Standen 2019 nj

 

JO16-1 Stand

4e klasse 03 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Marrum JO16-1 8 8 0 0 24 57 11
2 Nicator JO16-1 10 7 0 3 21 42 26
3 Ouwe Syl JO16-1 9 5 1 3 16 34 21
4 Beetgum JO16-1 10 2 3 5 9 41 41
5 Tzummarum JO16-1 8 2 1 5 7 14 30
6 SC Franeker JO16-1 9 0 1 8 1 14 73
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO16-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Marrum JO16-1 Ouwe Syl JO16-1 AFG 2019-12-14
Tzummarum JO16-1 Beetgum JO16-1 1 - 8 2019-12-14
Nicator JO16-1 Beetgum JO16-1 4 - 3 2019-12-07
Tzummarum JO16-1 SC Franeker JO16-1 AFG 2019-12-07
Ouwe Syl JO16-1 Beetgum JO16-1 5 - 5 2019-12-04
Beetgum JO16-1 Tzummarum JO16-1 2 - 2 2019-11-30
Ouwe Syl JO16-1 Nicator JO16-1 6 - 1 2019-11-30
SC Franeker JO16-1 Marrum JO16-1 1 - 14 2019-11-30
Marrum JO16-1 Beetgum JO16-1 11 - 2 2019-11-23
Ouwe Syl JO16-1 SC Franeker JO16-1 7 - 0 2019-11-23
Tzummarum JO16-1 Nicator JO16-1 0 - 3 2019-11-23
Beetgum JO16-1 SC Franeker JO16-1 16 - 2 2019-11-16
Nicator JO16-1 Marrum JO16-1 2 - 5 2019-11-16
Tzummarum JO16-1 Ouwe Syl JO16-1 3 - 2 2019-11-16
Beetgum JO16-1 Nicator JO16-1 0 - 6 2019-11-09
Ouwe Syl JO16-1 Marrum JO16-1 0 - 2 2019-11-09
SC Franeker JO16-1 Tzummarum JO16-1 1 - 4 2019-11-09
SC Franeker JO16-1 Nicator JO16-1 1 - 7 2019-11-02
Marrum JO16-1 SC Franeker JO16-1 10 - 1 2019-10-26
Nicator JO16-1 Ouwe Syl JO16-1 5 - 2 2019-10-26
Beetgum JO16-1 Marrum JO16-1 2 - 5 2019-10-05
Nicator JO16-1 Tzummarum JO16-1 5 - 1 2019-10-05
SC Franeker JO16-1 Ouwe Syl JO16-1 3 - 5 2019-10-05
Marrum JO16-1 Nicator JO16-1 5 - 1 2019-09-28
Ouwe Syl JO16-1 Tzummarum JO16-1 4 - 1 2019-09-28
SC Franeker JO16-1 Beetgum JO16-1 2 - 2 2019-09-28
Beetgum JO16-1 Ouwe Syl JO16-1 1 - 3 2019-09-21
Nicator JO16-1 SC Franeker JO16-1 8 - 3 2019-09-21
Tzummarum JO16-1 Marrum JO16-1 2 - 5 2019-09-21

 

JO13-1 Stand

2e klasse 03 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 S.F. Deinum JO13-1 10 8 2 0 26 38 11
2 SC Berlikum JO13-1 10 8 0 2 24 55 18
3 Ouwe Syl JO13-1 9 6 2 1 20 42 11
4 fc Harlingen JO13-1 10 6 0 4 18 41 21
5 SJO DFC JO13-1 10 5 2 3 17 27 15
6 GAVC JO13-1 8 5 0 3 15 29 11
7 ST MKV'29/Friesland JO13-1 9 4 2 3 14 32 22
8 SC Franeker JO13-2 9 2 0 7 6 15 45
9 Wykels Hallum JO13-1 8 1 1 6 4 13 41
10 Leovardia JO13-2 10 1 1 8 4 14 63
11 ST Blija/Holwerd JO13-1 9 0 0 9 0 9 57
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO13-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Ouwe Syl JO13-1 Wykels Hallum JO13-1 AFG 2019-12-21
SC Berlikum JO13-1 SC Franeker JO13-2 6 - 0 2019-12-18
SC Berlikum JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 1 - 2 2019-12-14
Wykels Hallum JO13-1 GAVC JO13-1 AFG 2019-12-14
SC Berlikum JO13-1 ST MKV'29/Friesland JO13-1 6 - 1 2019-12-09
fc Harlingen JO13-1 Leovardia JO13-2 5 - 0 2019-12-07
GAVC JO13-1 ST Blija/Holwerd JO13-1 3 - 0 2019-12-07
SJO DFC JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 1 - 1 2019-12-07
ST MKV'29/Friesland JO13-1 S.F. Deinum JO13-1 0 - 0 2019-12-07
Wykels Hallum JO13-1 SC Franeker JO13-2 3 - 6 2019-12-07
S.F. Deinum JO13-1 SJO DFC JO13-1 3 - 0 2019-11-30
SC Berlikum JO13-1 Leovardia JO13-2 9 - 0 2019-11-30
SC Franeker JO13-2 fc Harlingen JO13-1 0 - 3 2019-11-30
ST Blija/Holwerd JO13-1 Wykels Hallum JO13-1 1 - 3 2019-11-30
fc Harlingen JO13-1 SC Berlikum JO13-1 4 - 5 2019-11-23
GAVC JO13-1 S.F. Deinum JO13-1 0 - 1 2019-11-23
Leovardia JO13-2 SC Franeker JO13-2 2 - 5 2019-11-23
SJO DFC JO13-1 ST MKV'29/Friesland JO13-1 1 - 1 2019-11-23
ST Blija/Holwerd JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 0 - 11 2019-11-23
S.F. Deinum JO13-1 ST Blija/Holwerd JO13-1 7 - 3 2019-11-18
GAVC JO13-1 SC Berlikum JO13-1 3 - 4 2019-11-16
Ouwe Syl JO13-1 fc Harlingen JO13-1 5 - 1 2019-11-16
S.F. Deinum JO13-1 Wykels Hallum JO13-1 5 - 0 2019-11-16
SC Franeker JO13-2 SJO DFC JO13-1 0 - 8 2019-11-16
ST Blija/Holwerd JO13-1 Leovardia JO13-2 1 - 3 2019-11-16
GAVC JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 4 - 2 2019-11-09
SJO DFC JO13-1 fc Harlingen JO13-1 1 - 0 2019-11-09
ST MKV'29/Friesland JO13-1 SC Franeker JO13-2 7 - 1 2019-11-09
Wykels Hallum JO13-1 SC Berlikum JO13-1 1 - 9 2019-11-09
SJO DFC JO13-1 GAVC JO13-1 0 - 2 2019-11-07
fc Harlingen JO13-1 GAVC JO13-1 2 - 1 2019-11-02
Leovardia JO13-2 SJO DFC JO13-1 3 - 8 2019-11-02
SC Franeker JO13-2 S.F. Deinum JO13-1 1 - 6 2019-11-02
fc Harlingen JO13-1 ST Blija/Holwerd JO13-1 9 - 1 2019-10-26
Leovardia JO13-2 Ouwe Syl JO13-1 0 - 8 2019-10-26
Wykels Hallum JO13-1 ST MKV'29/Friesland JO13-1 1 - 2 2019-10-26
fc Harlingen JO13-1 ST MKV'29/Friesland JO13-1 5 - 1 2019-10-12
Leovardia JO13-2 S.F. Deinum JO13-1 1 - 4 2019-10-12
Ouwe Syl JO13-1 SC Franeker JO13-2 6 - 1 2019-10-05
S.F. Deinum JO13-1 fc Harlingen JO13-1 4 - 2 2019-10-05
SJO DFC JO13-1 Wykels Hallum JO13-1 6 - 0 2019-10-05
ST Blija/Holwerd JO13-1 SC Berlikum JO13-1 1 - 9 2019-10-05
ST MKV'29/Friesland JO13-1 Leovardia JO13-2 9 - 2 2019-10-05
Leovardia JO13-2 Wykels Hallum JO13-1 2 - 2 2019-09-28
Ouwe Syl JO13-1 S.F. Deinum JO13-1 2 - 2 2019-09-28
SC Berlikum JO13-1 SJO DFC JO13-1 4 - 0 2019-09-28
SC Franeker JO13-2 GAVC JO13-1 1 - 4 2019-09-28
ST Blija/Holwerd JO13-1 ST MKV'29/Friesland JO13-1 1 - 10 2019-09-28
GAVC JO13-1 Leovardia JO13-2 12 - 1 2019-09-21
S.F. Deinum JO13-1 SC Berlikum JO13-1 6 - 2 2019-09-21
SJO DFC JO13-1 ST Blija/Holwerd JO13-1 2 - 1 2019-09-21
ST MKV'29/Friesland JO13-1 Ouwe Syl JO13-1 1 - 5 2019-09-21
Wykels Hallum JO13-1 fc Harlingen JO13-1 3 - 10 2019-09-21

 

JO11-1 Stand

2e klasse 06 NAJAAR

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Zwaagwesteinde JO11-1 11 11 0 0 33 91 16
2 ONB JO11-1 10 7 1 2 22 58 22
3 Ropta Boys JO11-1 10 7 1 2 22 51 21
4 Ouwe Syl JO11-1 10 6 2 2 20 58 39
5 Holwerd JO11-1 11 6 1 4 19 45 38
6 Leovardia JO11-2 11 6 1 4 19 49 49
7 ST Stiens/DTD JO11-2 10 5 1 4 16 35 31
8 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 9 3 0 6 9 26 51
9 SJO Warga WWS JO11-1 8 2 1 5 7 17 38
10 Beetgum JO11-1 11 2 1 8 7 39 63
11 Be Quick D JO11-2 11 1 0 10 3 17 62
12 Anjum JO11-1 10 0 1 9 1 25 81
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

JO11-1 Alle Uitslagen

Thuis Uit Uitslag Datum
Ouwe Syl JO11-1 Zwaagwesteinde JO11-1 2 - 12 2019-12-14
Ropta Boys JO11-1 ONB JO11-1 2 - 2 2019-12-14
Be Quick D JO11-2 Holwerd JO11-1 1 - 5 2019-12-07
Beetgum JO11-1 SJO Warga WWS JO11-1 2 - 2 2019-12-07
ST Stiens/DTD JO11-2 Anjum JO11-1 11 - 3 2019-12-07
Zwaagwesteinde JO11-1 Leovardia JO11-2 9 - 1 2019-12-07
Anjum JO11-1 Beetgum JO11-1 3 - 4 2019-11-30
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 Holwerd JO11-1 1 - 3 2019-11-30
Leovardia JO11-2 Ouwe Syl JO11-1 2 - 2 2019-11-30
ONB JO11-1 Be Quick D JO11-2 9 - 3 2019-11-30
SJO Warga WWS JO11-1 Ropta Boys JO11-1 3 - 2 2019-11-30
ST Stiens/DTD JO11-2 Zwaagwesteinde JO11-1 0 - 5 2019-11-30
Be Quick D JO11-2 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 2 - 3 2019-11-23
Beetgum JO11-1 ST Stiens/DTD JO11-2 2 - 3 2019-11-23
Holwerd JO11-1 ONB JO11-1 4 - 3 2019-11-23
Leovardia JO11-2 SJO Warga WWS JO11-1 5 - 3 2019-11-23
Ropta Boys JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 3 - 1 2019-11-23
Zwaagwesteinde JO11-1 Anjum JO11-1 15 - 1 2019-11-23
Anjum JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 5 - 8 2019-11-16
Leovardia JO11-2 Holwerd JO11-1 2 - 6 2019-11-16
ONB JO11-1 Beetgum JO11-1 4 - 0 2019-11-16
SJO Warga WWS JO11-1 Be Quick D JO11-2 4 - 3 2019-11-16
ST Stiens/DTD JO11-2 Ropta Boys JO11-1 0 - 5 2019-11-16
Zwaagwesteinde JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 7 - 1 2019-11-16
SJO Warga WWS JO11-1 ONB JO11-1 0 - 3 2019-11-14
Anjum JO11-1 Leovardia JO11-2 3 - 6 2019-11-09
Beetgum JO11-1 Be Quick D JO11-2 10 - 0 2019-11-09
Ouwe Syl JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 8 - 2 2019-11-09
Ropta Boys JO11-1 Holwerd JO11-1 5 - 4 2019-11-09
ST Stiens/DTD JO11-2 ONB JO11-1 1 - 3 2019-11-09
Zwaagwesteinde JO11-1 SJO Warga WWS JO11-1 10 - 0 2019-11-09
Be Quick D JO11-2 Zwaagwesteinde JO11-1 0 - 10 2019-11-02
Holwerd JO11-1 Beetgum JO11-1 6 - 4 2019-11-02
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 ST Stiens/DTD JO11-2 1 - 7 2019-11-02
Leovardia JO11-2 Ropta Boys JO11-1 1 - 8 2019-11-02
ONB JO11-1 Anjum JO11-1 11 - 1 2019-11-02
SJO Warga WWS JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 2 - 8 2019-11-02
Be Quick D JO11-2 Leovardia JO11-2 1 - 4 2019-10-26
Beetgum JO11-1 Zwaagwesteinde JO11-1 3 - 8 2019-10-26
Holwerd JO11-1 SJO Warga WWS JO11-1 5 - 3 2019-10-26
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 ONB JO11-1 4 - 14 2019-10-26
Ouwe Syl JO11-1 ST Stiens/DTD JO11-2 5 - 5 2019-10-26
Ropta Boys JO11-1 Anjum JO11-1 11 - 3 2019-10-26
Anjum JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 4 - 7 2019-10-19
Be Quick D JO11-2 ST Stiens/DTD JO11-2 1 - 3 2019-10-12
Holwerd JO11-1 Anjum JO11-1 2 - 2 2019-10-12
ONB JO11-1 Leovardia JO11-2 8 - 3 2019-10-12
Ropta Boys JO11-1 Beetgum JO11-1 8 - 4 2019-10-12
Anjum JO11-1 Be Quick D JO11-2 0 - 6 2019-10-05
Beetgum JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 4 - 9 2019-10-05
Leovardia JO11-2 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 4 - 2 2019-10-05
Leovardia JO11-3 ONB JO11-1 0 - 14 2019-10-05
ST Stiens/DTD JO11-2 Holwerd JO11-1 2 - 0 2019-10-05
Zwaagwesteinde JO11-1 Ropta Boys JO11-1 3 - 1 2019-10-05
Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 Beetgum JO11-1 5 - 2 2019-10-02
Be Quick D JO11-2 Ropta Boys JO11-1 0 - 6 2019-09-28
Holwerd JO11-1 Ouwe Syl JO11-1 4 - 7 2019-09-28
Leovardia JO11-2 ST Stiens/DTD JO11-2 6 - 3 2019-09-28
Leovardia JO11-3 Anjum JO11-1 2 - 3 2019-09-28
ONB JO11-1 Zwaagwesteinde JO11-1 1 - 4 2019-09-28
Beetgum JO11-1 Leovardia JO11-2 4 - 15 2019-09-21
Ouwe Syl JO11-1 Be Quick D JO11-2 8 - 0 2019-09-21
ST Stiens/DTD JO11-2 Leovardia JO11-3 10 - 1 2019-09-21
Zwaagwesteinde JO11-1 Holwerd JO11-1 8 - 6 2019-09-21