Standen 2017 nj

 

JO17-1d Stand

3e klasse 11 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 9 8 1 0 25 53 15
2 S.C. Stiens JO17-2 8 7 0 1 21 32 16
3 St.Annaparochie JO17-2 10 6 1 3 19 39 18
4 DTD JO17-1 9 5 2 2 17 53 26
5 GAVC JO17-2 8 4 0 4 12 28 18
6 Terschelling JO17-1 8 4 0 4 12 25 26
7 SJO Warga WWS JO17-1 9 3 1 5 10 22 35
8 Nicator JO17-1 8 2 2 4 8 37 42
9 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 7 2 0 5 6 14 40
10 Hardegarijp JO17-2 7 0 1 6 1 7 27
11 SJO DFC JO17-2d 7 0 0 7 0 7 54
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO17-1d Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
DTD JO17-1 Hardegarijp JO17-2 8 - 2 2017-12-09
St.Annaparochie JO17-2 S.C. Stiens JO17-2 2 - 3 2017-12-09
GAVC JO17-2 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 1 - 4 2017-12-06
ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 SJO Warga WWS JO17-1 6 - 1 2017-12-02
Terschelling JO17-1 St.Annaparochie JO17-2 4 - 1 2017-12-02
Nicator JO17-1 SJO DFC JO17-2d 12 - 1 2017-11-25
SJO Warga WWS JO17-1 S.C. Stiens JO17-2 0 - 5 2017-11-25
St.Annaparochie JO17-2 GAVC JO17-2 1 - 0 2017-11-25
Hardegarijp JO17-2 Nicator JO17-1 1 - 1 2017-11-18
SJO DFC JO17-2d S.C. Stiens JO17-2 2 - 4 2017-11-18
St.Annaparochie JO17-2 DTD JO17-1 2 - 2 2017-11-18
Terschelling JO17-1 SJO Warga WWS JO17-1 7 - 0 2017-11-18
DTD JO17-1 SJO DFC JO17-2d 7 - 1 2017-11-11
Nicator JO17-1 GAVC JO17-2 7 - 6 2017-11-11
S.C. Stiens JO17-2 Terschelling JO17-1 4 - 3 2017-11-11
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d St.Annaparochie JO17-2 1 - 5 2017-11-11
ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 Hardegarijp JO17-2 3 - 0 2017-11-11
Hardegarijp JO17-2 GAVC JO17-2 1 - 4 2017-11-04
Nicator JO17-1 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 3 - 3 2017-11-04
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d SJO Warga WWS JO17-1 1 - 9 2017-11-04
St.Annaparochie JO17-2 SJO DFC JO17-2d 10 - 0 2017-11-04
S.C. Stiens JO17-2 DTD JO17-1 6 - 4 2017-10-28
SJO Warga WWS JO17-1 Nicator JO17-1 7 - 5 2017-10-28
ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 St.Annaparochie JO17-2 3 - 2 2017-10-28
Terschelling JO17-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 1 - 3 2017-10-28
DTD JO17-1 ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 4 - 10 2017-10-14
GAVC JO17-2 S.C. Stiens JO17-2 1 - 3 2017-10-14
Hardegarijp JO17-2 Terschelling JO17-1 2 - 4 2017-10-14
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d Nicator JO17-1 8 - 4 2017-10-14
St.Annaparochie JO17-2 SJO Warga WWS JO17-1 5 - 2 2017-10-14
Nicator JO17-1 St.Annaparochie JO17-2 3 - 6 2017-10-07
SJO DFC JO17-2d GAVC JO17-2 1 - 6 2017-10-07
SJO Warga WWS JO17-1 DTD JO17-1 1 - 1 2017-10-07
ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 8 - 1 2017-10-07
SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d DTD JO17-1 0 - 8 2017-10-02
DTD JO17-1 Nicator JO17-1 10 - 2 2017-09-30
GAVC JO17-2 Terschelling JO17-1 6 - 1 2017-09-30
Hardegarijp JO17-2 SJO Warga WWS JO17-1 1 - 2 2017-09-30
S.C. Stiens JO17-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d 5 - 0 2017-09-30
SJO DFC JO17-2d ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 1 - 12 2017-09-30
SJO Warga WWS JO17-1 GAVC JO17-2 0 - 4 2017-09-23
ST Minnertsga/St.Jacob JO17-1 S.C. Stiens JO17-2 4 - 2 2017-09-23
St.Annaparochie JO17-2 Hardegarijp JO17-2 5 - 0 2017-09-23
Terschelling JO17-1 SJO DFC JO17-2d 3 - 1 2017-09-23

 

JO15-1 Stand

3e klasse 07 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 St.Annaparochie JO15-2 10 7 1 2 22 48 21
2 Beetgum JO15-1 9 6 2 1 20 38 19
3 FC Birdaard JO15-1 7 6 1 0 19 50 5
4 Minnertsga JO15-1 10 5 2 3 17 26 23
5 Ternaard JO15-1 6 5 1 0 16 33 5
6 S.C. Stiens JO15-3 8 5 1 2 16 30 9
7 Be Quick D JO15-3 9 4 2 3 14 29 19
8 Leovardia JO15-3 7 3 0 4 9 23 22
9 Marrum JO15-1 9 2 0 7 6 22 41
10 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 9 1 1 7 4 18 46
11 ST Holwerd/Blija JO15-1 9 1 0 8 3 12 88
12 VC Trynwalden JO15-2 9 0 1 8 1 15 46
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO15-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Minnertsga JO15-1 Marrum JO15-1 1 - 0 2017-12-09
Be Quick D JO15-3 Minnertsga JO15-1 6 - 1 2017-12-02
S.C. Stiens JO15-3 Leovardia JO15-3 4 - 3 2017-11-29
Beetgum JO15-1 S.C. Stiens JO15-3 3 - 2 2017-11-25
Marrum JO15-1 Ternaard JO15-1 1 - 8 2017-11-25
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 VC Trynwalden JO15-2 2 - 2 2017-11-25
ST Holwerd/Blija JO15-1 Minnertsga JO15-1 0 - 6 2017-11-25
St.Annaparochie JO15-2 Be Quick D JO15-3 3 - 2 2017-11-25
Minnertsga JO15-1 St.Annaparochie JO15-2 1 - 5 2017-11-18
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 ST Holwerd/Blija JO15-1 7 - 1 2017-11-18
VC Trynwalden JO15-2 Marrum JO15-1 4 - 7 2017-11-18
Beetgum JO15-1 VC Trynwalden JO15-2 5 - 3 2017-11-11
FC Birdaard JO15-1 Minnertsga JO15-1 4 - 0 2017-11-11
Leovardia JO15-3 Ternaard JO15-1 0 - 6 2017-11-11
Marrum JO15-1 Be Quick D JO15-3 1 - 4 2017-11-11
ST Holwerd/Blija JO15-1 S.C. Stiens JO15-3 0 - 9 2017-11-11
St.Annaparochie JO15-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 9 - 1 2017-11-11
Be Quick D JO15-3 VC Trynwalden JO15-2 6 - 0 2017-11-04
Beetgum JO15-1 Marrum JO15-1 3 - 1 2017-11-04
Minnertsga JO15-1 Leovardia JO15-3 5 - 2 2017-11-04
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 S.C. Stiens JO15-3 0 - 3 2017-11-04
ST Holwerd/Blija JO15-1 Ternaard JO15-1 1 - 8 2017-11-04
St.Annaparochie JO15-2 FC Birdaard JO15-1 0 - 3 2017-11-04
Marrum JO15-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 8 - 4 2017-11-01
Ternaard JO15-1 St.Annaparochie JO15-2 7 - 1 2017-11-01
Leovardia JO15-3 ST Holwerd/Blija JO15-1 10 - 1 2017-10-28
VC Trynwalden JO15-2 Minnertsga JO15-1 2 - 3 2017-10-28
FC Birdaard JO15-1 VC Trynwalden JO15-2 12 - 2 2017-10-21
ST Holwerd/Blija JO15-1 Marrum JO15-1 5 - 3 2017-10-18
Be Quick D JO15-3 Ternaard JO15-1 1 - 1 2017-10-14
Minnertsga JO15-1 S.C. Stiens JO15-3 0 - 0 2017-10-14
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 FC Birdaard JO15-1 0 - 6 2017-10-14
St.Annaparochie JO15-2 Beetgum JO15-1 2 - 2 2017-10-14
VC Trynwalden JO15-2 Leovardia JO15-3 1 - 4 2017-10-14
Beetgum JO15-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 7 - 0 2017-10-07
FC Birdaard JO15-1 ST Holwerd/Blija JO15-1 18 - 1 2017-10-07
Leovardia JO15-3 Be Quick D JO15-3 3 - 2 2017-10-07
Marrum JO15-1 St.Annaparochie JO15-2 1 - 5 2017-10-07
S.C. Stiens JO15-3 VC Trynwalden JO15-2 4 - 0 2017-10-07
Be Quick D JO15-3 FC Birdaard JO15-1 2 - 2 2017-09-30
Leovardia JO15-3 St.Annaparochie JO15-2 1 - 3 2017-09-30
Minnertsga JO15-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 6 - 1 2017-09-30
S.C. Stiens JO15-3 Marrum JO15-1 7 - 0 2017-09-30
ST Holwerd/Blija JO15-1 Beetgum JO15-1 1 - 10 2017-09-30
Beetgum JO15-1 Minnertsga JO15-1 3 - 3 2017-09-23
FC Birdaard JO15-1 Dokkum JO15-2G 19 - 0 2017-09-23
Marrum JO15-1 Wykels Hallum JO15-1 2 - 10 2017-09-23
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-1 Be Quick D JO15-3 3 - 4 2017-09-23
St.Annaparochie JO15-2 ST Holwerd/Blija JO15-1 17 - 2 2017-09-23
Ternaard JO15-1 S.C. Stiens JO15-3 3 - 1 2017-09-23

 

JO15-2 Stand

4e klasse 12 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Blauw Wit '34 JO15-4 9 9 0 0 27 62 8
2 Wardy JO15-1 10 8 1 1 25 70 3
3 Amelandia JO15-1G 8 6 0 2 18 38 23
4 Geel Wit JO15-2 8 5 0 3 15 39 21
5 Leovardia JO15-4 8 4 2 2 14 28 11
6 St.Annaparochie JO15-3 8 3 1 4 10 21 39
7 SC Berlikum JO15-2 9 3 1 5 10 32 36
8 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 9 3 1 5 10 22 41
9 LAC Frisia 1883 JO15-6 10 3 0 7 9 11 31
10 Wykels Hallum JO15-2 7 2 0 5 6 23 41
11 S.C. Stiens JO15-4 7 1 0 6 3 12 30
12 ST WTOC/Oostergo JO15-1 7 0 0 7 0 7 81
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO15-2 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
SC Berlikum JO15-2 ST WTOC/Oostergo JO15-1 13 - 0 2017-12-09
Amelandia JO15-1G St.Annaparochie JO15-3 9 - 3 2017-12-02
Blauw Wit '34 JO15-4 SC Berlikum JO15-2 10 - 3 2017-12-02
Geel Wit JO15-2 Wardy JO15-1 0 - 4 2017-12-02
LAC Frisia 1883 JO15-6 Wykels Hallum JO15-2 1 - 3 2017-12-02
Leovardia JO15-4 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 4 - 0 2017-12-02
Leovardia JO15-4 LAC Frisia 1883 JO15-6 0 - 1 2017-11-25
Wardy JO15-1 Amelandia JO15-1G 4 - 0 2017-11-25
Amelandia JO15-1G Geel Wit JO15-2 3 - 1 2017-11-18
Blauw Wit '34 JO15-4 Leovardia JO15-4 5 - 1 2017-11-18
LAC Frisia 1883 JO15-6 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 2 - 1 2017-11-18
ST WTOC/Oostergo JO15-1 Wardy JO15-1 1 - 19 2017-11-18
Geel Wit JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-6 4 - 1 2017-11-11
Leovardia JO15-4 ST WTOC/Oostergo JO15-1 13 - 3 2017-11-11
SC Berlikum JO15-2 Amelandia JO15-1G 1 - 5 2017-11-11
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 S.C. Stiens JO15-4 6 - 2 2017-11-11
St.Annaparochie JO15-3 Wykels Hallum JO15-2 6 - 3 2017-11-11
Wardy JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4 0 - 1 2017-11-11
S.C. Stiens JO15-4 Geel Wit JO15-2 1 - 3 2017-11-04
SC Berlikum JO15-2 LAC Frisia 1883 JO15-6 7 - 0 2017-11-04
ST WTOC/Oostergo JO15-1 Blauw Wit '34 JO15-4 0 - 15 2017-11-04
St.Annaparochie JO15-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 1 - 1 2017-11-04
Wardy JO15-1 Leovardia JO15-4 1 - 1 2017-11-04
Wykels Hallum JO15-2 Amelandia JO15-1G 6 - 12 2017-11-04
Wardy JO15-1 Wykels Hallum JO15-2 9 - 0 2017-11-01
Blauw Wit '34 JO15-4 S.C. Stiens JO15-4 3 - 2 2017-10-28
Geel Wit JO15-2 SC Berlikum JO15-2 6 - 1 2017-10-28
Leovardia JO15-4 Wykels Hallum JO15-2 7 - 0 2017-10-28
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 Wardy JO15-1 0 - 10 2017-10-28
ST WTOC/Oostergo JO15-1 LAC Frisia 1883 JO15-6 0 - 2 2017-10-25
LAC Frisia 1883 JO15-6 Amelandia JO15-1G 2 - 3 2017-10-21
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 SC Berlikum JO15-2 2 - 5 2017-10-20
S.C. Stiens JO15-4 Amelandia JO15-1G 2 - 5 2017-10-14
SC Berlikum JO15-2 Leovardia JO15-4 0 - 0 2017-10-14
St.Annaparochie JO15-3 Wardy JO15-1 0 - 8 2017-10-14
Wykels Hallum JO15-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 4 - 5 2017-10-14
Amelandia JO15-1G Blauw Wit '34 JO15-4 1 - 4 2017-10-07
Geel Wit JO15-2 ST WTOC/Oostergo JO15-1 12 - 1 2017-10-07
Leovardia JO15-4 St.Annaparochie JO15-3 2 - 1 2017-10-07
Blauw Wit '34 JO15-4 LAC Frisia 1883 JO15-6 5 - 0 2017-09-30
S.C. Stiens JO15-4 Wykels Hallum JO15-2 1 - 7 2017-09-30
SC Berlikum JO15-2 Wardy JO15-1 0 - 9 2017-09-30
ST WTOC/Oostergo JO15-1 SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 2 - 7 2017-09-30
SJO CVO/Ouwe Syl JO15-2 Blauw Wit '34 JO15-4 0 - 11 2017-09-23
St.Annaparochie JO15-3 SC Berlikum JO15-2 4 - 2 2017-09-23
Wardy JO15-1 S.C. Stiens JO15-4 6 - 0 2017-09-23

 

MO13-1 Stand

1e klasse 05 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.C. Stiens MO13-1 7 6 1 0 19 70 4
2 LAC Frisia 1883 MO13-1 8 6 1 1 19 32 8
3 SC Bolsward MO13-1 6 4 1 1 13 24 3
4 VC Trynwalden MO13-1 7 3 2 2 11 17 24
5 SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 5 3 0 2 9 14 10
6 ONT MO13-2 7 2 0 5 6 15 23
7 Zwaagwesteinde MO13-1 5 1 1 3 4 9 22
8 VVT MO13-1 7 1 0 6 3 4 46
9 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 6 0 0 6 0 1 46
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
VC Trynwalden MO13-1 S.C. Stiens MO13-1 0 - 13 2017-12-13
LAC Frisia 1883 MO13-1 VVT MO13-1 6 - 0 2017-12-09
SC Bolsward MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 9 - 0 2017-12-02
VVT MO13-1 ONT MO13-2 0 - 10 2017-12-02
Zwaagwesteinde MO13-1 LAC Frisia 1883 MO13-1 1 - 5 2017-12-02
LAC Frisia 1883 MO13-1 SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 6 - 0 2017-11-25
S.C. Stiens MO13-1 SC Bolsward MO13-1 1 - 1 2017-11-18
LAC Frisia 1883 MO13-1 S.C. Stiens MO13-1 2 - 5 2017-11-11
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 0 - 5 2017-11-11
VC Trynwalden MO13-1 ONT MO13-2 3 - 1 2017-11-11
Zwaagwesteinde MO13-1 VVT MO13-1 7 - 0 2017-11-11
LAC Frisia 1883 MO13-1 SC Bolsward MO13-1 2 - 1 2017-11-04
SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 Zwaagwesteinde MO13-1 4 - 1 2017-11-04
VC Trynwalden MO13-1 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 7 - 0 2017-11-04
SC Bolsward MO13-1 ONT MO13-2 2 - 0 2017-10-28
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 LAC Frisia 1883 MO13-1 0 - 4 2017-10-28
VVT MO13-1 VC Trynwalden MO13-1 1 - 6 2017-10-28
LAC Frisia 1883 MO13-1 ONT MO13-2 6 - 0 2017-10-21
ONT MO13-2 SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 3 - 1 2017-10-14
S.C. Stiens MO13-1 Zwaagwesteinde MO13-1 13 - 0 2017-10-14
VC Trynwalden MO13-1 LAC Frisia 1883 MO13-1 1 - 1 2017-10-14
SC Bolsward MO13-1 VC Trynwalden MO13-1 8 - 0 2017-10-07
VVT MO13-1 SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 3 - 0 2017-10-07
S.C. Stiens MO13-1 VVT MO13-1 14 - 0 2017-09-30
SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1 ONT MO13-2 5 - 0 2017-09-30
Zwaagwesteinde MO13-1 VC Trynwalden MO13-1 0 - 0 2017-09-30
SJO CVO/Ouwe Syl MO13-1 S.C. Stiens MO13-1 0 - 18 2017-09-23

 

JO11-1 Stand

2e klasse 07 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.C. Stiens JO11-1 8 7 0 1 21 43 13
2 FVC JO11-2 8 6 0 2 18 37 15
3 S.F. Deinum JO11-1 8 6 0 2 18 43 23
4 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 7 5 2 0 17 28 12
5 VC Trynwalden JO11-1 8 5 0 3 15 28 16
6 Irnsum JO11-1 8 3 0 5 9 24 26
7 Leovardia JO11-2 7 2 1 4 7 7 20
8 LAC Frisia 1883 JO11-6 8 2 1 5 7 20 49
9 Amelandia JO11-1G 7 2 0 5 6 15 22
10 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 8 2 0 6 6 16 24
11 Zeerobben JO11-3 9 1 0 8 3 9 50
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
FVC JO11-2 Irnsum JO11-1 9 - 0 2017-12-09
LAC Frisia 1883 JO11-6 Leovardia JO11-2 2 - 3 2017-12-09
S.F. Deinum JO11-1 VC Trynwalden JO11-1 0 - 3 2017-12-09
Irnsum JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-6 8 - 2 2017-12-02
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 FVC JO11-2 1 - 7 2017-12-02
Leovardia JO11-2 Zeerobben JO11-3 5 - 2 2017-12-02
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 5 - 1 2017-12-02
Amelandia JO11-1G Irnsum JO11-1 3 - 2 2017-11-25
FVC JO11-2 LAC Frisia 1883 JO11-6 6 - 0 2017-11-25
Leovardia JO11-2 VC Trynwalden JO11-1 0 - 4 2017-11-25
S.C. Stiens JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 3 - 0 2017-11-25
Zeerobben JO11-3 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 1 - 5 2017-11-25
Irnsum JO11-1 S.F. Deinum JO11-1 2 - 4 2017-11-18
LAC Frisia 1883 JO11-6 Amelandia JO11-1G 5 - 4 2017-11-18
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 Leovardia JO11-2 2 - 5 2017-11-18
S.C. Stiens JO11-1 FVC JO11-2 2 - 5 2017-11-18
VC Trynwalden JO11-1 Zeerobben JO11-3 5 - 1 2017-11-18
Amelandia JO11-1G S.C. Stiens JO11-1 3 - 4 2017-11-11
Leovardia JO11-2 Irnsum JO11-1 1 - 0 2017-11-11
S.F. Deinum JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 3 - 2 2017-11-11
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 VC Trynwalden JO11-1 4 - 1 2017-11-11
Zeerobben JO11-3 LAC Frisia 1883 JO11-6 1 - 3 2017-11-11
Amelandia JO11-1G Zeerobben JO11-3 0 - 1 2017-11-04
FVC JO11-2 VC Trynwalden JO11-1 3 - 2 2017-11-04
Irnsum JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 4 - 3 2017-11-04
LAC Frisia 1883 JO11-6 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 4 - 4 2017-11-04
S.F. Deinum JO11-1 Leovardia JO11-2 3 - 1 2017-11-04
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 LAC Frisia 1883 JO11-6 5 - 3 2017-10-28
Leovardia JO11-2 S.C. Stiens JO11-1 0 - 9 2017-10-28
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 FVC JO11-2 5 - 3 2017-10-28
VC Trynwalden JO11-1 Amelandia JO11-1G 3 - 2 2017-10-28
Zeerobben JO11-3 S.F. Deinum JO11-1 3 - 7 2017-10-28
Amelandia JO11-1G FVC JO11-2 0 - 5 2017-10-21
Amelandia JO11-1G S.F. Deinum JO11-1 3 - 2 2017-10-14
FVC JO11-2 Leovardia JO11-2 2 - 0 2017-10-14
Irnsum JO11-1 VC Trynwalden JO11-1 5 - 3 2017-10-14
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 1 - 4 2017-10-14
S.C. Stiens JO11-1 Zeerobben JO11-3 10 - 0 2017-10-14
S.F. Deinum JO11-1 S.C. Stiens JO11-1 2 - 6 2017-10-11
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 Irnsum JO11-1 6 - 2 2017-10-07
VC Trynwalden JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-6 8 - 1 2017-10-07
Zeerobben JO11-3 FVC JO11-2 1 - 10 2017-10-07
Beetgum JO11-1 Leovardia JO11-2 1 - 15 2017-09-30
FVC JO11-2 S.F. Deinum JO11-1 3 - 5 2017-09-30
Irnsum JO11-1 Zeerobben JO11-3 7 - 1 2017-09-30
LAC Frisia 1883 JO11-6 S.C. Stiens JO11-1 1 - 4 2017-09-30
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 VC Trynwalden JO11-1 0 - 2 2017-09-30
Leovardia JO11-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 0 - 0 2017-09-23
S.C. Stiens JO11-1 Irnsum JO11-1 5 - 2 2017-09-23
S.F. Deinum JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-6 17 - 3 2017-09-23
VC Trynwalden JO11-1 Beetgum JO11-1 10 - 3 2017-09-23
Zeerobben JO11-3 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 0 - 3 2017-09-23

 

JO11-2 Stand

4e klasse 024 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Holwerd JO11-1 11 10 1 0 31 88 19
2 Blija JO11-1 11 10 0 1 30 64 13
3 Ternaard JO11-2 9 7 1 1 22 69 18
4 Wykels Hallum JO11-2 10 6 1 3 19 75 31
5 Wardy JO11-1 9 6 0 3 18 50 18
6 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 10 6 0 4 18 33 30
7 LAC Frisia 1883 JO11-13 11 5 1 5 16 42 49
8 Be Quick D JO11-7 10 3 0 7 9 29 44
9 FC Birdaard JO11-2 9 2 0 7 6 25 48
10 Amelandia JO11-3G 9 1 0 8 3 11 48
11 S.C. Stiens JO11-4 10 1 0 9 3 17 83
12 SJO Broekster Walden JO11-5 11 1 0 10 3 9 111
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-2 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Blija JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-13 8 - 1 2017-12-09
Holwerd JO11-1 S.C. Stiens JO11-4 11 - 0 2017-12-09
SJO Broekster Walden JO11-5 Wykels Hallum JO11-2 0 - 17 2017-12-09
Amelandia JO11-3G SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 1 - 3 2017-12-02
LAC Frisia 1883 JO11-13 Be Quick D JO11-7 4 - 0 2017-12-02
S.C. Stiens JO11-4 SJO Broekster Walden JO11-5 3 - 1 2017-12-02
Ternaard JO11-2 Blija JO11-1 2 - 3 2017-12-02
Wardy JO11-1 Holwerd JO11-1 0 - 6 2017-12-02
Wykels Hallum JO11-2 FC Birdaard JO11-2 9 - 1 2017-12-02
Be Quick D JO11-7 Amelandia JO11-3G 0 - 3 2017-11-25
Blija JO11-1 Wardy JO11-1 2 - 1 2017-11-25
FC Birdaard JO11-2 LAC Frisia 1883 JO11-13 4 - 5 2017-11-25
Holwerd JO11-1 SJO Broekster Walden JO11-5 24 - 0 2017-11-25
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 S.C. Stiens JO11-4 6 - 0 2017-11-25
Wykels Hallum JO11-2 Ternaard JO11-2 1 - 4 2017-11-25
Amelandia JO11-3G LAC Frisia 1883 JO11-13 1 - 4 2017-11-18
SJO Broekster Walden JO11-5 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 0 - 3 2017-11-17
Blija JO11-1 Holwerd JO11-1 2 - 3 2017-11-15
Be Quick D JO11-7 Wardy JO11-1 1 - 5 2017-11-11
FC Birdaard JO11-2 SJO Broekster Walden JO11-5 5 - 1 2017-11-11
Holwerd JO11-1 Amelandia JO11-3G 5 - 1 2017-11-11
LAC Frisia 1883 JO11-13 Ternaard JO11-2 4 - 11 2017-11-11
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Blija JO11-1 1 - 5 2017-11-11
Wykels Hallum JO11-2 S.C. Stiens JO11-4 12 - 2 2017-11-11
Be Quick D JO11-7 Wykels Hallum JO11-2 3 - 12 2017-11-04
Blija JO11-1 Amelandia JO11-3G 8 - 0 2017-11-04
Holwerd JO11-1 Ternaard JO11-2 3 - 3 2017-11-04
S.C. Stiens JO11-4 Wardy JO11-1 0 - 9 2017-11-04
SJO Broekster Walden JO11-5 LAC Frisia 1883 JO11-13 2 - 6 2017-11-04
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 FC Birdaard JO11-2 4 - 2 2017-11-04
FC Birdaard JO11-2 Be Quick D JO11-7 2 - 8 2017-10-28
LAC Frisia 1883 JO11-13 Holwerd JO11-1 3 - 8 2017-10-28
Ternaard JO11-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 9 - 1 2017-10-28
Wardy JO11-1 SJO Broekster Walden JO11-5 14 - 0 2017-10-28
Wykels Hallum JO11-2 Blija JO11-1 2 - 6 2017-10-28
Amelandia JO11-3G Wykels Hallum JO11-2 0 - 8 2017-10-21
Blija JO11-1 FC Birdaard JO11-2 4 - 1 2017-10-14
Holwerd JO11-1 Wykels Hallum JO11-2 10 - 5 2017-10-14
S.C. Stiens JO11-4 Ternaard JO11-2 2 - 11 2017-10-14
SJO Broekster Walden JO11-5 Amelandia JO11-3G 3 - 2 2017-10-14
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Be Quick D JO11-7 5 - 1 2017-10-14
Wardy JO11-1 LAC Frisia 1883 JO11-13 4 - 1 2017-10-14
Ternaard JO11-2 SJO Broekster Walden JO11-5 16 - 0 2017-10-11
Amelandia JO11-3G Wardy JO11-1 2 - 8 2017-10-07
Be Quick D JO11-7 Blija JO11-1 0 - 3 2017-10-07
FC Birdaard JO11-2 Holwerd JO11-1 1 - 7 2017-10-07
LAC Frisia 1883 JO11-13 S.C. Stiens JO11-4 9 - 3 2017-10-07
Wykels Hallum JO11-2 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 6 - 2 2017-10-07
Holwerd JO11-1 Be Quick D JO11-7 7 - 1 2017-09-30
LAC Frisia 1883 JO11-13 SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 2 - 5 2017-09-30
S.C. Stiens JO11-4 FC Birdaard JO11-2 4 - 7 2017-09-30
SJO Broekster Walden JO11-5 Blija JO11-1 0 - 11 2017-09-30
Wardy JO11-1 Ternaard JO11-2 3 - 4 2017-09-30
Be Quick D JO11-7 SJO Broekster Walden JO11-5 10 - 2 2017-09-23
Blija JO11-1 S.C. Stiens JO11-4 12 - 2 2017-09-23
FC Birdaard JO11-2 Wardy JO11-1 2 - 6 2017-09-23
SJO CVO/Ouwe Syl JO11-2 Holwerd JO11-1 3 - 4 2017-09-23
Ternaard JO11-2 Amelandia JO11-3G 9 - 1 2017-09-23
Wykels Hallum JO11-2 LAC Frisia 1883 JO11-13 3 - 3 2017-09-23