Standen 2019 vj

 

JO17-1d Stand

3e klasse 24 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Zwaagwesteinde JO17-2 6 6 0 0 18 27 7
2 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 7 3 1 3 10 28 25
3 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 7 3 1 3 10 23 29
4 ONB JO17-3 8 3 1 4 10 27 22
5 Kollum JO17-2 8 1 1 6 4 16 38
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO17-1d Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Kollum JO17-2 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 1 - 4 2019-05-18
Zwaagwesteinde JO17-2 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 5 - 1 2019-05-18
ONB JO17-3 Zwaagwesteinde JO17-2 0 - 2 2019-05-14
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 ONB JO17-3 6 - 5 2019-05-11
ONB JO17-3 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 3 - 2 2019-05-07
Kollum JO17-2 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 6 - 3 2019-05-04
Zwaagwesteinde JO17-2 Kollum JO17-2 4 - 3 2019-04-13
Kollum JO17-2 ONB JO17-3 1 - 5 2019-04-06
ST Buitenpost/GSVV JO17-3 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 6 - 2 2019-04-06
ST Buitenpost/GSVV JO17-3 Kollum JO17-2 10 - 1 2019-03-23
ONB JO17-3 ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 2 - 3 2019-03-16
Zwaagwesteinde JO17-2 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 7 - 1 2019-03-16
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 Kollum JO17-2 3 - 0 2019-03-09
Zwaagwesteinde JO17-2 ONB JO17-3 4 - 2 2019-03-09
Kollum JO17-2 Zwaagwesteinde JO17-2 0 - 5 2019-03-02
ST Ouwe Syl/CVO JO17-1 ST Buitenpost/GSVV JO17-3 5 - 5 2019-02-23
ST Buitenpost/GSVV JO17-3 ONB JO17-3 0 - 6 2019-02-16
ONB JO17-3 Kollum JO17-2 4 - 4 2019-02-09

 

JO15-1 Stand

3e klasse 13 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Harkema Opeinde JO15-1 10 9 0 1 27 56 19
2 Ropta Boys JO15-1 10 8 1 1 25 42 11
3 Dokkum JO15-1G 10 4 0 6 12 25 37
4 Buitenpost JO15-2 10 4 0 6 12 15 27
5 Ouwe Syl JO15-1 10 3 0 7 9 17 34
6 De Lauwers JO15-1 10 1 1 8 4 11 38
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO15-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
De Lauwers JO15-1 Dokkum JO15-1G 1 - 4 2019-05-25
Ouwe Syl JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1 2 - 7 2019-05-25
Ropta Boys JO15-1 Buitenpost JO15-2 3 - 1 2019-05-25
De Lauwers JO15-1 Buitenpost JO15-2 2 - 3 2019-05-22
Dokkum JO15-1G Ropta Boys JO15-1 2 - 5 2019-05-20
Dokkum JO15-1G Harkema Opeinde JO15-1 3 - 13 2019-05-18
Ouwe Syl JO15-1 Buitenpost JO15-2 3 - 1 2019-05-18
Ropta Boys JO15-1 De Lauwers JO15-1 1 - 1 2019-05-18
De Lauwers JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1 0 - 4 2019-05-15
Buitenpost JO15-2 Ropta Boys JO15-1 1 - 3 2019-05-11
Harkema Opeinde JO15-1 Ouwe Syl JO15-1 9 - 2 2019-05-11
De Lauwers JO15-1 Ropta Boys JO15-1 0 - 13 2019-05-08
Ouwe Syl JO15-1 Dokkum JO15-1G 1 - 6 2019-05-04
Ropta Boys JO15-1 Harkema Opeinde JO15-1 4 - 2 2019-05-04
De Lauwers JO15-1 Ouwe Syl JO15-1 1 - 5 2019-04-20
Harkema Opeinde JO15-1 Buitenpost JO15-2 8 - 0 2019-04-13
Ouwe Syl JO15-1 De Lauwers JO15-1 3 - 0 2019-04-13
Buitenpost JO15-2 Dokkum JO15-1G 3 - 1 2019-04-06
Ropta Boys JO15-1 Ouwe Syl JO15-1 6 - 0 2019-04-06
Ouwe Syl JO15-1 Ropta Boys JO15-1 1 - 2 2019-03-30
Buitenpost JO15-2 Ouwe Syl JO15-1 1 - 0 2019-03-23
Harkema Opeinde JO15-1 Dokkum JO15-1G 4 - 3 2019-03-23
Dokkum JO15-1G De Lauwers JO15-1 1 - 4 2019-03-16
Buitenpost JO15-2 De Lauwers JO15-1 1 - 0 2019-03-09
Dokkum JO15-1G Ouwe Syl JO15-1 1 - 0 2019-03-09
Harkema Opeinde JO15-1 Ropta Boys JO15-1 3 - 1 2019-03-09
Buitenpost JO15-2 Harkema Opeinde JO15-1 2 - 3 2019-03-02
Ropta Boys JO15-1 Dokkum JO15-1G 4 - 0 2019-02-16
Dokkum JO15-1G Buitenpost JO15-2 4 - 2 2019-02-09
Harkema Opeinde JO15-1 De Lauwers JO15-1 3 - 2 2019-02-09

 

JO13-1 Stand

3e klasse 16 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ouwe Syl JO13-1 10 8 1 1 25 60 19
2 Minnertsga JO13-1 10 8 0 2 24 47 22
3 DTD JO13-1 10 7 0 3 21 50 27
4 S.C. Stiens JO13-3 9 2 1 6 7 18 49
5 Tzummarum JO13-1 10 1 3 6 6 17 46
6 SC Franeker JO13-3 9 0 1 8 1 12 41
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Ouwe Syl JO13-1 Tzummarum JO13-1 10 - 0 2019-05-25
S.C. Stiens JO13-3 Minnertsga JO13-1 4 - 7 2019-05-22
SC Franeker JO13-3 DTD JO13-1 3 - 4 2019-05-22
Ouwe Syl JO13-1 Minnertsga JO13-1 6 - 5 2019-05-18
Tzummarum JO13-1 DTD JO13-1 2 - 4 2019-05-18
SC Franeker JO13-3 Minnertsga JO13-1 1 - 5 2019-05-15
DTD JO13-1 SC Franeker JO13-3 6 - 1 2019-05-11
Minnertsga JO13-1 Tzummarum JO13-1 9 - 1 2019-05-11
S.C. Stiens JO13-3 Ouwe Syl JO13-1 1 - 7 2019-05-11
DTD JO13-1 Minnertsga JO13-1 2 - 5 2019-05-04
Ouwe Syl JO13-1 SC Franeker JO13-3 4 - 1 2019-05-04
Tzummarum JO13-1 S.C. Stiens JO13-3 4 - 6 2019-05-04
Ouwe Syl JO13-1 S.C. Stiens JO13-3 11 - 1 2019-04-20
Ouwe Syl JO13-1 DTD JO13-1 5 - 3 2019-04-13
SC Franeker JO13-3 Tzummarum JO13-1 1 - 1 2019-04-13
DTD JO13-1 S.C. Stiens JO13-3 9 - 1 2019-04-06
Minnertsga JO13-1 SC Franeker JO13-3 6 - 1 2019-04-06
Tzummarum JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 1 - 1 2019-04-06
SC Franeker JO13-3 Minnertsga JO13-1 AFG 2019-03-30
DTD JO13-1 Tzummarum JO13-1 9 - 2 2019-03-23
Minnertsga JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 1 - 3 2019-03-23
S.C. Stiens JO13-3 SC Franeker JO13-3 3 - 2 2019-03-23
Tzummarum JO13-1 Minnertsga JO13-1 1 - 3 2019-03-16
Minnertsga JO13-1 DTD JO13-1 3 - 2 2019-03-09
S.C. Stiens JO13-3 Tzummarum JO13-1 1 - 1 2019-03-09
SC Franeker JO13-3 Ouwe Syl JO13-1 0 - 8 2019-03-09
DTD JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 6 - 5 2019-03-02
Tzummarum JO13-1 SC Franeker JO13-3 4 - 2 2019-03-02
Minnertsga JO13-1 S.C. Stiens JO13-3 3 - 1 2019-02-16
S.C. Stiens JO13-3 DTD JO13-1 0 - 5 2019-02-09

 

MO13-1 Stand

2e klasse 04 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 VIOD MO13-1 8 7 0 1 21 25 3
2 Hardegarijp MO13-1 7 6 0 1 18 27 1
3 Tzummarum MO13-1 6 3 0 3 9 12 13
4 Ouwe Syl MO13-1 7 2 0 5 6 9 19
5 Drogeham MO13-1 8 0 0 8 0 3 40
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Hardegarijp MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 5 - 0 2019-05-18
VIOD MO13-1 Drogeham MO13-1 6 - 0 2019-05-18
Ouwe Syl MO13-1 VIOD MO13-1 0 - 2 2019-05-11
Tzummarum MO13-1 Hardegarijp MO13-1 0 - 2 2019-05-11
Drogeham MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 1 - 2 2019-05-04
VIOD MO13-1 Tzummarum MO13-1 7 - 0 2019-05-04
Tzummarum MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 2 - 1 2019-04-13
Hardegarijp MO13-1 Drogeham MO13-1 8 - 0 2019-04-11
Drogeham MO13-1 Tzummarum MO13-1 1 - 7 2019-04-06
Ouwe Syl MO13-1 Harkema Opeinde MO13-1 9 - 0 2019-04-06
VIOD MO13-1 Hardegarijp MO13-1 1 - 0 2019-04-06
Hardegarijp MO13-1 VIOD MO13-1 1 - 0 2019-03-30
Drogeham MO13-1 VIOD MO13-1 1 - 4 2019-03-23
Ouwe Syl MO13-1 Hardegarijp MO13-1 0 - 6 2019-03-23
Tzummarum MO13-1 Harkema Opeinde MO13-1 9 - 0 2019-03-23
VIOD MO13-1 Ouwe Syl MO13-1 3 - 1 2019-03-16
Harkema Opeinde MO13-1 Hardegarijp MO13-1 0 - 5 2019-03-09
Ouwe Syl MO13-1 Drogeham MO13-1 5 - 0 2019-03-09
Tzummarum MO13-1 VIOD MO13-1 0 - 2 2019-03-09
Drogeham MO13-1 Hardegarijp MO13-1 0 - 5 2019-02-16
VIOD MO13-1 Harkema Opeinde MO13-1 4 - 0 2019-02-16
Tzummarum MO13-1 Drogeham MO13-1 3 - 0 2019-02-09

 

JO11-1 Stand

3e klasse 15 VOORJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Nicator JO11-1 10 10 0 0 30 75 18
2 VIOD JO11-1G 10 8 0 2 24 52 23
3 Ouwe Syl JO11-1 10 5 0 5 15 40 40
4 Beetgum JO11-1 10 4 0 6 12 36 48
5 St.Annaparochie JO11-2 10 3 0 7 9 34 36
6 SJO Warga WWS JO11-2 10 0 0 10 0 11 83
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Beetgum JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 10 - 3 2019-05-18
Nicator JO11-1 VIOD JO11-1G 5 - 1 2019-05-15
Ouwe Syl JO11-1 St.Annaparochie JO11-2 4 - 2 2019-05-11
SJO Warga WWS JO11-2 Nicator JO11-1 0 - 11 2019-05-11
VIOD JO11-1G Beetgum JO11-1 10 - 3 2019-05-11
Nicator JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 10 - 2 2019-05-04
St.Annaparochie JO11-2 Beetgum JO11-1 9 - 3 2019-05-04
VIOD JO11-1G SJO Warga WWS JO11-2 9 - 1 2019-05-04
St.Annaparochie JO11-2 SJO Warga WWS JO11-2 12 - 2 2019-04-24
Beetgum JO11-1 VIOD JO11-1G 3 - 5 2019-04-20
Beetgum JO11-1 Nicator JO11-1 0 - 3 2019-04-13
Ouwe Syl JO11-1 SJO Warga WWS JO11-2 7 - 0 2019-04-13
St.Annaparochie JO11-2 VIOD JO11-1G 1 - 2 2019-04-13
Nicator JO11-1 St.Annaparochie JO11-2 9 - 4 2019-04-06
SJO Warga WWS JO11-2 Beetgum JO11-1 2 - 9 2019-04-06
VIOD JO11-1G Ouwe Syl JO11-1 5 - 0 2019-04-06
VIOD JO11-1G St.Annaparochie JO11-2 5 - 1 2019-03-30
Ouwe Syl JO11-1 Beetgum JO11-1 10 - 1 2019-03-23
SJO Warga WWS JO11-2 St.Annaparochie JO11-2 0 - 1 2019-03-23
VIOD JO11-1G Nicator JO11-1 2 - 8 2019-03-23
Nicator JO11-1 SJO Warga WWS JO11-2 16 - 3 2019-03-16
St.Annaparochie JO11-2 Ouwe Syl JO11-1 2 - 5 2019-03-16
Beetgum JO11-1 St.Annaparochie JO11-2 2 - 0 2019-03-09
Ouwe Syl JO11-1 Nicator JO11-1 2 - 4 2019-03-09
SJO Warga WWS JO11-2 VIOD JO11-1G 0 - 9 2019-03-09
Ouwe Syl JO11-1 VIOD JO11-1G 1 - 4 2019-03-02
Nicator JO11-1 Beetgum JO11-1 5 - 2 2019-02-16
SJO Warga WWS JO11-2 Ouwe Syl JO11-1 2 - 6 2019-02-16
Beetgum JO11-1 SJO Warga WWS JO11-2 3 - 1 2019-02-09
St.Annaparochie JO11-2 Nicator JO11-1 2 - 4 2019-02-09