2 2 - 2 2018-05-19
Wykels Hallum JO17-1 Hardegarijp JO17-2 5 - 1 2018-05-19
Hardegarijp JO17-2 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 2 - 2 2018-05-16
Be Quick D JO17-3 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 3 - 5 2018-05-12
S.C. Stiens JO17-3 VCR JO17-1 4 - 1 2018-05-12
ST Holwerd/Blija JO17-1 Wykels Hallum JO17-1 0 - 6 2018-05-12
ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 Geel Wit JO17-1 4 - 3 2018-05-12
St.Annaparochie JO17-3 Hardegarijp JO17-2 3 - 7 2018-05-12
Wykels Hallum JO17-1 Geel Wit JO17-1 2 - 3 2018-05-05
ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 ST Holwerd/Blija JO17-1 3 - 2 2018-05-03
Geel Wit JO17-1 S.C. Stiens JO17-3 2 - 1 2018-04-28
Hardegarijp JO17-2 ST Holwerd/Blija JO17-1 1 - 6 2018-04-28
SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 5 - 0 2018-04-28
Wykels Hallum JO17-1 VCR JO17-1 1 - 1 2018-04-28
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d S.C. Stiens JO17-3 1 - 0 2018-04-26
Geel Wit JO17-1 St.Annaparochie JO17-3 10 - 0 2018-04-21
Hardegarijp JO17-2 SJO Broekster Walden JO17-2 1 - 0 2018-04-21
Hardegarijp JO17-2 SJO Broekster Walden JO17-2 GST 2018-04-21
SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 ST Holwerd/Blija JO17-1 0 - 4 2018-04-21
VCR JO17-1 ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 2 - 5 2018-04-21
Wykels Hallum JO17-1 Be Quick D JO17-3 5 - 0 2018-04-21
Be Quick D JO17-3 S.C. Stiens JO17-3 3 - 1 2018-04-14
SJO Broekster Walden JO17-2 St.Annaparochie JO17-3 4 - 2 2018-04-14
ST Holwerd/Blija JO17-1 Geel Wit JO17-1 0 - 4 2018-04-14
ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 Wykels Hallum JO17-1 2 - 1 2018-04-14
ST Holwerd/Blija JO17-1 SJO Broekster Walden JO17-2 0 - 1 2018-04-12
ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 7 - 2 2018-04-12
Geel Wit JO17-1 Be Quick D JO17-3 8 - 0 2018-04-07
S.C. Stiens JO17-3 ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 1 - 2 2018-04-07
SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 SJO Broekster Walden JO17-2 0 - 1 2018-04-07
St.Annaparochie JO17-3 ST Holwerd/Blija JO17-1 1 - 4 2018-04-07
VCR JO17-1 Hardegarijp JO17-2 6 - 0 2018-04-07
Wykels Hallum JO17-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 7 - 0 2018-04-07
Be Quick D JO17-3 SJO Broekster Walden JO17-2 2 - 4 2018-03-31
S.C. Stiens JO17-3 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 2 - 4 2018-03-31
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d Hardegarijp JO17-2 6 - 1 2018-03-31
Be Quick D JO17-3 VCR JO17-1 2 - 2 2018-03-24
Hardegarijp JO17-2 Geel Wit JO17-1 1 - 12 2018-03-24
SJO Broekster Walden JO17-2 Wykels Hallum JO17-1 2 - 4 2018-03-24
ST Holwerd/Blija JO17-1 S.C. Stiens JO17-3 4 - 0 2018-03-24
St.Annaparochie JO17-3 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 0 - 4 2018-03-24
Geel Wit JO17-1 VCR JO17-1 3 - 0 2018-03-10
Hardegarijp JO17-2 ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 1 - 4 2018-03-10
SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 Wykels Hallum JO17-1 1 - 6 2018-03-10
SJO Broekster Walden JO17-2 S.C. Stiens JO17-3 3 - 2 2018-03-10
ST Holwerd/Blija JO17-1 Be Quick D JO17-3 2 - 1 2018-03-10
St.Annaparochie JO17-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 0 - 0 2018-03-10
Be Quick D JO17-3 Hardegarijp JO17-2 6 - 1 2018-02-17
S.C. Stiens JO17-3 Wykels Hallum JO17-1 2 - 1 2018-02-17
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d Geel Wit JO17-1 1 - 5 2018-02-17
ST Rijperkerk/Suawoude JO17-1 St.Annaparochie JO17-3 5 - 0 2018-02-17
VCR JO17-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO17-3 3 - 0 2018-02-17

 

JO15-1 Stand

3e klasse 07 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ternaard JO15-1 10 9 1 0 28 63 14
2 S.C. Stiens JO15-2 10 8 1 1 25 38 13
3 Wardy JO15-1 10 5 4 1 19 30 12
4 Nicator JO15-1 10 5 2 3 17 39 23
5 ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 10 5 1 4 16 31 26
6 SC Veenwouden JO15-1 10 4 1 5 13 32 30
7 Marrum JO15-1 10 4 1 5 13 27 27
8 Noordbergum JO15-1G 10 3 0 7 9 12 43
9 Ropta Boys JO15-2 10 2 2 6 8 17 35
10 Be Quick D JO15-4 10 2 1 7 7 22 42
11 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 10 1 0 9 3 15 61
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO15-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Be Quick D JO15-4 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 7 - 5 2018-06-02
SC Veenwouden JO15-1 Ternaard JO15-1 0 - 5 2018-06-02
ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 Marrum JO15-1 3 - 2 2018-06-02
Nicator JO15-1 Ropta Boys JO15-2 4 - 0 2018-05-26
S.C. Stiens JO15-2 Be Quick D JO15-4 7 - 2 2018-05-26
SC Veenwouden JO15-1 Noordbergum JO15-1G 5 - 1 2018-05-26
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 Wardy JO15-1 2 - 11 2018-05-26
Be Quick D JO15-4 SC Veenwouden JO15-1 3 - 7 2018-05-19
Marrum JO15-1 Nicator JO15-1 2 - 2 2018-05-19
Noordbergum JO15-1G SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 4 - 2 2018-05-19
Ropta Boys JO15-2 ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 0 - 7 2018-05-19
Wardy JO15-1 Ternaard JO15-1 1 - 4 2018-05-19
Noordbergum JO15-1G Nicator JO15-1 1 - 11 2018-05-17
Ropta Boys JO15-2 Marrum JO15-1 1 - 5 2018-05-17
Ropta Boys JO15-2 Wardy JO15-1 2 - 2 2018-05-12
SC Veenwouden JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 2 - 4 2018-05-12
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 Marrum JO15-1 2 - 0 2018-05-12
ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 Nicator JO15-1 0 - 7 2018-05-12
Ternaard JO15-1 Noordbergum JO15-1G 12 - 0 2018-05-12
SC Veenwouden JO15-1 Nicator JO15-1 2 - 5 2018-05-05
Wardy JO15-1 ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 1 - 1 2018-05-05
Marrum JO15-1 Wardy JO15-1 0 - 3 2018-04-28
S.C. Stiens JO15-2 Noordbergum JO15-1G 3 - 0 2018-04-28
ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 SC Veenwouden JO15-1 4 - 3 2018-04-28
Ternaard JO15-1 Be Quick D JO15-4 6 - 0 2018-04-28
Marrum JO15-1 SC Veenwouden JO15-1 5 - 1 2018-04-21
Nicator JO15-1 Ternaard JO15-1 6 - 6 2018-04-21
Noordbergum JO15-1G Ropta Boys JO15-2 1 - 4 2018-04-21
S.C. Stiens JO15-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 6 - 2 2018-04-21
Wardy JO15-1 Be Quick D JO15-4 4 - 0 2018-04-21
SC Veenwouden JO15-1 Ropta Boys JO15-2 3 - 2 2018-04-19
Be Quick D JO15-4 Marrum JO15-1 2 - 6 2018-04-14
Nicator JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 1 - 3 2018-04-14
Noordbergum JO15-1G Wardy JO15-1 0 - 2 2018-04-14
Ternaard JO15-1 ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 6 - 3 2018-04-14
Marrum JO15-1 Noordbergum JO15-1G 4 - 2 2018-04-07
Ropta Boys JO15-2 Be Quick D JO15-4 2 - 2 2018-04-07
S.C. Stiens JO15-2 Ternaard JO15-1 1 - 3 2018-04-07
ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 9 - 0 2018-04-07
Wardy JO15-1 Nicator JO15-1 4 - 1 2018-04-07
Be Quick D JO15-4 ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 2 - 3 2018-03-31
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 SC Veenwouden JO15-1 0 - 8 2018-03-31
Be Quick D JO15-4 Noordbergum JO15-1G 0 - 2 2018-03-24
SC Veenwouden JO15-1 Wardy JO15-1 1 - 1 2018-03-24
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 Ropta Boys JO15-2 1 - 5 2018-03-24
ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 1 - 4 2018-03-24
Ternaard JO15-1 Marrum JO15-1 4 - 2 2018-03-24
Ropta Boys JO15-2 S.C. Stiens JO15-2 0 - 2 2018-03-15
Ternaard JO15-1 Ropta Boys JO15-2 8 - 1 2018-03-13
Nicator JO15-1 Be Quick D JO15-4 0 - 4 2018-03-10
S.C. Stiens JO15-2 Marrum JO15-1 7 - 1 2018-03-10
ST Rijperkerk/Suawoude JO15-1 Noordbergum JO15-1G 0 - 1 2018-03-10
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 Ternaard JO15-1 0 - 9 2018-02-17
Wardy JO15-1 S.C. Stiens JO15-2 1 - 1 2018-02-17
Nicator JO15-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 2 - 1 2018-02-10

 

JO15-2 Stand

4e klasse 12 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Geel Wit JO15-2 8 7 0 1 21 55 11
2 SC Berlikum JO15-2 8 5 2 1 17 44 30
3 LAC Frisia 1883 JO15-7 8 5 1 2 16 41 19
4 Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 8 5 0 3 15 39 31
5 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 8 3 1 4 10 31 33
6 S.F. Deinum JO15-2G 8 2 3 3 9 27 33
7 Wykels Hallum JO15-2 8 2 1 5 7 29 33
8 SJO DFC JO15-3 8 1 1 6 4 16 54
9 SC Franeker JO15-5 8 1 1 6 4 15 53
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO15-2 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 Wykels Hallum JO15-2 2 - 6 2018-06-06
SC Franeker JO15-5 Geel Wit JO15-2 2 - 6 2018-06-02
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 Geel Wit JO15-2 2 - 5 2018-05-26
SJO DFC JO15-3 S.F. Deinum JO15-2G 3 - 3 2018-05-26
Wykels Hallum JO15-2 SC Franeker JO15-5 2 - 2 2018-05-26
SC Berlikum JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-7 3 - 3 2018-05-22
Geel Wit JO15-2 SJO DFC JO15-3 11 - 0 2018-05-21
LAC Frisia 1883 JO15-7 Wykels Hallum JO15-2 6 - 2 2018-05-19
Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 11 - 5 2018-05-19
LAC Frisia 1883 JO15-7 Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 1 - 5 2018-05-12
S.F. Deinum JO15-2G Geel Wit JO15-2 0 - 10 2018-05-12
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 SC Berlikum JO15-2 3 - 4 2018-05-12
Geel Wit JO15-2 Wykels Hallum JO15-2 5 - 0 2018-04-21
Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 S.F. Deinum JO15-2G 4 - 2 2018-04-20
SJO DFC JO15-3 SC Berlikum JO15-2 0 - 13 2018-04-20
Geel Wit JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-7 6 - 2 2018-04-14
S.F. Deinum JO15-2G SC Franeker JO15-5 9 - 2 2018-04-14
SC Berlikum JO15-2 Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 4 - 3 2018-04-14
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 Wykels Hallum JO15-2 5 - 2 2018-04-14
SC Franeker JO15-5 SC Berlikum JO15-2 3 - 7 2018-04-10
LAC Frisia 1883 JO15-7 S.F. Deinum JO15-2G 4 - 1 2018-04-07
SJO DFC JO15-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 3 - 5 2018-04-07
SC Franeker JO15-5 Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 1 - 8 2018-03-31
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 S.F. Deinum JO15-2G 5 - 5 2018-03-31
S.F. Deinum JO15-2G SC Berlikum JO15-2 4 - 4 2018-03-27
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 SC Franeker JO15-5 5 - 1 2018-03-24
Wykels Hallum JO15-2 SJO DFC JO15-3 4 - 5 2018-03-24
LAC Frisia 1883 JO15-7 SJO DFC JO15-3 9 - 1 2018-03-17
Geel Wit JO15-2 Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 10 - 1 2018-03-10
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-7 1 - 2 2018-03-10
SJO DFC JO15-3 SC Franeker JO15-5 2 - 4 2018-03-10
Wykels Hallum JO15-2 SC Berlikum JO15-2 12 - 5 2018-03-10
LAC Frisia 1883 JO15-7 SC Franeker JO15-5 14 - 0 2018-02-17
Leeuwarder Zwaluwen JO15-3 SJO DFC JO15-3 5 - 2 2018-02-17
S.F. Deinum JO15-2G Wykels Hallum JO15-2 3 - 1 2018-02-17
SC Berlikum JO15-2 Geel Wit JO15-2 4 - 2 2018-02-17

 

MO13-1 Stand

1e klasse 05 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SDS MO13-1 10 7 2 1 23 40 19
2 St.Annaparochie MO13-1 10 7 0 3 21 30 20
3 Tzummarum MO13-1 10 5 2 3 17 27 22
4 SJO DFC MO13-1 10 3 3 4 12 19 28
5 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 10 2 2 6 8 23 19
6 Zeerobben MO13-1 10 1 1 8 4 13 44
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
SDS MO13-1 SJO DFC MO13-1 5 - 1 2018-06-09
St.Annaparochie MO13-1 SDS MO13-1 3 - 2 2018-06-02
Tzummarum MO13-1 SDS MO13-1 1 - 5 2018-05-30
SJO DFC MO13-1 Zeerobben MO13-1 1 - 1 2018-05-26
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 Zeerobben MO13-1 5 - 0 2018-05-19
Tzummarum MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 1 - 3 2018-05-19
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 SJO DFC MO13-1 1 - 2 2018-05-16
Zeerobben MO13-1 Tzummarum MO13-1 1 - 4 2018-05-14
SJO DFC MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 0 - 9 2018-05-12
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 0 - 1 2018-04-28
SDS MO13-1 Zeerobben MO13-1 5 - 1 2018-04-21
SJO DFC MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 2 - 5 2018-04-21
Tzummarum MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 2 - 2 2018-04-21
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 SDS MO13-1 3 - 3 2018-04-14
Tzummarum MO13-1 SJO DFC MO13-1 2 - 1 2018-04-14
Zeerobben MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 2 - 7 2018-04-14
SDS MO13-1 Tzummarum MO13-1 7 - 4 2018-04-07
St.Annaparochie MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 3 - 2 2018-04-07
SDS MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 3 - 1 2018-03-31
SJO DFC MO13-1 SDS MO13-1 2 - 2 2018-03-24
St.Annaparochie MO13-1 Tzummarum MO13-1 2 - 3 2018-03-24
Zeerobben MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 2 - 1 2018-03-24
Tzummarum MO13-1 Zeerobben MO13-1 6 - 0 2018-03-17
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 Tzummarum MO13-1 0 - 3 2018-03-10
St.Annaparochie MO13-1 SJO DFC MO13-1 1 - 3 2018-03-10
Zeerobben MO13-1 SDS MO13-1 3 - 5 2018-03-10
SDS MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 3 - 0 2018-02-17
SJO DFC MO13-1 Tzummarum MO13-1 1 - 1 2018-02-17
St.Annaparochie MO13-1 Zeerobben MO13-1 4 - 2 2018-02-17
Zeerobben MO13-1 SJO DFC MO13-1 1 - 6 2018-02-10

 

JO11-1 Stand

2e klasse 07 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SJO Feanstars JO11-1 11 9 0 2 27 58 23
2 VIOD JO11-1G 11 8 1 2 25 39 14
3 LAC Frisia 1883 JO11-2 11 8 0 3 24 65 25
4 Buitenpost JO11-1 11 7 0 4 21 39 40
5 Be Quick D JO11-1 10 6 1 3 19 56 35
6 SJO Broekster Walden JO11-1 11 5 2 4 17 40 39
7 St.Annaparochie JO11-1 11 5 1 5 16 32 31
8 SC Franeker JO11-1 11 5 0 6 15 42 36
9 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 11 5 0 6 15 18 35
10 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 11 3 0 8 9 27 45
11 Harkemase Boys JO11-1 10 1 1 8 4 10 51
12 Friese Boys JO11-1 11 0 0 11 0 21 73
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 SJO Broekster Walden JO11-1 1 - 3 2018-06-06
Friese Boys JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 3 - 5 2018-06-05
Buitenpost JO11-1 Harkemase Boys JO11-1 5 - 0 2018-06-02
LAC Frisia 1883 JO11-2 SC Franeker JO11-1 6 - 1 2018-06-01
SJO Feanstars JO11-1 Buitenpost JO11-1 4 - 5 2018-05-30
Be Quick D JO11-1 SJO Feanstars JO11-1 3 - 5 2018-05-28
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 Buitenpost JO11-1 4 - 5 2018-05-26
SC Franeker JO11-1 St.Annaparochie JO11-1 2 - 5 2018-05-26
SJO Broekster Walden JO11-1 SJO Feanstars JO11-1 3 - 5 2018-05-26
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 Friese Boys JO11-1 4 - 2 2018-05-26
VIOD JO11-1G LAC Frisia 1883 JO11-2 3 - 0 2018-05-26
St.Annaparochie JO11-1 SJO Feanstars JO11-1 1 - 4 2018-05-24
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 VIOD JO11-1G 3 - 2 2018-05-23
SJO Broekster Walden JO11-1 Friese Boys JO11-1 7 - 4 2018-05-22
Be Quick D JO11-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 8 - 0 2018-05-19
Buitenpost JO11-1 SC Franeker JO11-1 3 - 6 2018-05-19
Friese Boys JO11-1 VIOD JO11-1G 0 - 8 2018-05-19
LAC Frisia 1883 JO11-2 SJO Broekster Walden JO11-1 7 - 1 2018-05-19
SJO Feanstars JO11-1 Harkemase Boys JO11-1 6 - 0 2018-05-19
St.Annaparochie JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 2 - 1 2018-05-19
VIOD JO11-1G St.Annaparochie JO11-1 3 - 0 2018-05-17
SJO Broekster Walden JO11-1 SC Franeker JO11-1 3 - 2 2018-05-16
Buitenpost JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-2 2 - 5 2018-05-12
Harkemase Boys JO11-1 St.Annaparochie JO11-1 0 - 4 2018-05-05
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 Harkemase Boys JO11-1 3 - 2 2018-04-28
St.Annaparochie JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-2 1 - 6 2018-04-28
Be Quick D JO11-1 VIOD JO11-1G 3 - 3 2018-04-25
SC Franeker JO11-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 1 - 2 2018-04-24
Friese Boys JO11-1 Buitenpost JO11-1 4 - 5 2018-04-21
Harkemase Boys JO11-1 VIOD JO11-1G 1 - 6 2018-04-21
LAC Frisia 1883 JO11-2 Be Quick D JO11-1 5 - 6 2018-04-21
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 SJO Broekster Walden JO11-1 2 - 6 2018-04-21
SJO Feanstars JO11-1 SC Franeker JO11-1 10 - 3 2018-04-21
St.Annaparochie JO11-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 4 - 0 2018-04-21
Be Quick D JO11-1 St.Annaparochie JO11-1 6 - 1 2018-04-14
Friese Boys JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-2 2 - 12 2018-04-14
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 Harkemase Boys JO11-1 5 - 0 2018-04-14
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 Buitenpost JO11-1 1 - 2 2018-04-14
VIOD JO11-1G SJO Feanstars JO11-1 3 - 2 2018-04-14
Buitenpost JO11-1 Be Quick D JO11-1 4 - 3 2018-04-07
Harkemase Boys JO11-1 SJO Broekster Walden JO11-1 2 - 2 2018-04-07
LAC Frisia 1883 JO11-2 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 4 - 1 2018-04-07
SC Franeker JO11-1 VIOD JO11-1G 1 - 3 2018-04-07
SJO Feanstars JO11-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 4 - 0 2018-04-07
St.Annaparochie JO11-1 Friese Boys JO11-1 8 - 2 2018-04-07
Harkemase Boys JO11-1 Friese Boys JO11-1 4 - 1 2018-03-31
SC Franeker JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 7 - 1 2018-03-31
Be Quick D JO11-1 Friese Boys JO11-1 10 - 2 2018-03-24
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 SJO Feanstars JO11-1 1 - 7 2018-03-24
SC Franeker JO11-1 Harkemase Boys JO11-1 10 - 0 2018-03-24
SJO Broekster Walden JO11-1 St.Annaparochie JO11-1 2 - 2 2018-03-24
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-2 2 - 8 2018-03-24
VIOD JO11-1G Buitenpost JO11-1 2 - 1 2018-03-24
SJO Broekster Walden JO11-1 Be Quick D JO11-1 6 - 7 2018-03-13
Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 Be Quick D JO11-1 4 - 7 2018-03-10
SC Franeker JO11-1 Friese Boys JO11-1 4 - 0 2018-03-10
SJO Broekster Walden JO11-1 Buitenpost JO11-1 7 - 2 2018-03-10
SJO Feanstars JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-2 5 - 3 2018-03-10
VIOD JO11-1G SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 1 - 3 2018-03-10
Be Quick D JO11-1 SC Franeker JO11-1 3 - 5 2018-02-17
Buitenpost JO11-1 St.Annaparochie JO11-1 5 - 4 2018-02-17
Friese Boys JO11-1 SJO Feanstars JO11-1 1 - 6 2018-02-17
LAC Frisia 1883 JO11-2 Harkemase Boys JO11-1 9 - 1 2018-02-17
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 2 - 0 2018-02-17
VIOD JO11-1G SJO Broekster Walden JO11-1 5 - 0 2018-02-17

 

JO11-2 Stand

4e klasse 024 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Blauw Wit '34 JO11-3 10 10 0 0 30 106 8
2 Wykels Hallum JO11-2 11 9 1 1 28 87 27
3 Hardegarijp JO11-3 11 7 1 3 22 68 31
4 SJO Warga WWS JO11-3 9 6 2 1 20 39 22
5 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 11 5 3 3 18 55 31
6 S.F. Deinum JO11-2 11 6 0 5 18 40 52
7 LAC Frisia 1883 JO11-11 11 5 0 6 15 42 54
8 S.C. Stiens JO11-5 11 4 2 5 14 56 46
9 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 10 2 2 6 8 25 57
10 SC Franeker JO11-5 11 2 0 9 6 23 87
11 Friesland JO11-1G 10 1 1 8 4 20 58
12 Leovardia JO11-5 10 0 0 10 0 13 101
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-2 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
SC Franeker JO11-5 Friesland JO11-1G 3 - 1 2018-06-07
LAC Frisia 1883 JO11-11 Friesland JO11-1G 4 - 2 2018-06-06
S.F. Deinum JO11-2 SJO Warga WWS JO11-3 0 - 3 2018-06-04
LAC Frisia 1883 JO11-11 Hardegarijp JO11-3 3 - 7 2018-06-02
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Leovardia JO11-5 8 - 0 2018-06-02
Wykels Hallum JO11-2 S.C. Stiens JO11-5 11 - 5 2018-06-02
Friesland JO11-1G S.F. Deinum JO11-2 5 - 8 2018-05-26
Hardegarijp JO11-3 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 9 - 0 2018-05-26
LAC Frisia 1883 JO11-11 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 1 - 4 2018-05-26
Leovardia JO11-5 SC Franeker JO11-5 2 - 9 2018-05-26
S.C. Stiens JO11-5 Blauw Wit '34 JO11-3 2 - 7 2018-05-26
SJO Warga WWS JO11-3 Wykels Hallum JO11-2 2 - 2 2018-05-26
Blauw Wit '34 JO11-3 Leovardia JO11-5 27 - 0 2018-05-19
Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 Friesland JO11-1G 2 - 2 2018-05-19
S.F. Deinum JO11-2 LAC Frisia 1883 JO11-11 1 - 7 2018-05-19
SC Franeker JO11-5 S.C. Stiens JO11-5 1 - 10 2018-05-19
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 SJO Warga WWS JO11-3 2 - 2 2018-05-19
Wykels Hallum JO11-2 Hardegarijp JO11-3 7 - 2 2018-05-19
LAC Frisia 1883 JO11-11 Wykels Hallum JO11-2 1 - 11 2018-05-16
S.F. Deinum JO11-2 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 6 - 4 2018-05-16
Hardegarijp JO11-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 2 - 2 2018-05-12
S.C. Stiens JO11-5 Leovardia JO11-5 10 - 2 2018-05-12
SC Franeker JO11-5 Wykels Hallum JO11-2 2 - 8 2018-05-12
SJO Warga WWS JO11-3 Blauw Wit '34 JO11-3 0 - 7 2018-05-12
Hardegarijp JO11-3 S.F. Deinum JO11-2 15 - 0 2018-05-05
LAC Frisia 1883 JO11-11 Leovardia JO11-5 9 - 1 2018-05-05
S.C. Stiens JO11-5 Friesland JO11-1G 5 - 2 2018-05-05
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 11 - 0 2018-05-05
Friesland JO11-1G SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 0 - 6 2018-04-28
Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 SC Franeker JO11-5 6 - 0 2018-04-28
Leovardia JO11-5 S.F. Deinum JO11-2 0 - 4 2018-04-28
S.C. Stiens JO11-5 LAC Frisia 1883 JO11-11 10 - 2 2018-04-28
Blauw Wit '34 JO11-3 LAC Frisia 1883 JO11-11 9 - 0 2018-04-21
Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 S.C. Stiens JO11-5 2 - 2 2018-04-21
Leovardia JO11-5 Hardegarijp JO11-3 1 - 9 2018-04-21
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 SC Franeker JO11-5 11 - 1 2018-04-21
Wykels Hallum JO11-2 S.F. Deinum JO11-2 6 - 3 2018-04-21
Hardegarijp JO11-3 S.C. Stiens JO11-5 5 - 2 2018-04-14
LAC Frisia 1883 JO11-11 SC Franeker JO11-5 7 - 3 2018-04-14
Leovardia JO11-5 Friesland JO11-1G 3 - 5 2018-04-14
S.F. Deinum JO11-2 Blauw Wit '34 JO11-3 0 - 8 2018-04-14
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Wykels Hallum JO11-2 2 - 5 2018-04-14
SJO Warga WWS JO11-3 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 6 - 2 2018-04-14
Blauw Wit '34 JO11-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 12 - 2 2018-04-07
Friesland JO11-1G Hardegarijp JO11-3 0 - 9 2018-04-07
Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 LAC Frisia 1883 JO11-11 2 - 6 2018-04-07
S.C. Stiens JO11-5 SJO Warga WWS JO11-3 3 - 6 2018-04-07
SC Franeker JO11-5 S.F. Deinum JO11-2 0 - 12 2018-04-07
Wykels Hallum JO11-2 Leovardia JO11-5 15 - 2 2018-04-07
SJO Warga WWS JO11-3 Hardegarijp JO11-3 6 - 4 2018-03-31
Hardegarijp JO11-3 Blauw Wit '34 JO11-3 1 - 6 2018-03-24
Leovardia JO11-5 Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 2 - 5 2018-03-24
S.F. Deinum JO11-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 3 - 2 2018-03-24
SJO Warga WWS JO11-3 SC Franeker JO11-5 10 - 0 2018-03-24
Friesland JO11-1G Blauw Wit '34 JO11-3 3 - 9 2018-03-10
Hardegarijp JO11-3 SC Franeker JO11-5 5 - 4 2018-03-10
Leeuwarder Zwaluwen JO11-3 Wykels Hallum JO11-2 2 - 13 2018-03-10
S.C. Stiens JO11-5 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 5 - 5 2018-03-10
SJO Warga WWS JO11-3 LAC Frisia 1883 JO11-11 4 - 2 2018-03-10
S.F. Deinum JO11-2 S.C. Stiens JO11-5 3 - 2 2018-02-17
SC Franeker JO11-5 Blauw Wit '34 JO11-3 0 - 15 2018-02-17
Wykels Hallum JO11-2 Friesland JO11-1G 9 - 0 2018-02-17
Blauw Wit '34 JO11-3 Wykels Hallum JO11-2 6 - 0 2018-02-10